11

Torres z meczu na mecz coraz gorszy, dziś to zapamiętałem jego występ z dwóch piłek które zagrał w poprzek boiska i poszły kontry, de jong tylko ciągle płacze zamiast walczyć jak gavi

0

Torres to na boisku jest?

0

Dest dramat się zachował ale teraz stegen to w okręgówcee bramkarze takie bronią

0

Piłkarze Bracelony zostali w szatni i nie wyszli na 2 połowe

2

I cyk 3 podania i 100% okazja dla sociedad

2

Alves to bomba z opóźnionym zapłonem

0

@barcelonaLM Atletico i Sevilla swoja drogą ale tam juz po piętach betis i sociedad depczą które są w formie

0

w przed nami między innymi mecz z sociedad betisem i getafe na wyjeździe xdd do tego villareal i celta na u siebie , z takim terminarzem i taka grą top4 może być ciężarem patrząc na to ze betis czy sociedad są w jako takiej formie

0

Walka o majstra? z taka gra walka o top4 bedzie do konca sezonu i dobrze ze z LE odpadli będą mogli sie skupić na lidze

2

No pedri no party

1

torres ani to szybkie ani nie ma dryblingu teraz nawet do sytuacji nie dochodzi juz nie wspominajac o skuteczności xd

0

@Adamski69 taktycznie został zniszczony strawiony i wysrany przez Glasnera

2

Spokojnie Cadiz zapłaci rachunek

1

Tradycji stało się zadość, kolejny rok kolejny raz kompromitacja i Europie a nawet podwójna pierwsza było nie awansowanie z grupy LM xd

1

No i znów będą wyciągać wnioski po meczu

0

Będzie można się skupić na lidze xD

2

Chłop fodena skasował i bez kartki nawet żółtej xd

0

Co się stało z Gavim że tak mało gra ostatnio

1

Na tym etapie nie ma słabych drużyn, IMO Eintracht w połowie stawki Bundesligi się plasuje a gra jak równy z równym

1

Pedraza wszystko co dostaje maści xdd

0

Ten pedraza co wszedł to niezły placek , wszystko maści co dostaje i do tego wyglada szybkościowo jakby grał od początku xd

0

Ale villareal maści teraz sytuacje oby się to nie zemściło

1

@barcelonaLM może nie będzie tak źle, levante gra piach straszny

0

Mogło być przynajmniej 2 a jest 0 , oby w drugiej wpadło

0

@Bykunn będą mogli dołączyć do UE, IMO nie są najgorsze te warunki. Gorzej z Donbasem i Krymem

3

Z ciekawości spojrzałem na ligę Narodów i w czerwcu w ciągu niecałych dwóch tygodni gramy 4 naprawdę ciężkie mecze. 2x belgia, Holandia i walia. Czesiu będzie miał co próbować przed katarem

1

@FC1899Barca filmik o którym mowa był przez kogoś dokładnie przeanalizowany i jest wielce prawdopodobne że to jest fejk

1

Komentarz Borka taki 2/10 , mało się nie podniecil bo chłop wywrócił się jako ostatni stracił piłkę, nasi poszli z kontra i och i ach jaka akcja

20

@DLFCB nie pierwsze tajne akta które zdobyli i mają udostępnić :D a jak narazie cisza

1

@Kgorecki2500 ogólnie dziękuję swojej konstytucji oni wogole nie powinni mieć armi i floty ale sprytnie to obchodzą :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?