Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Torres z meczu na mecz coraz gorszy, dziś to zapamiętałem jego występ z dwóch piłek które zagrał w poprzek boiska i poszły kontry, de jong tylko ciągle płacze zamiast walczyć jak gavi
0
Torres to na boisku jest?
0
Dest dramat się zachował ale teraz stegen to w okręgówcee bramkarze takie bronią
0
Piłkarze Bracelony zostali w szatni i nie wyszli na 2 połowe
2
I cyk 3 podania i 100% okazja dla sociedad
2
Alves to bomba z opóźnionym zapłonem
0
@barcelonaLM Atletico i Sevilla swoja drogą ale tam juz po piętach betis i sociedad depczą które są w formie
0
w przed nami między innymi mecz z sociedad betisem i getafe na wyjeździe xdd do tego villareal i celta na u siebie , z takim terminarzem i taka grą top4 może być ciężarem patrząc na to ze betis czy sociedad są w jako takiej formie
0
Walka o majstra? z taka gra walka o top4 bedzie do konca sezonu i dobrze ze z LE odpadli będą mogli sie skupić na lidze
2
No pedri no party
1
torres ani to szybkie ani nie ma dryblingu teraz nawet do sytuacji nie dochodzi juz nie wspominajac o skuteczności xd
0
@Adamski69 taktycznie został zniszczony strawiony i wysrany przez Glasnera
2
Spokojnie Cadiz zapłaci rachunek
1
Tradycji stało się zadość, kolejny rok kolejny raz kompromitacja i Europie a nawet podwójna pierwsza było nie awansowanie z grupy LM xd
1
No i znów będą wyciągać wnioski po meczu
0
Będzie można się skupić na lidze xD
2
Chłop fodena skasował i bez kartki nawet żółtej xd
0
Co się stało z Gavim że tak mało gra ostatnio
1
Na tym etapie nie ma słabych drużyn, IMO Eintracht w połowie stawki Bundesligi się plasuje a gra jak równy z równym
1
Pedraza wszystko co dostaje maści xdd
0
Ten pedraza co wszedł to niezły placek , wszystko maści co dostaje i do tego wyglada szybkościowo jakby grał od początku xd
0
Ale villareal maści teraz sytuacje oby się to nie zemściło
1
@barcelonaLM może nie będzie tak źle, levante gra piach straszny
0
Mogło być przynajmniej 2 a jest 0 , oby w drugiej wpadło
0
@Bykunn będą mogli dołączyć do UE, IMO nie są najgorsze te warunki. Gorzej z Donbasem i Krymem
3
Z ciekawości spojrzałem na ligę Narodów i w czerwcu w ciągu niecałych dwóch tygodni gramy 4 naprawdę ciężkie mecze. 2x belgia, Holandia i walia. Czesiu będzie miał co próbować przed katarem
1
@FC1899Barca filmik o którym mowa był przez kogoś dokładnie przeanalizowany i jest wielce prawdopodobne że to jest fejk
1
Komentarz Borka taki 2/10 , mało się nie podniecil bo chłop wywrócił się jako ostatni stracił piłkę, nasi poszli z kontra i och i ach jaka akcja
20
@DLFCB nie pierwsze tajne akta które zdobyli i mają udostępnić :D a jak narazie cisza
1
@Kgorecki2500 ogólnie dziękuję swojej konstytucji oni wogole nie powinni mieć armi i floty ale sprytnie to obchodzą :D