Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kurkmen wy serio myślicie że Rosja nas zaatakuje? xD
0
nic sie nie zmienia czy to pierwsza drużyna czy rezerwy jak dziś , kazda pila w pole karne i jest taki chaos az cyrk
0
Ale fajne krzesełka mają, jak u mojej babci na ogrodzie
1
@Barca1922 abde tylko nie dojeżdza a tak to reszta na plus
1
Przy takim potencjale młodych zawodników w obronie szczególnie na środku ten Kounde jest nam potrzebny? :D
0
@Emhyr czemu on teraz jest na topie? Wczensiej mówiło się ciągle o tym Almeidzie a o nim mniej. Większą perełka od niego?
0
Jakby to bylo 50mln plus bonusy i łącznie te 58 to by bylo git a tak to zostaje niesmak
1
To jeszcze reszta naszych pucharowiczów wygra rewanże z ogórkami i w kolejnej rundzie dostaną na dziurę bo przeciwnik już będzie o wiele lepszy
1
@Kgorecki2500 też nie mam wymagań ale jak na dzien dostaniesz 3 takie same ski to człowiekowi się juz troche przejada
1
@Kgorecki2500 najlepsze sa zestawy co maja konserwy i suszoną wołowinkę :D chyba najlepsze jakościowo żarcie w skach
0
@Kgorecki2500 niekiedy te racje są lepsze niż żarcie na stołówce xd, ale same w sobie w porówaniu z amerykańskimi nasze ski to prezentują się blado a ten zestaw co jadles to chyba najgorszy jaki jest
0
@michal26 Wolski i ludzie co opracowywali te dane na grupie Obrona PRO mówili że to nie są tylko bezpowrotne ale ogólnie wszystkie :D
1
@michal26 wg wielu opracowań w tych 50k są nie tylko ciężko ranni ale i lekko którzy są w stanie wrócić po jakimś czasie do armii a nie tylko bezpowrotni
0
Mogłaby być już jakaś oficjalka, najlepiej z odejścia kogoś bo nudy
1
@Azi pięknie ta parodia mundialu rozwaliła kalendarz
1
I polecam jeszcze serial Mandalorian chyba najlepsze co spotkało sagę gwiezdnych wojen od starej trylogii ewentualnie jak lubisz animacje to serial Wojny klonów jest kozak( wydarzenia w nim przestawione mają miejsce po części atak klonów) i the bad Batch też ciekawa animacja dzieje się po wojnach klonów
1
@MesQueUnClub_87 Mroczne widmo atak klonów I zemsta Sithów, han solo, obi-wan i łotr następnie stara trylogia czyli Nowa nadzieja; Imperium Kontratakuje;Powrót jedi. No i na końca te nowe paździerze co się od przebudzenia mocy zaczynają.
0
@Abominacja HIMARSy maja taki zasięg że tam droniki nie latają a większość artylerii ruskiej nie ma zasięgu
0
Nie wiem jak was ale mnie będą bardziej cieszyć transfery z kluby niż w druga stronę :D
2
Wakanda forever!
0
@Death_voice wezwał go pod siatke zeby pogadac i sie skupic przez to pozniej mogl co to za tłumaczenie jest wogóle xd
2
Ogólnie Ćwiąkała i canal+ robi ładne postępy jeśli chodzi o rynek internetowy, jest potencjał ;D Nowy program TOP, bardzo przyjemnie się słucha
4
@PatrykBarca pomyśl, sam fakt że był adwokatem fryzjera już nam mówi że jest wtajemniczony w sprawe i wiele o niej wie xd
0
@Dynak nie wiadomo na ile to prawda, a ile zagrywka pijarowa za to co dostało im się po hejtparku z Michniewicza ostatnim
1
@AdamaTraore chcesz się wynudzić? - obejrzyj, ogólnie straszne lanie wody i walenie banałami przez Czesia do tego największy poziom profesjonalizmu dzwoniących w historii hejtparkach
0
@Filipfcb2000 i ten brak numeru podanego :D
2
Pomijając już aspekt ustawiania meczów, ten hejtpark jest tak nudny i to jest takie lanie wody przez michniewicza
1
@Criss18Barca ks ostatnimi czasy strasznie sie zepsuł niestety
0
@Sulimo a jak tam z dzieleniem konta ? można się składać ze znajomymi czy cos?
1
Hiszpania z taką mizerią w ataku to nie powojuje na MŚ