Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomek54321jest zgłoszone ale jakoś się tym nie zainteresowali
0
@derlysy1979 stary filmik jakiś, wczoraj były filmiki gdzie Ukraińcy nagrywali a przed wrakiem stały zniszczone rosyjskie pojazdy
1
Znajomy mieszka niedaleko torów i właśnie mi pokazał papiery jakie jakiś Pakistańczyk wyrzucił przez okno pociągu, ciekawe czemu to zrobił
0
Ktoś ma informacje na temat kontrataku pod Kijowem wojsk ukraińskich? Czy się udał czy dobrze się posuwa
0
@cinero1996 do urzędu skarbowego musisz iść i tam ci wydruk mogą dać
0
@JoeBlack ale ta kolumna to w większości zaopatrzenie i logistyka tam nie ma realnej siły jakiejś Wielkiej, plus stoją na wąskiej drodze bez możliwości ucieczki i jak kontratak się uda Ukraińców będą mieli ich jak na widelcu
0
@Hellrider to w tedy oni zamkną szpice wojsk Rosjan w kotle i cała ofensywa się zalamie
0
@Kgorecki2500 WOT szkoli się naprawdę na wysokim poziomie, w większości wypadków oficerowie po misjach mający doświadczenie są dowódcami i prowadzącymi szkolenia, dochodzą do tego zajęcia z żołnierzami niejednokrotnie z jednostek specjalnych
0
@Azi widać że działania na południu sa zaplanowane o wiele lepiej i to kwestia czasu aż południe padnie
0
@Kgorecki2500 Mariupol podobno okrążony, będą musieli się cofać z okolic Donbasu pod Dniepr żeby nie stracić więcej wojsk i nie dać się okrążyć. Widać że kampania na południu jest o wiele Lepiej zaplanowana i przygotowana. Jak tak dalej pójdzie to wezmą duże miasta w centrum jak Dniepropietrowsk czy Zaporoże z dwóch stron
0
Chersoń stracony, ważne strategicznie miasto bo w nim jest jedyna przeprawa mostowa nad Dnieprem w tym rejonie. Teraz droga otwarta do środkowej Ukrainy i Odessy dla sił lądowych Rosjan. Niestety ale południe Ukrainy pada powolna śmiercią
1
@Kamilos84 Indie nie maja żadnych powodów do pomagania Rosji (maja swoje problemy lokalne z pakistanem) , Iran ma swoje problemy wiec tez nie na rękę im pomaganie rosji a chiny to wczesniej wyjaśnili inni użytkownicy
6
Jakiś generał bułgarski współpracował z Rosjanami miał dostęp do informacji NATO informuje WP na swoje relacji :o
1
@Faun szkoda ze nie wzięli Wolskiego, jak był u zychowicza to chyba najlepiej merytoryczne odcinki na jego kanale
2
@Bobo25 jakoś na filmikach i komentarzach pisanych przez ludzi nie widać żeby tam był spokój
9
@Cule1234 a co mają pisać, przecież nie napiszą ze zaczyna się robić dym i nie kontrolują tego
1
@parpe ciekawi mnie ze tak łatwo oddali to miasto gdzie jakby nie patrzeć jest tylko jeden most przez dniepr więc z strategicznego punktu widzenia łatwe do obrony
15
@Ojciec5tkidzieci tacy ludzie po 50 wygladają i prowadza się lepiej jak niejedni majacy po 30 lat
7
@Xwowrak pragnę zauważyć że aktualnie walki tocza sie na wschodzie ukrainy i jakos nie witaja zolnierzy rosyjskich chlebem i solą
4
@Azacca znajome z przemyśla nie wychodza po zmroku z domu same bo sie boja wiec cos na rzeczy jest
2
@MontelQ wejdźcie na strone fb Podkarpaccy kibice i zobaczcie filmiki, w Przemyślu powstały "patrole obywatelskie" wobec napływu różnego rodzaju uchodzców i oni tam są zesrani
0
@draxidox Wolski to poziom wyżej od tych dwóch panów razem wziętych
8
Na Ukrainę wróciło już 80 tysięcy ludzi głównie mężczyźni , większość pewnie zeby walczyć. Co jak co ale szanuje
2
@Mns21 jak już wrzucasz, wez przetłumacz bo ja nie panimaje po hiszpańsku
0
@Uukasz_93 jak nie nie patrzeć większość armi rosyjskiej to właśnie takie młodziki bo tam istnieje obowiązkowa służba, a sprzęt tak ich wygląda może mają jakieś nowoczesne ale większość to właśnie tego typu jeszcze po zsrr nie bez powodu mówi się że na Syberii stoją tysiące t34, t44 i innych powojennych konstrukcji bez elektroniki i że jak świat jebnie nimi będą walczyć :D
0
@Medium Ukraińcy stosują walkę podjazdową nie da w stanie bronić każdego miasta, za dużą przewaga liczebna i sprzętowa Rosjan
0
@Tasde Coś jest białe mówisz że jest białe a Ty i tak że czarne xD nie chodzi że to będą jednostki liniowe, będą uzupełnieniem wojsk rosyjskich , zapewnieniem i ochrona lini dostaw logistyki ale nie chce mi się Tobie tego tłumaczyć bo szkoda mojego czasu
1
@Tasde widzę że bardzo zorientowany jesteś w sytuacji militarnej xD Ukraina zaczyna dostawać po dupie kwestia czasu żeby padła a pomoc Białorusi tylko to przyspieszy polecam film z Jarosławem Wolskim i się do informować
1
Podobno białorusini weszli na Ukrainę, jeśli to prawda to zaczyna się początek końca Ukrainy
3
@Azi jedyna szansa na ocalenie Ukrainy to wejście wojsk NATO albo jakaś znaczącą pomoc militarną