5

Liczba kontuzji to jest jakiś mem, ktoś powinien za to przygotowanie i opiekę medyczną beknąć

0

@raben24 zawsze elitarna liga konfederacji zostaje

0

@Kamiloza91 brak Barcy w LM to chyba koniec Barcelony jakiej znamy, zacznie się wyprzedaż i ogólnie upadek niczym Milan

0

Europejskie Puchary uciekają jak tak dalej pójdzie to liga konferencji będzie sukcesem

0

Patrzę na skład to bieda straszna

0

@Gwyn gdzie oglądasz?

0

Barcelona 9 miejsce ( zaległy mecz z w sevilla cięzko tutaj bedzie o remis xd ) ale to wygladą smutnie

1

Karnego brak ale ich jak juniorów tam porobił

1

@Striker sam fakt niedpatrzenia tak ważnej rzeczy pokazuje co to za "gala"

21

@koziar te gale to wogóle jest mem , jak mozna to sportem nazwac xd

0

@wisnia1234 a jakieś już przeleciał z tą masą jego wysokość bombardier xd

1

@MesQueUnClub_87 kompania pracy i Pacyfik polecam jeśli lubisz historię :D

2

Zaraz im wsadzą i się skończy cwaniakowanie

12

Oni myślą że wygrywają 5:0 że tak grają nonszalancko?

4

De jong jest tragiczny i tu nie chodzi o Luuka

3

Taktyka na tysiąc wrzutek widzę xd

0

@Rewolucja123 z tego co widać na zwiastunie może być brutalnie :D

1

Dziś rusza ta lokomotywa z Barcelony z Roberto w pierwszym składzie

1

@tomek8756 śmieszy mnie to narzekanie nauczycieli na wynagrodzenia, pracuje w urzedzie skarbowym i widzę ile zarabiaja xd do tego maja pełno profitów z pracy w szkole jak wakacje.

0

@eosz taktyk znaki

0

@domin1515 taktyczny.

1

@AdiKingu96 z tego co zrozumiałem to jest jakiś fundusz i jest tam więcej niz jedna osoba

0

Ale wylew w obronie

35

Człowiek chce sobie poczytać La bambe z rana na kibelku a tu nie dość że reklamy na cały ekran to jeszcze klikając x otwiera nowa stronę i wracając trzeba przeładować bo oczywiście reklama nie zniknęła i nie da się jej wyłączyć

0

@Encore średnio ten film opowiada o zagładzie Majów xd dopiero w ostatniej scenie widać konkwistadorów. Szkoda że nie pociągnęli tematu u kolejnej części nie zrobili już stricte opowiadającej o zagładzie dokonanej przez Hiszpanów

0

Myślicie że brak awansu do LM w przyszłym sezonie będzie oznaczać koniec Barcelony jaką znamy ?

0

Busquets za wolny akcja Suárez Felix pokazała że nie mamy pomocnika defensywnego który ma odpowiednią mobilność

0

Przecież ta obrona to dramat jest, Pique zamiast do Suáreza biegnie do bramki xD

2

Pique pięknie strefę zostawił na klepe, widać doświadczenie

2

3 podania i rozklepani jak juniorzy, Dramat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?