Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Liczba kontuzji to jest jakiś mem, ktoś powinien za to przygotowanie i opiekę medyczną beknąć
0
@raben24 zawsze elitarna liga konfederacji zostaje
0
@Kamiloza91 brak Barcy w LM to chyba koniec Barcelony jakiej znamy, zacznie się wyprzedaż i ogólnie upadek niczym Milan
0
Europejskie Puchary uciekają jak tak dalej pójdzie to liga konferencji będzie sukcesem
0
Patrzę na skład to bieda straszna
0
@Gwyn gdzie oglądasz?
0
Barcelona 9 miejsce ( zaległy mecz z w sevilla cięzko tutaj bedzie o remis xd ) ale to wygladą smutnie
1
Karnego brak ale ich jak juniorów tam porobił
1
@Striker sam fakt niedpatrzenia tak ważnej rzeczy pokazuje co to za "gala"
21
@koziar te gale to wogóle jest mem , jak mozna to sportem nazwac xd
0
@wisnia1234 a jakieś już przeleciał z tą masą jego wysokość bombardier xd
1
@MesQueUnClub_87 kompania pracy i Pacyfik polecam jeśli lubisz historię :D
2
Zaraz im wsadzą i się skończy cwaniakowanie
12
Oni myślą że wygrywają 5:0 że tak grają nonszalancko?
4
De jong jest tragiczny i tu nie chodzi o Luuka
3
Taktyka na tysiąc wrzutek widzę xd
0
@Rewolucja123 z tego co widać na zwiastunie może być brutalnie :D
1
Dziś rusza ta lokomotywa z Barcelony z Roberto w pierwszym składzie
1
@tomek8756 śmieszy mnie to narzekanie nauczycieli na wynagrodzenia, pracuje w urzedzie skarbowym i widzę ile zarabiaja xd do tego maja pełno profitów z pracy w szkole jak wakacje.
0
@eosz taktyk znaki
0
@domin1515 taktyczny.
1
@AdiKingu96 z tego co zrozumiałem to jest jakiś fundusz i jest tam więcej niz jedna osoba
0
Ale wylew w obronie
35
Człowiek chce sobie poczytać La bambe z rana na kibelku a tu nie dość że reklamy na cały ekran to jeszcze klikając x otwiera nowa stronę i wracając trzeba przeładować bo oczywiście reklama nie zniknęła i nie da się jej wyłączyć
0
@Encore średnio ten film opowiada o zagładzie Majów xd dopiero w ostatniej scenie widać konkwistadorów. Szkoda że nie pociągnęli tematu u kolejnej części nie zrobili już stricte opowiadającej o zagładzie dokonanej przez Hiszpanów
0
Myślicie że brak awansu do LM w przyszłym sezonie będzie oznaczać koniec Barcelony jaką znamy ?
0
Busquets za wolny akcja Suárez Felix pokazała że nie mamy pomocnika defensywnego który ma odpowiednią mobilność
0
Przecież ta obrona to dramat jest, Pique zamiast do Suáreza biegnie do bramki xD
2
Pique pięknie strefę zostawił na klepe, widać doświadczenie
2
3 podania i rozklepani jak juniorzy, Dramat