Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borneo nie wiem czy trener da rade
1
Wie ktoś kiedy w przeglądzie sportowym będą skarby kibica ligi hiszpańskiej i angielskiej ?
0
@pt9 takie Chelsea, City czy PSG miało farta bob trafiło na właciciela który chce inwestować i dawać kaskę, a nie po roku czy dwóch uciec
1
Już grubo po 10 i żadnej oficjalki! Nadzieja umiera ostatnia
1
Przecież jakby Messi został po tym wszystkim, pożegnania łzy konferencje to byłby jakiś cyrk xd
1
@Pilka_jest_okragla co jest niby trudnego w zarządzaniu klubem w którym jest gotówki pod dostatkiem od prywatnego inwestora xD kasa można wszystko zdziałać przykład Wijnaldum
2
@Criss18Barca The Suicide Squad
6
Ale Messi by sobie pykał z takim Memphisem w ataku :( szkoda że nie bedzie nam dane tego oglądać
1
Widzę mamy własnego Grzegorza Florydę z Lublina
4
@mekston były memy Barcelona w ataku potężne mięśnie, Barcelona w obronie nóżki bociana zaraz obraz obu formacji bedzie taki sam bociani xd
2
@Cvzx 34 latka który marketingowo zapewniał ogromne dochody ( chociażby 80% sprzedanych koszulek było z Messim) , teraz się zacznie jak odejdzie pikowanie w dół
7
Pau Torres torpedowal euro hiszpanii swoimi zagraniami teraz kontynuuje na igrzyskach xd
0
@Bogan 3 starty na kontrę, 2 razy nie pokrył i były groźne strzały, głupia żółta kartka i w obronie przy bramce z torresem cyrk odwalił xd
0
Garcia póki co dramat w finale
0
Czy trio Messi Neymar Mbappe odbierze miano najlepszego trio w historii barcelońskiemu MSN? Sam uważam że są na to bardzo duże szanse
0
@Grubson06 cyrk
0
Myślicie ile Messi strzelić w francuskiej lidze w takiej ekipie? Stawiam że z 50 spokojnie
2
Teraz zaczną się dymy że sponsorami, Barcelona jeszcze starci o wiele więcej na odejściu Messiego niż mógł oby się wydawać
0
@LuisSalvano żeby sprzedać ten szrot ktoś musi ich chcieć, a nikt nie weźmie graczy pod forma w wielu przypadkach kontuzjogennych i do tego z ogromną wypłata
23
@JordiElNino zostaną tylko koneserzy i prawdziwi kibice topowym drużyn nikt inny nie będzie oglądał tej ligi nie licząc samych Hiszpan, sam oglądałem tylko Barcelonę i dalej będę to robił ale mam wielu znajomych co oglądali te mecze tylko dla Messiego bo kibicowali innym drużynom. Ciekaw jestem jak będą reklamować El Clasico :D
2
PSG to nie obowiązują jakieś limity płacowe? Przecież tam gracze pokroju Neymar Mbappe Veratti Donnarumma Icardi czy inny Di maria zarabiają krocie, nawet Wijnaldum dostal bodajże ponad 10mln za sezon,do tego we Francji są podatki olbrzymie "dla najbogatszych"
0
@Janas11224 liga francuska już tam puka do drzwi na top4 lig w Europie xd
0
@marcin62 PL już dawno uciekli, sądzę że serie A też już jest wyżej niż hiszpańska a niemiecka już zaciera rączki
0
A to nie jest tak że ta umowa sprzedaży wejdzie w życie tak czy siak? Czytałem czyjś komentarz że tam wystarczy 70% chętnych klubow czy jakoś tak i wchodzi w życie
0
Ktoś wyjaśni o co konkretnie chodzi z tym zadłużeniem na 50 lat? Wiem ze to rozchodzi się o tą sprzedaż ale dlaczego to byłoby zadłużenie i na taki okres
0
@cules100pro Messi nie jest teraz czasem bez kluby więc można go i po 2 września zarejestrować?
0
@kkbarca patrząc na ruchy transferowe City można się zgodzić z ta informacją
1
@szymonekk ewentualnie jakby odszedł poza Europę też byłoby łatwiejsze do przełknięcia
3
Mówcie co chcecie ale Laporta dostanie latke gościa za którego kadencji odszedł najwybitniejszy piłkarz wszech czasów
0
@Encore PSG to chyba jedyny klub który stać na Messiego patrząc jakie ruchy robi City ( Kane możliwe że też przejdzie do nich )