0

Sevilla punkt straty do Barcelony xddd ważne że chociaż top 4 mamy pewne

2

Rozumiem odpuszczenie prawej strony w ofensywie i Roberto na wahadle ale że umtiti w obronie :o

2

Roberto na boku obrony już był hamulcowy a on na skrzydle to jakaś pomyłka chłop zagubiony jak dziecko we mgle tam

3

To jest jakieś nieporozumienie, oni czekają żeby wyrównali czy o co chodzi

1

Powtórka z rozrywki zamiast dalej naciskać i prowadzić grę to się brońmy, dramat

0

Teraz Barcelona powinna pokazać klasę i dążyć do kolejnych bramek żeby zamknąć mecz

0

Jedno podanie i obrona Barcelony klęka xd

1

Niczym w B klasie xD

1

@bodzio10 komentowali ligę angielską w Canal+

1

@DonAndrzejos nijak, wszedł i może był z 2 razy przy piłce

1

@aldewir Borek to ładnie oddaje emocje dzięki temu dobrze się uzupełniają, a o to chodzi w duetach komentatorskich

0

Duet Borek i Ćwiąkała TOP, świetnie się ogląda mecz z ich komentarzem ostatnio tak przyjemny duet to chyba Smokowski i Twarowski był

0

@Encore chodzby dla takiej pary komentatorów warto obejrzeć

3

@adi7adi8 na pewno co tydzień będą jakieś hity

6

@PJ1985 to by oznaczało koniec UEFY xd

5

Ktoś pisał że real w tydzień straci sezon to chyba juz kolejny raz w tym sezonie było takie gadanie i real znów pokazał klasę i mentalność zwycięzców

0

Im się już grać nie chce, szkoda czasu na oglądanie takiej padaki

2

@pauletaa +1 może niektórym sie podoba, ale babeczka nie jest totalnie w moim typie

0

@elmayakos napis czego bo ja nie w temacie

0

Dokładność Liverpoolu niczym Barcelony w meczu z Valladolid

0

Teraz tylko dowieść :c

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@AmigoBlancos wejście prosto w nogi, od tyłu jakby nie patrzeć. Sędzia się obroni. To była taka pomarańczowa kartka

2

@messi564 nie było spalonego, var by uznał

4

Czy to najgorsza połowa w tym sezonie? Napewno mocny kandydat do takowej

1

@Tasde to niemrawo trwa już 34 minut i z Sociedad nie graliśmy aż tak tragicznie

0

To Valladolid jest osłabione wirusem czy Barcelona? Bo coś mi tu nie gra

0

Ja mam wrażenie że im się dziś nie chce

2

Gdzie ta piękna Barcelona sprzed przerwy reprezentacyjnej :(

1

@BarcaInfo +1, zgadzam się w 100% na tym bym zamknął dyskusję o Neymarze i Barcelonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?