Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sevilla punkt straty do Barcelony xddd ważne że chociaż top 4 mamy pewne
2
Rozumiem odpuszczenie prawej strony w ofensywie i Roberto na wahadle ale że umtiti w obronie :o
2
Roberto na boku obrony już był hamulcowy a on na skrzydle to jakaś pomyłka chłop zagubiony jak dziecko we mgle tam
3
To jest jakieś nieporozumienie, oni czekają żeby wyrównali czy o co chodzi
1
Powtórka z rozrywki zamiast dalej naciskać i prowadzić grę to się brońmy, dramat
0
Teraz Barcelona powinna pokazać klasę i dążyć do kolejnych bramek żeby zamknąć mecz
0
Jedno podanie i obrona Barcelony klęka xd
1
Niczym w B klasie xD
1
@bodzio10 komentowali ligę angielską w Canal+
1
@DonAndrzejos nijak, wszedł i może był z 2 razy przy piłce
1
@aldewir Borek to ładnie oddaje emocje dzięki temu dobrze się uzupełniają, a o to chodzi w duetach komentatorskich
0
Duet Borek i Ćwiąkała TOP, świetnie się ogląda mecz z ich komentarzem ostatnio tak przyjemny duet to chyba Smokowski i Twarowski był
0
@Encore chodzby dla takiej pary komentatorów warto obejrzeć
3
@adi7adi8 na pewno co tydzień będą jakieś hity
6
@PJ1985 to by oznaczało koniec UEFY xd
5
Ktoś pisał że real w tydzień straci sezon to chyba juz kolejny raz w tym sezonie było takie gadanie i real znów pokazał klasę i mentalność zwycięzców
0
Im się już grać nie chce, szkoda czasu na oglądanie takiej padaki
2
@pauletaa +1 może niektórym sie podoba, ale babeczka nie jest totalnie w moim typie
0
@elmayakos napis czego bo ja nie w temacie
0
Dokładność Liverpoolu niczym Barcelony w meczu z Valladolid
0
Teraz tylko dowieść :c
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@AmigoBlancos wejście prosto w nogi, od tyłu jakby nie patrzeć. Sędzia się obroni. To była taka pomarańczowa kartka
2
@messi564 nie było spalonego, var by uznał
4
Czy to najgorsza połowa w tym sezonie? Napewno mocny kandydat do takowej
1
@Tasde to niemrawo trwa już 34 minut i z Sociedad nie graliśmy aż tak tragicznie
0
To Valladolid jest osłabione wirusem czy Barcelona? Bo coś mi tu nie gra
0
Ja mam wrażenie że im się dziś nie chce
2
Gdzie ta piękna Barcelona sprzed przerwy reprezentacyjnej :(
1
@BarcaInfo +1, zgadzam się w 100% na tym bym zamknął dyskusję o Neymarze i Barcelonie