Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tobiasson92 ciekawe jak ich rzad spacyfikuje
1
@Sangria to nie jest Puchar króla
0
odpadniecie nie bylo by takie złe w sumie
przeciez w finale bedzie oddychanie rekawami a po finale 3 dni kolejny mecz...
1
serio to jest jakas paroolimpiada, oni strzelać nie umiejo
2
mógł dłużej czekać z oddaniem strzału , po co to poprawiał wogóle
1
ale paraolimpiada ta akcja grizza i dunczyka
0
ale real siada wysoko , barca z polowy wyjsc nie moze
0
Jak dziś przegramy nie bedzie tego złego co by na dobre nie wszyło , bedzie wiecej czasu na odpoczynek przed kolejnym meczem
0
@ShinobiQWE ja tam nie moge sie doczekać serialu, licze że bedzie sztosik i zajmie miejsce GoTa w top1 seriali fantasy
0
Mnie to zastanawia, taki wynik bezpieczny o czemu wchodzi Duńczyk zamiast Konrada
0
@Janiama Atletico pewnie zagra jutro albo w poniedziałek, tak chyba było by najlepiej żeby kolejnych meczy nie nakładać
1
@ViscaBarca123 właśnie co z Moribą?
1
@Coutinho007 +1 byczqu, a taki Konrad na pewno gorzej by nie zagrał
0
Tutaj potrzeba trzeciej bramki żeby uspokoić bo znów będzie do końca strach o wynik
0
Nie wiem oni nie umieja strzelać czy o co chodzi?
Ale na poważnie to z taka grą ciężko będzie o top 4
1
Jedno podanie i elo
Langlet jak junior
0
@katalonczyk987 my nawet z tymi słabymi bramek nie możemy strzelić xd
0
Ale gracze city zapieprzaja, za każdą piłka, chciałbym taka Barcelonę zobaczyć
2
Widze Granada nas goni , w następnym meczu musi zdobyć punkty żeby sie umocnić na 6 miejscu w tabeli
0
@Oskar00 bez problemu? Ogladales ostatnie mecze Barcelony?
0
Jak myślicie top4 na koniec sezonu jest w naszym zasięgu?
0
Mam mieszane uczucia co do tego meczu, jednej strony fajnie akcję i pech bądź griezman na końcu , z drugiej masa niedokładności i prostych błędów
0
Tak czytam o tym Mustafim i mam nadzieję że to jest żart , chłop w Arsenalu gra dramat
0
Barcelona od 20 minut nie gra w piłkę, to jest jakis dramat żeby z tak słabym klubem grać w taki sposób, DRAMAT
0
To ustawienie jakiś dramat gramy defensywnie niczym jakis średniak
0
Ma ktoś może link z dostępem do najnowszego odcinku Mandalorianina? :D
1
@clyde ale od rodzynek to się proszę odpierdzielić!
0
@RonnieVEB spróbować puiga i chociażby Konrada? A nie ciagle ten sam beton który przynosi te same korzyści a właściwie ich brak
0
@robsesh w tedy byl Messi w formie, teraz to cień tamtego zawodnika
2
W tym sezonie serio pozostaje nam walczyć o top4, na nic więcej nie stać tego zespołu przy takiej grze ofensywa psg nas zgwałci