0

@tobiasson92 ciekawe jak ich rzad spacyfikuje

1

@Sangria to nie jest Puchar króla

0

odpadniecie nie bylo by takie złe w sumie
przeciez w finale bedzie oddychanie rekawami a po finale 3 dni kolejny mecz...

1

serio to jest jakas paroolimpiada, oni strzelać nie umiejo

2

mógł dłużej czekać z oddaniem strzału , po co to poprawiał wogóle

1

ale paraolimpiada ta akcja grizza i dunczyka

0

ale real siada wysoko , barca z polowy wyjsc nie moze

0

Jak dziś przegramy nie bedzie tego złego co by na dobre nie wszyło , bedzie wiecej czasu na odpoczynek przed kolejnym meczem

0

@ShinobiQWE ja tam nie moge sie doczekać serialu, licze że bedzie sztosik i zajmie miejsce GoTa w top1 seriali fantasy

0

Mnie to zastanawia, taki wynik bezpieczny o czemu wchodzi Duńczyk zamiast Konrada

0

@Janiama Atletico pewnie zagra jutro albo w poniedziałek, tak chyba było by najlepiej żeby kolejnych meczy nie nakładać

1

@ViscaBarca123 właśnie co z Moribą?

1

@Coutinho007 +1 byczqu, a taki Konrad na pewno gorzej by nie zagrał

0

Tutaj potrzeba trzeciej bramki żeby uspokoić bo znów będzie do końca strach o wynik

0

Nie wiem oni nie umieja strzelać czy o co chodzi?
Ale na poważnie to z taka grą ciężko będzie o top 4

1

Jedno podanie i elo
Langlet jak junior

0

@katalonczyk987 my nawet z tymi słabymi bramek nie możemy strzelić xd

0

Ale gracze city zapieprzaja, za każdą piłka, chciałbym taka Barcelonę zobaczyć

2

Widze Granada nas goni , w następnym meczu musi zdobyć punkty żeby sie umocnić na 6 miejscu w tabeli

0

@Oskar00 bez problemu? Ogladales ostatnie mecze Barcelony?

0

Jak myślicie top4 na koniec sezonu jest w naszym zasięgu?

0

Mam mieszane uczucia co do tego meczu, jednej strony fajnie akcję i pech bądź griezman na końcu , z drugiej masa niedokładności i prostych błędów

0

Tak czytam o tym Mustafim i mam nadzieję że to jest żart , chłop w Arsenalu gra dramat

0

Barcelona od 20 minut nie gra w piłkę, to jest jakis dramat żeby z tak słabym klubem grać w taki sposób, DRAMAT

0

To ustawienie jakiś dramat gramy defensywnie niczym jakis średniak

0

Ma ktoś może link z dostępem do najnowszego odcinku Mandalorianina? :D

1

@clyde ale od rodzynek to się proszę odpierdzielić!

0

@RonnieVEB spróbować puiga i chociażby Konrada? A nie ciagle ten sam beton który przynosi te same korzyści a właściwie ich brak

0

@robsesh w tedy byl Messi w formie, teraz to cień tamtego zawodnika

2

W tym sezonie serio pozostaje nam walczyć o top4, na nic więcej nie stać tego zespołu przy takiej grze ofensywa psg nas zgwałci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?