0

@Messibestplayerintheworld dalej nie wyglada to zbyt dobrze xd

3

8 punktów w 11 meczach ...... mówi samo za siebie

2

Cel ma ten sezon? Oby chociaż top 5 było...

0

Szpital w Barcelonie

2

Pedri to jest na boisku ? :D

0

@tristan87 58k testów, jakby podobna ilosc zrobili w ostatnich dniach mysle ze tendecnja 24k+ zarażen by sie utrzymała

0

Ten atak Holandii taki nie za bogaty

2

Widać że Enrique ma pomysł na Hiszpanie i go realizuje stawia na młodych jak i tych bardziej doświadczonych , potrzebowali odświeżenia po ostatnich nie udanych imprezach międzynarodowych coś czego my tez potrzebowaliśmy ale mamy Brzęczka, jak tak dalej pójdzie Hiszpanie będą jednym z faworytów do trofeów. I widać jak piłeczka bez Busquetsa dziś chodziła istna poezja, a Rodrigo pan pilkarz idealny zastępca

0

@Ojciec5tkidzieci przeca chłop śpiewa tylko jedna piosenke , i to do tego taka która po alkoholu tylko wchodzi

0

@bafi po pierwsze nie kupuje się gotowych komputerów bo zawsze maja cenę nie adekwatna do tego co jest w środku, po drugie patrz punkt pierwszy

0

@Transu96 +1 historie ezio to najlepsze assasyny, jak ktoś może te nowe "assasyny" stawiać wyżej

0

Ale żeby w lidze narodów nie było varu to jest mem

3

Podoliński co lize dupe komentarzem to nie mam pytan

0

Jakby nie patrzeć Włosi zasłużyli, nasi z połowy wyjść nie umieją

1

@Yanek liczę że canal+ zgarnie LM, a hiszpańska pewnie zostanie w takiej konwencji jak jest teraz

0

@FC1899Barca dali sobie taki próg i ewidentnie nie chcą do niego doprowadzić xd

0

@Barca1992 masz na twitterze z doby 43k testów, 50% pozytywnych

0

@tobiasson92 przecież na tym weekendzie był jeden z wyższych wyników zakażeń (jeśli chodzi o weekendy) plus dziś zrobili ledwo 40k testów xd

0

W sumie plus z tej przerwy reprezentacyjnej

0

@grzechdaszek 10t :D

0

@IronSanHybrid taktyczny odwrót xd

0

Ale jest dziura w środku pola przy pressingu

0

@IronSanHybrid fajna ta Gabi :D

0

@horang jakbysmy sie do LM nie zakwalifikowali śmiem twierdzić że były to koniec barcelony i bankructwo

0

@DonAndresFCB mimo wszystko niestety chłop dobrze prorokował

1

@Szmulek co ty wymagasz od julek i nastolatek który chodza na tego typu wydarzenia bo bedzie fejm

17

@Majkel34 jakby dostał rozkaz miałaby gówno do gadania, ewentualnie więzienie za nie wykonywanie rozkazów ;)

0

Ile oni sytuacji nie wykorzystują, zaraz się to zemści pójdzie kontra i się skończy

1

Też odnosicie wrażenie że Messi póki co najsłabszy z całego ataku?

3

Możecie mówić że neto fajnie się pokazuje ale bramkarz z takim wyprowadzeniem piłki nie nadaje się do Barcelony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?