Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld dalej nie wyglada to zbyt dobrze xd
3
8 punktów w 11 meczach ...... mówi samo za siebie
2
Cel ma ten sezon? Oby chociaż top 5 było...
0
Szpital w Barcelonie
2
Pedri to jest na boisku ? :D
0
@tristan87 58k testów, jakby podobna ilosc zrobili w ostatnich dniach mysle ze tendecnja 24k+ zarażen by sie utrzymała
0
Ten atak Holandii taki nie za bogaty
2
Widać że Enrique ma pomysł na Hiszpanie i go realizuje stawia na młodych jak i tych bardziej doświadczonych , potrzebowali odświeżenia po ostatnich nie udanych imprezach międzynarodowych coś czego my tez potrzebowaliśmy ale mamy Brzęczka, jak tak dalej pójdzie Hiszpanie będą jednym z faworytów do trofeów. I widać jak piłeczka bez Busquetsa dziś chodziła istna poezja, a Rodrigo pan pilkarz idealny zastępca
0
@Ojciec5tkidzieci przeca chłop śpiewa tylko jedna piosenke , i to do tego taka która po alkoholu tylko wchodzi
0
@bafi po pierwsze nie kupuje się gotowych komputerów bo zawsze maja cenę nie adekwatna do tego co jest w środku, po drugie patrz punkt pierwszy
0
@Transu96 +1 historie ezio to najlepsze assasyny, jak ktoś może te nowe "assasyny" stawiać wyżej
0
Ale żeby w lidze narodów nie było varu to jest mem
3
Podoliński co lize dupe komentarzem to nie mam pytan
0
Jakby nie patrzeć Włosi zasłużyli, nasi z połowy wyjść nie umieją
1
@Yanek liczę że canal+ zgarnie LM, a hiszpańska pewnie zostanie w takiej konwencji jak jest teraz
0
@FC1899Barca dali sobie taki próg i ewidentnie nie chcą do niego doprowadzić xd
0
@Barca1992 masz na twitterze z doby 43k testów, 50% pozytywnych
0
@tobiasson92 przecież na tym weekendzie był jeden z wyższych wyników zakażeń (jeśli chodzi o weekendy) plus dziś zrobili ledwo 40k testów xd
0
W sumie plus z tej przerwy reprezentacyjnej
0
@grzechdaszek 10t :D
0
@IronSanHybrid taktyczny odwrót xd
0
Ale jest dziura w środku pola przy pressingu
0
@IronSanHybrid fajna ta Gabi :D
0
@horang jakbysmy sie do LM nie zakwalifikowali śmiem twierdzić że były to koniec barcelony i bankructwo
0
@DonAndresFCB mimo wszystko niestety chłop dobrze prorokował
1
@Szmulek co ty wymagasz od julek i nastolatek który chodza na tego typu wydarzenia bo bedzie fejm
17
@Majkel34 jakby dostał rozkaz miałaby gówno do gadania, ewentualnie więzienie za nie wykonywanie rozkazów ;)
0
Ile oni sytuacji nie wykorzystują, zaraz się to zemści pójdzie kontra i się skończy
1
Też odnosicie wrażenie że Messi póki co najsłabszy z całego ataku?
3
Możecie mówić że neto fajnie się pokazuje ale bramkarz z takim wyprowadzeniem piłki nie nadaje się do Barcelony