0

To jest mem lenglet na 40 metrze przed bramką przeciwnika rozgrywa i nie ma do kogo podać

0

@Azi grają 5 obrońcami i 4 w pomocy , bez skrzydłowego nic nie da jego zejscie do boku

2

@Azi ale co on ma tam sam robic? nie ma skrzydłowego nikt mu nie pomoże a zaraz go podwoją xd

6

Na takiego defensywnie nastawionego przeciwnika wyjść bez skrzydeł to jak strzał w kolano , do tego tak mało kreatywną i mobilną linią pomocy

0

Spokojnie zaraz spuchną

5

Wystarczył bardziej defensywny przeciwnik i koniec z pieknej gry, jak dla mnie pomoc za wolno gra

2

Dobrze że Puig na ławce chłopak ostatnio dużo grał przyda mu się odpoczynek zważywszy na jego wiek

0

@ViscaBarca123 Takie informacje to ja lubie , fajnie sie ogląda jak chłopak gra. Może być z niego pociecha w przyszłości

1

@Hushovt wydarzenia które tam miały miejsce podczas wojny o pierścien są bardzo ciekawe , właśnie wspomniana wojna dol guldur z elfami

3

Po co ten brajtlajt, chętniej zobaczyłbym collado

0

@Konias4318 semedo wbiegal na skrzydle, co miał zrobić jak kontra poszła

9

@cules100pro puig młodszy o 10 lat od suareza nie moze zagrac 3 meczy pod rząd bo będzie zmęczony xD

0

@kris81 dla mnie usunięcie biegania po ścianie na plus za dużo byłoby z tym zabawy i trudności w implementacji, zamiast podróży metrem będzie fast travel IMO na to samo wychodzi, a personalizacja pojazdow? Proszę cię to nie need for speed

0

Może wyślijcie tą analizę Setienowi bo chłop pewnie dziś wyjdzie z założenia że remis jest dla nas korzystny

1

@Chwytliwy no jest jest :D aczkolwiek w głowie sieczka

0

@nvidd przecież Trzaskowski też tego nie popiera i nawet ostatnio mówił że w tej kwestii zgadza się z Dudą

3

@MichalZZZ do 4 sezon u serial majstersztyk , im dalej tym gorzej z 8 sezonem na czele który jest najgorszym ze wszystkich

0

@arkasath nadal nie ma sensu, jak mają bez kolejek głosować, zleci sie 20 starszych osób i tak sie kolejka zrobi bo nie można wpuszczać więcej jak 4 wyborców , i tak jak mówisz ewentualna druga kolejka bedzie miała w dupie stanie tyle i sobie pójdą

0

@arkasath ciekaw jestem jak to bedzie wyglądac, jestem członkiem jednej z komisji gdzie mozemy wpuszczać max 4 wyborców do lokalu xD

1

@Bykunn ale sporta ilość elektoratu PiSu to starsze osoby będący katolikami które nie toleruja LGBT

0

@macio_944 akurat pandemia była czymś względnie pozytywnym bo miał więcej czasu na wdrożenie swojej taktyki

1

@sokot no chłopak serio daje rade , niby takie chucherko a wygrywał walke fizyczną , dużo biegał

0

@KamilZ Braithwait? chłop pokazał co potrafi z lepszymi zespołami niż mallorca xd nie nadaje się

1

Skoro sezon prawdopodobnie stracony może czas na te kilka kolejek postawić na wychowanków w większym stopniu , collado , monchu, araujo chętnie bym ich zobaczył w pierwszej drużynie nie wspominajac już o fatim i puigu

0

@urbie999 a nioby dla barcelony to 100% karny? xD

0

Rozumiem ze chcemy to zresmisować że ten człowiek zmian nie robi?

0

Oba karne to takie 2/10 no ale cóż

0

Mecz barcy tylko na eleven ?

2

@TheMugShot ważny, liczy się że jest x w kratce

0

człowiek wiedział a jednak się ludzil

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?