Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jest mem lenglet na 40 metrze przed bramką przeciwnika rozgrywa i nie ma do kogo podać
0
@Azi grają 5 obrońcami i 4 w pomocy , bez skrzydłowego nic nie da jego zejscie do boku
2
@Azi ale co on ma tam sam robic? nie ma skrzydłowego nikt mu nie pomoże a zaraz go podwoją xd
6
Na takiego defensywnie nastawionego przeciwnika wyjść bez skrzydeł to jak strzał w kolano , do tego tak mało kreatywną i mobilną linią pomocy
0
Spokojnie zaraz spuchną
5
Wystarczył bardziej defensywny przeciwnik i koniec z pieknej gry, jak dla mnie pomoc za wolno gra
2
Dobrze że Puig na ławce chłopak ostatnio dużo grał przyda mu się odpoczynek zważywszy na jego wiek
0
@ViscaBarca123 Takie informacje to ja lubie , fajnie sie ogląda jak chłopak gra. Może być z niego pociecha w przyszłości
1
@Hushovt wydarzenia które tam miały miejsce podczas wojny o pierścien są bardzo ciekawe , właśnie wspomniana wojna dol guldur z elfami
3
Po co ten brajtlajt, chętniej zobaczyłbym collado
0
@Konias4318 semedo wbiegal na skrzydle, co miał zrobić jak kontra poszła
9
@cules100pro puig młodszy o 10 lat od suareza nie moze zagrac 3 meczy pod rząd bo będzie zmęczony xD
0
@kris81 dla mnie usunięcie biegania po ścianie na plus za dużo byłoby z tym zabawy i trudności w implementacji, zamiast podróży metrem będzie fast travel IMO na to samo wychodzi, a personalizacja pojazdow? Proszę cię to nie need for speed
0
Może wyślijcie tą analizę Setienowi bo chłop pewnie dziś wyjdzie z założenia że remis jest dla nas korzystny
1
@Chwytliwy no jest jest :D aczkolwiek w głowie sieczka
0
@nvidd przecież Trzaskowski też tego nie popiera i nawet ostatnio mówił że w tej kwestii zgadza się z Dudą
3
@MichalZZZ do 4 sezon u serial majstersztyk , im dalej tym gorzej z 8 sezonem na czele który jest najgorszym ze wszystkich
0
@arkasath nadal nie ma sensu, jak mają bez kolejek głosować, zleci sie 20 starszych osób i tak sie kolejka zrobi bo nie można wpuszczać więcej jak 4 wyborców , i tak jak mówisz ewentualna druga kolejka bedzie miała w dupie stanie tyle i sobie pójdą
0
@arkasath ciekaw jestem jak to bedzie wyglądac, jestem członkiem jednej z komisji gdzie mozemy wpuszczać max 4 wyborców do lokalu xD
1
@Bykunn ale sporta ilość elektoratu PiSu to starsze osoby będący katolikami które nie toleruja LGBT
0
@macio_944 akurat pandemia była czymś względnie pozytywnym bo miał więcej czasu na wdrożenie swojej taktyki
1
@sokot no chłopak serio daje rade , niby takie chucherko a wygrywał walke fizyczną , dużo biegał
0
@KamilZ Braithwait? chłop pokazał co potrafi z lepszymi zespołami niż mallorca xd nie nadaje się
1
Skoro sezon prawdopodobnie stracony może czas na te kilka kolejek postawić na wychowanków w większym stopniu , collado , monchu, araujo chętnie bym ich zobaczył w pierwszej drużynie nie wspominajac już o fatim i puigu
0
@urbie999 a nioby dla barcelony to 100% karny? xD
0
Rozumiem ze chcemy to zresmisować że ten człowiek zmian nie robi?
0
Oba karne to takie 2/10 no ale cóż
0
Mecz barcy tylko na eleven ?
2
@TheMugShot ważny, liczy się że jest x w kratce
0
człowiek wiedział a jednak się ludzil