2

Spokojnie athletic zaraz siądzie, zaraz po romie

2

W sumie to była sztuka trafić bramkarza w takiej sytuacji xD

0

Jeśli to nie kontuzja to nie rozumiem tej zmiany

2

Strejlau może czasami mówi głupoty ale wiele z tego co zaznacza to prawda np. Że nie biegają albo że ciągle przez środek grają

2

Roberto na skrzydle (XD) czy 4 pomocników ?

1

@Hiacynk ostatni jego mecz? Zmarnowane koncertowo dwie setki, niewidoczny do tego głupie straty i gdzie on ciągnie niby ta grę? Często się wraca do obrony ja go zazwyczaj z tego pamiętam z meczów

3

No to zostajemy do końca sezonu z Messi, griezzmanem pod formą który póki co ma mniej udanych meczy niż tych lepszych i 17 letnim Ansu, oj żeby ta la ligę udało się wygrać chcoiaz

4

Messi dziś 10 strzałów , skuteczność słabiutka

2

Obrona barcelony zaczyna zaliczać wylewy

0

ah ta skuteczność

0

Przydałby się gol na 3 żeby to trochę uspokoić

0

Busquets 3 straty i 3 groźne akcje, z czego wynikly 2 strzały

7

@Chaoss Roma tez miała siąść :D

3

Rakitic najslabszy jak narazie chetnie bym zobaczył puiqa za niego

1

Nowy rok i zaczynamy od pięknego frajerstwa

1

@Kajtek77 przeca usa to ich zmiecie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

suarez marnuje 2 setki i niewykorzystane sytuacje się mszczą

0

Typowy suarez :D

2

Ja rozumiem że derby , ale Espanyol jest ostatni tabeli, stracił najwięcej bramek w lidze , u siebie zdobył przez pół sezonu 2 pkt a my z nimi przegrywamy

1

Dno i 7 metrów mułu

0

@puyol_presidend5 tyle że zaraz wychodzi kolejna generacja konsol i czy jest teraz sens kupować konsole? :D

2

Deszcz w wigilię hm zapowiada się fajnie a pada już od dwch dni, na pasterke w kaloszach trzeba będzie iść

1

Suarez dziś beznadziejny

0

Pomocnicy Realu zbierają wszystko

1

Pomoc nie istnieje niestety

1

@banann16 canal+ bije na łeb na szyję eleven :D

3

Ledwo trafił xd

0

2 strzały 2 bramki to się nazywa skuteczność

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?