Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Spokojnie athletic zaraz siądzie, zaraz po romie
2
W sumie to była sztuka trafić bramkarza w takiej sytuacji xD
0
Jeśli to nie kontuzja to nie rozumiem tej zmiany
2
Strejlau może czasami mówi głupoty ale wiele z tego co zaznacza to prawda np. Że nie biegają albo że ciągle przez środek grają
2
Roberto na skrzydle (XD) czy 4 pomocników ?
1
@Hiacynk ostatni jego mecz? Zmarnowane koncertowo dwie setki, niewidoczny do tego głupie straty i gdzie on ciągnie niby ta grę? Często się wraca do obrony ja go zazwyczaj z tego pamiętam z meczów
3
No to zostajemy do końca sezonu z Messi, griezzmanem pod formą który póki co ma mniej udanych meczy niż tych lepszych i 17 letnim Ansu, oj żeby ta la ligę udało się wygrać chcoiaz
4
Messi dziś 10 strzałów , skuteczność słabiutka
2
Obrona barcelony zaczyna zaliczać wylewy
0
ah ta skuteczność
0
Przydałby się gol na 3 żeby to trochę uspokoić
0
Busquets 3 straty i 3 groźne akcje, z czego wynikly 2 strzały
7
@Chaoss Roma tez miała siąść :D
3
Rakitic najslabszy jak narazie chetnie bym zobaczył puiqa za niego
1
Nowy rok i zaczynamy od pięknego frajerstwa
1
@Kajtek77 przeca usa to ich zmiecie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
suarez marnuje 2 setki i niewykorzystane sytuacje się mszczą
0
Typowy suarez :D
2
Ja rozumiem że derby , ale Espanyol jest ostatni tabeli, stracił najwięcej bramek w lidze , u siebie zdobył przez pół sezonu 2 pkt a my z nimi przegrywamy
1
Dno i 7 metrów mułu
0
@puyol_presidend5 tyle że zaraz wychodzi kolejna generacja konsol i czy jest teraz sens kupować konsole? :D
2
Deszcz w wigilię hm zapowiada się fajnie a pada już od dwch dni, na pasterke w kaloszach trzeba będzie iść
1
Suarez dziś beznadziejny
0
Pomocnicy Realu zbierają wszystko
1
Pomoc nie istnieje niestety
1
@banann16 canal+ bije na łeb na szyję eleven :D
3
Ledwo trafił xd
0
2 strzały 2 bramki to się nazywa skuteczność