0

Salah i mane pokazują co znaczy szybkość na boku

0

De gea to niezły ręcznik jest xD

1

Messi to w sumie mogl na tej lawce zostac

0

i gdzie masz te swoje 3 pkt? xd

1

asysta z rożnego i nic więcej nie pokazał szczerze mówiąc prócz niedokładnych podań

3

Dembele to dziś słabiutko dejcie mnie coutinho

0

Ja mam a najgorsze jest to że mam dopiero 23 lata xD

0

Gdzie znajdę cały mecz Barcelony z ManU?

0

Aleni to dzis piłka w grze przeszkadza

0

wo to widze my nie chcemy wygrac tego meczu xd

2

A i tak pierwszy do zmiany będzie Arthur xd

2

Ta niedokładność to jest jakiś dramat dziś

5

Jak na razie sami sobie jesteśmy największym zagrożeniem pod własną bramką

4

Ja nie wiem co rakitic jeszcze robi na boisku

0

Swoją drogą strasznie dużo miejsca dziś na boisku i duże dziury są, coś niespotykane na Atletico martwi to że Barca nie umie tego wykorzystać

0

Suarez dziś dramat

4

Już lepiej graliśmy jak Atletico gralo w 11

0

Niech więcej tych setek nie trafiają

6

Jak to kto pozowlil wnieść , ziomki kibiców co na ochronie stali :D

2

Co jak co ale patrząc na ten mecz i na formę Villarealu to są stracone 2 pkt a nie zdobyty jeden

0

Jedno podanie, obrona dramat jak byli ustawieni

0

Z 2:0 na 2:3 żal xddd

0

Obrona Villareal jest tak dziurawa że to jest jakiś żart że oni im nie mogą strzelić bramki, a suarez dziś to dramat

0

Zaraz wsadza bramkę na 3:2 i się skończy

0

Messi ratuj

3

Ale frajerski gol, typowa Barcelona

0

Atleti widze standardowo 1:0

6

Semedo schodzi? Jeden z lepszych na boisku

0

Nudno dziś coś

0

Grający ofensywie Watford o Manchester United nie istnieje , doskonaly przykład jak z nimi zagrać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?