Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Salah i mane pokazują co znaczy szybkość na boku
0
De gea to niezły ręcznik jest xD
1
Messi to w sumie mogl na tej lawce zostac
0
i gdzie masz te swoje 3 pkt? xd
1
asysta z rożnego i nic więcej nie pokazał szczerze mówiąc prócz niedokładnych podań
3
Dembele to dziś słabiutko dejcie mnie coutinho
0
Ja mam a najgorsze jest to że mam dopiero 23 lata xD
0
Gdzie znajdę cały mecz Barcelony z ManU?
0
Aleni to dzis piłka w grze przeszkadza
0
wo to widze my nie chcemy wygrac tego meczu xd
2
A i tak pierwszy do zmiany będzie Arthur xd
2
Ta niedokładność to jest jakiś dramat dziś
5
Jak na razie sami sobie jesteśmy największym zagrożeniem pod własną bramką
4
Ja nie wiem co rakitic jeszcze robi na boisku
0
Swoją drogą strasznie dużo miejsca dziś na boisku i duże dziury są, coś niespotykane na Atletico martwi to że Barca nie umie tego wykorzystać
0
Suarez dziś dramat
4
Już lepiej graliśmy jak Atletico gralo w 11
0
Niech więcej tych setek nie trafiają
6
Jak to kto pozowlil wnieść , ziomki kibiców co na ochronie stali :D
2
Co jak co ale patrząc na ten mecz i na formę Villarealu to są stracone 2 pkt a nie zdobyty jeden
0
Jedno podanie, obrona dramat jak byli ustawieni
0
Z 2:0 na 2:3 żal xddd
0
Obrona Villareal jest tak dziurawa że to jest jakiś żart że oni im nie mogą strzelić bramki, a suarez dziś to dramat
0
Zaraz wsadza bramkę na 3:2 i się skończy
0
Messi ratuj
3
Ale frajerski gol, typowa Barcelona
0
Atleti widze standardowo 1:0
6
Semedo schodzi? Jeden z lepszych na boisku
0
Nudno dziś coś
0
Grający ofensywie Watford o Manchester United nie istnieje , doskonaly przykład jak z nimi zagrać