Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Aż sie buzia cieszy jak sie widzi bramke i reakcje aleni :)
6
Busquets czerwona za to
2
Eh i Messi już chyba 2 czy 3 raz nie zagrywa dobrze w kontrze :/
1
Vidal obok dembele najlepszy na boisku
1
Dobre jaja a rakitic gra dalej xDD
0
Taki mecz na pograniczu , mogli by strzelić na 2:0 bo jest niebezpiecznie
2
niestety tak xd
0
Gra z tyłu dziś wola o pomstę do nieba
0
Psv puchnie.
1
Ale gra Barcelony jak narazie to jest jeden wielki chaos i dramat xD
0
No i elo tracimy lidera xDD
2
Ale chaos a Roberto to widzi tylko Messiego na boisku
2
No to fajnie się zaczyna Black Friday w Barcelonie
2
hiszpania od dawna gra bez bramkarza , de gea jest beznadziejny w repce
10
Munir ratuj
2
Ale kabaret
0
Betis z 8 bramkami od początku sezonu przyjeżdza na camp nou i w pierwszej połowie strzela 2 to chyba wiele mówi
0
No to chyba pora właczyć derby manchesteru
0
Hmm nasza gra z messim wygląda gorzej niż bez messiego
2
Messi jest na 6 miejscu w napastnikach xDD
0
Vidal Za Arthura hahahahahaha
3
Zaczyna mnie ten mecz irytować
Tyle sytuacji i wszystko marnuje zaraz inter pójdzie z jedną kontra i się skończy golem
0
Ta skuteczność mnie dobija dziś....
Dramat
0
Dobry mecz, ale tyle sutacji zepsuli że to się może zemścić
0
Suarez zaczyna denerwować
0
Ojajaj ale ładnie chciał suarez teraz
0
Zaczął akcje dobrze a skończył fatalnie, mało brakowało
0
kończ pan ten mecz
0
Oni nie potrafią zrobić składnej akcji
Przykro się patrzy na ta paralityczną grę , jak jest Messi to czasem on coś magicznego zrobi i się zobaczy jakąś fajną akcję a bez niego to jest Dramat
0
Munir naszym ratunkiem ojezu