2

Aż sie buzia cieszy jak sie widzi bramke i reakcje aleni :)

6

Busquets czerwona za to

2

Eh i Messi już chyba 2 czy 3 raz nie zagrywa dobrze w kontrze :/

1

Vidal obok dembele najlepszy na boisku

1

Dobre jaja a rakitic gra dalej xDD

0

Taki mecz na pograniczu , mogli by strzelić na 2:0 bo jest niebezpiecznie

2

niestety tak xd

0

Gra z tyłu dziś wola o pomstę do nieba

0

Psv puchnie.

1

Ale gra Barcelony jak narazie to jest jeden wielki chaos i dramat xD

0

No i elo tracimy lidera xDD

2

Ale chaos a Roberto to widzi tylko Messiego na boisku

2

No to fajnie się zaczyna Black Friday w Barcelonie

2

hiszpania od dawna gra bez bramkarza , de gea jest beznadziejny w repce

10

Munir ratuj

2

Ale kabaret

0

Betis z 8 bramkami od początku sezonu przyjeżdza na camp nou i w pierwszej połowie strzela 2 to chyba wiele mówi

0

No to chyba pora właczyć derby manchesteru

0

Hmm nasza gra z messim wygląda gorzej niż bez messiego

2

Messi jest na 6 miejscu w napastnikach xDD

0

Vidal Za Arthura hahahahahaha

3

Zaczyna mnie ten mecz irytować
Tyle sytuacji i wszystko marnuje zaraz inter pójdzie z jedną kontra i się skończy golem

0

Ta skuteczność mnie dobija dziś....
Dramat

0

Dobry mecz, ale tyle sutacji zepsuli że to się może zemścić

0

Suarez zaczyna denerwować

0

Ojajaj ale ładnie chciał suarez teraz

0

Zaczął akcje dobrze a skończył fatalnie, mało brakowało

0

kończ pan ten mecz

0

Oni nie potrafią zrobić składnej akcji
Przykro się patrzy na ta paralityczną grę , jak jest Messi to czasem on coś magicznego zrobi i się zobaczy jakąś fajną akcję a bez niego to jest Dramat

0

Munir naszym ratunkiem ojezu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?