Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobra nie ma co kisić ogóra ide zagrac rundke w lola xD
0
Ale hiszpania się meczy z tunezja
0
Podrzuci ktoś linkiem do meczu hiszpani?
3
W Hiszpanii widać trochę brak isco
0
Swoją drogą de gea w reprezentacji gra straszny piach, to juz nie pierwszy gol z jego winy
0
Te spodenki XD
0
Ale ten vidal jest slaby jak dobrze ze odchodzi po tym sezonie
2
na levante Messiego nie powołał XD
0
Nie oglądałem meczu ktoś opowie czy to cienkie w tym sezonie levante zagrało mecz życia czy barcelona tak słabo?
0
Po co dembele dac na ostatnie 5min ...
1
Bale na dobra sprawe juz nie powinno byc na boisku
5
Weźcie konczcie juz ten mecz
0
ajajajaj za bardzo sie na bok wyrzucił
0
Poważnie paulinho za inieste ? To jest jakiś żart
0
Ale ten mecz śmieszny
1
Objechalby go albo ośmieszył siateczką a nie takim czymś frajerskie zachowanie
0
Real 3 podaniami przechodzi całe boisko i tworzy sytuacje u nas dziura w środku pola ogromna , ale bym takiego modricia za rakitica w ciemo brał
0
Ale real ładnie klepie
0
Ale dziury między formacjami
0
Co tu sie stało XDD
0
Jak tracić passe bez porażki to z Deportivo
0
Ale nas rozklepali
0
Dawno nie widzialem tak jednostronnego meczu w polfinale
4
Messi zamiast holowac mial conajmniej 2 okzje podac na czysta pozycje
0
Ale że trener totków zdjął Dembele to się dziwie jeden z najlepszych zawodników dziś
1
Sciagnij wersje sprzed aktualizacji messengera poprostu
0
Chca pojsc w slady seniorow i miec swoj blamaż xD
0
Jak Barca przestala grac nie dziwne
3
Moze nawet lepiej jakby Barca B spadla do 3 ligi moze w tedy wychowankowie dostawali by wiecej szans i stanowili by o sile druzyny a nie to co teraz wiekszosc pilkarzy z zaciagu
3
Blamaż z romą też się zapisze pewnie nawet w większym stopniu :)