1

Dobra nie ma co kisić ogóra ide zagrac rundke w lola xD

0

Ale hiszpania się meczy z tunezja

0

Podrzuci ktoś linkiem do meczu hiszpani?

3

W Hiszpanii widać trochę brak isco

0

Swoją drogą de gea w reprezentacji gra straszny piach, to juz nie pierwszy gol z jego winy

0

Te spodenki XD

0

Ale ten vidal jest slaby jak dobrze ze odchodzi po tym sezonie

2

na levante Messiego nie powołał XD

0

Nie oglądałem meczu ktoś opowie czy to cienkie w tym sezonie levante zagrało mecz życia czy barcelona tak słabo?

0

Po co dembele dac na ostatnie 5min ...

1

Bale na dobra sprawe juz nie powinno byc na boisku

5

Weźcie konczcie juz ten mecz

0

ajajajaj za bardzo sie na bok wyrzucił

0

Poważnie paulinho za inieste ? To jest jakiś żart

0

Ale ten mecz śmieszny

1

Objechalby go albo ośmieszył siateczką a nie takim czymś frajerskie zachowanie

0

Real 3 podaniami przechodzi całe boisko i tworzy sytuacje u nas dziura w środku pola ogromna , ale bym takiego modricia za rakitica w ciemo brał

0

Ale real ładnie klepie

0

Ale dziury między formacjami

0

Co tu sie stało XDD

0

Jak tracić passe bez porażki to z Deportivo

0

Ale nas rozklepali

0

Dawno nie widzialem tak jednostronnego meczu w polfinale

4

Messi zamiast holowac mial conajmniej 2 okzje podac na czysta pozycje

0

Ale że trener totków zdjął Dembele to się dziwie jeden z najlepszych zawodników dziś

1

Sciagnij wersje sprzed aktualizacji messengera poprostu

0

Chca pojsc w slady seniorow i miec swoj blamaż xD

0

Jak Barca przestala grac nie dziwne

3

Moze nawet lepiej jakby Barca B spadla do 3 ligi moze w tedy wychowankowie dostawali by wiecej szans i stanowili by o sile druzyny a nie to co teraz wiekszosc pilkarzy z zaciagu

3

Blamaż z romą też się zapisze pewnie nawet w większym stopniu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?