Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Krycie w polu karnym wołało o pomstę do nieba
0
Bez messiego nie ma kto pchać tego wózka ...
0
Nie rozumiem tej decyzji w anglii są naprawde dobrzy sędziowie natomiast branie tej imitacji sędziego lahoza to jest jakiś żart
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Niemcy ladnie graja, hiszpania jak narazie stlamszona
8
No i Alena sobie przyszedł na ławeczce posiedzieć zamiast zagrac w meczu barcy B , toz to głupota nieziemska
0
Vidal to taki sandro tylko gorszy
5
Ja nie wiem za co vidal gra tak czesto musi miec jakiegoś haka na valverde
0
Jak tak dalej pójdzie to wsadza brameczke nam i się zrobi gorąco
0
2:0 i barca przestała grac :/ troche słabo
0
Dembele to trzeba wykorzystać ...
0
Pograli 10 minut i teraz na chodzonego :c
0
Ale się bawią :D tylko niech jak najszybciej strzela na 2:0 żeby był spokój
0
Ehh messi mógl podać na pustaczka :c
0
Poprosze link do alienz z polskim komentarzem na priv ;)
0
Takimi meczami traci sie mistrzostwo
0
Atletico strzeż się , przeczuwam manitke na CN
0
Takimi meczami traci sie albo wygrywa mistrzostwo...
0
Miał być spacerek są męczarnie :D
5
Ale taka troche padaka z naszej strony
5
Wystawienie suareza w takim meczu mija sie z celem widac że nie gra na 100% z obawy na kartke
1
I cyk jedyneczka
0
City już arsenal niszczy :D
0
Po co podawał mógł prać :D
2
Ja nie rozumiem w jakich meczach maja sie wdrażać Cou i dembele jak taki ? Tym bardziej za za 3 dni mecz z wymagającym rywalem gdzie trzeba będzie zachować siły pierwszej jedenastki
0
Nie mam pytań co sie odwala na TVN XDDD co trzeba mieć w głowie ja nie wiem
0
Coutinho jak narazie same straty i mało widoczny a dembele też dzisiaj nie zachwyca jak do tej pory
0
Juz 2 raz messi pominal coutinho aby my podać i by się znalazł w dogodnej sytuacji
0
Stracona bramka to jakies nieporozumienie jakie błędy zrobili xd
1
A najsmutniejsze jest to ze naszym wzmocnieniem jest vidal