0

Krycie w polu karnym wołało o pomstę do nieba

0

Bez messiego nie ma kto pchać tego wózka ...

0

Nie rozumiem tej decyzji w anglii są naprawde dobrzy sędziowie natomiast branie tej imitacji sędziego lahoza to jest jakiś żart

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Niemcy ladnie graja, hiszpania jak narazie stlamszona

8

No i Alena sobie przyszedł na ławeczce posiedzieć zamiast zagrac w meczu barcy B , toz to głupota nieziemska

0

Vidal to taki sandro tylko gorszy

5

Ja nie wiem za co vidal gra tak czesto musi miec jakiegoś haka na valverde

0

Jak tak dalej pójdzie to wsadza brameczke nam i się zrobi gorąco

0

2:0 i barca przestała grac :/ troche słabo

0

Dembele to trzeba wykorzystać ...

0

Pograli 10 minut i teraz na chodzonego :c

0

Ale się bawią :D tylko niech jak najszybciej strzela na 2:0 żeby był spokój

0

Ehh messi mógl podać na pustaczka :c

0

Poprosze link do alienz z polskim komentarzem na priv ;)

0

Takimi meczami traci sie mistrzostwo

0

Atletico strzeż się , przeczuwam manitke na CN

0

Takimi meczami traci sie albo wygrywa mistrzostwo...

0

Miał być spacerek są męczarnie :D

5

Ale taka troche padaka z naszej strony

5

Wystawienie suareza w takim meczu mija sie z celem widac że nie gra na 100% z obawy na kartke

1

I cyk jedyneczka

0

City już arsenal niszczy :D

0

Po co podawał mógł prać :D

2

Ja nie rozumiem w jakich meczach maja sie wdrażać Cou i dembele jak taki ? Tym bardziej za za 3 dni mecz z wymagającym rywalem gdzie trzeba będzie zachować siły pierwszej jedenastki

0

Nie mam pytań co sie odwala na TVN XDDD co trzeba mieć w głowie ja nie wiem

0

Coutinho jak narazie same straty i mało widoczny a dembele też dzisiaj nie zachwyca jak do tej pory

0

Juz 2 raz messi pominal coutinho aby my podać i by się znalazł w dogodnej sytuacji

0

Stracona bramka to jakies nieporozumienie jakie błędy zrobili xd

1

A najsmutniejsze jest to ze naszym wzmocnieniem jest vidal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?