0

kończ pan ten mecz

0

Oni nie potrafią zrobić składnej akcji
Przykro się patrzy na ta paralityczną grę , jak jest Messi to czasem on coś magicznego zrobi i się zobaczy jakąś fajną akcję a bez niego to jest Dramat

0

Munir naszym ratunkiem ojezu

0

Czego wy się dziwicie że tak gramy z przedostatnią drużyną w tabeli jak kilka kolejek temu przegraliśmy z drużyną która miała ostatnie miejsce XD

1

Ale dzbany

1

Niby wszystko pod kontrolą
A zaraz pojdzie jakas kontra i będzie nie wesoło

0

ale chaos na boisku samper to wogóle gra?

0

Strzelił kiedyś podobna jeszcze w Liverpoolu tylko nie pamiętam z kim dokładnie ale było to w lidze angielskiej

0

Piłkarze Barcelony nie wyszli z szatni na drugą połowę jak narazie

9

Suarez to jest dramat xD
z 3 kontry zepsuł gdzie mógł być gol spokojnie

1

swoją drogą można tak się położyć za murkiem zgodnie z przepisami ?

0

No ja jeszcze czekam w kolejce do oddania materiałów wyborczych a nie jest jeszcze pewne że nam je przyjmą xD

1

Nadzchodzą ciężkie chwile
Zobaczymy teraz jakim trenerem jest Valverde kiedy Messi nie bedzie ratował dupy, chociaż ja już wiem jakim on jest trenerem xd

0

Dzisiejszy mecz to jeden wielki chaos

2

Dembele druga połowa dramat co piłka do niego to strata nie mówiąc o jego głupich decyzjach

0

Gra Sevilli w obronie jest tak żałosna w dzisiejszym meczu szkoda że Messiego nie ma przeczuwalbym tutaj pogrom...

4

Suarez mógł to przyjąć i spytać bramkarza w który róg chce...

6

Złamana nie jest napewno o tyle dobrze

0

Grosicki już rękawami oddycha , za wcześnie go wpuścił trener biegać musi i nie dociagnie do końca meczu biedak

1

Ale pograli Włosi :o

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ktoś wie czy mecz southampton - chelsea bedzie w canal+ ?

0

Pomoc i defensywa oddycha rękawami a Valverde patrzy patrzy patrzy ...

0

Muszą strzelić na 4 bo będzie nerwowo

6

Obrona Barcelony to jest jakiś żart sami sobie bramki strzelają

2

Pique to tykającą bomba dzisiaj

13

Za rakitica Vidal i skład byłby idealny
Za pique nawet szczerze mówiąc nie ma kogo innego dać do składu

0

Ale podoba się gra Chelsea, każdy biega i walczy nawet hazard w obronie pracuje cały czas i nie jest tylko statystą w defensywie

8

Real solidarnie z nami widzę

0

No to co mieliśmy uciekać realowi bo mają trudne mecze a skończy się na tym że to oni nam uciekna xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?