Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kończ pan ten mecz
0
Oni nie potrafią zrobić składnej akcji
Przykro się patrzy na ta paralityczną grę , jak jest Messi to czasem on coś magicznego zrobi i się zobaczy jakąś fajną akcję a bez niego to jest Dramat
0
Munir naszym ratunkiem ojezu
0
Czego wy się dziwicie że tak gramy z przedostatnią drużyną w tabeli jak kilka kolejek temu przegraliśmy z drużyną która miała ostatnie miejsce XD
1
Ale dzbany
1
Niby wszystko pod kontrolą
A zaraz pojdzie jakas kontra i będzie nie wesoło
0
ale chaos na boisku samper to wogóle gra?
0
Strzelił kiedyś podobna jeszcze w Liverpoolu tylko nie pamiętam z kim dokładnie ale było to w lidze angielskiej
0
Piłkarze Barcelony nie wyszli z szatni na drugą połowę jak narazie
9
Suarez to jest dramat xD
z 3 kontry zepsuł gdzie mógł być gol spokojnie
1
swoją drogą można tak się położyć za murkiem zgodnie z przepisami ?
0
No ja jeszcze czekam w kolejce do oddania materiałów wyborczych a nie jest jeszcze pewne że nam je przyjmą xD
1
Nadzchodzą ciężkie chwile
Zobaczymy teraz jakim trenerem jest Valverde kiedy Messi nie bedzie ratował dupy, chociaż ja już wiem jakim on jest trenerem xd
0
Dzisiejszy mecz to jeden wielki chaos
2
Dembele druga połowa dramat co piłka do niego to strata nie mówiąc o jego głupich decyzjach
0
Gra Sevilli w obronie jest tak żałosna w dzisiejszym meczu szkoda że Messiego nie ma przeczuwalbym tutaj pogrom...
4
Suarez mógł to przyjąć i spytać bramkarza w który róg chce...
6
Złamana nie jest napewno o tyle dobrze
0
Grosicki już rękawami oddycha , za wcześnie go wpuścił trener biegać musi i nie dociagnie do końca meczu biedak
1
Ale pograli Włosi :o
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ktoś wie czy mecz southampton - chelsea bedzie w canal+ ?
0
Pomoc i defensywa oddycha rękawami a Valverde patrzy patrzy patrzy ...
0
Muszą strzelić na 4 bo będzie nerwowo
6
Obrona Barcelony to jest jakiś żart sami sobie bramki strzelają
2
Pique to tykającą bomba dzisiaj
13
Za rakitica Vidal i skład byłby idealny
Za pique nawet szczerze mówiąc nie ma kogo innego dać do składu
0
Ale podoba się gra Chelsea, każdy biega i walczy nawet hazard w obronie pracuje cały czas i nie jest tylko statystą w defensywie
8
Real solidarnie z nami widzę
0
No to co mieliśmy uciekać realowi bo mają trudne mecze a skończy się na tym że to oni nam uciekna xD