Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Levante gra tak słaby futbol ale to i tak nie przeszkadza wygrywać z barcą która gra jeszcze gorzej nawet jednej składnej akcji nie moga przeprowadzić
0
No to wchodzi nasza tajna broń
0
Mayoral to jak juniorów robi graczy barcelony
0
no to ładnie chłopaki strzelaja
5
zdejmuje dembele gdzie teraz jego szybkość może się najbardziej przydać w kontrach ...
0
Co pilka do busquetsa to strata
0
no to ładnie messi teraz to spartolił ...
0
Ale mamy tartak w pomocy
1
Dziwne że Varu nie użyli tam nie było faula na langlecie XD
Vidal tez wcześniej faulował w polu karnym jak dla mnie
3
Obydwaj komentatorzy dają radę, szkoda że liga mistrzów ma takie miernoty w tym polsacie w C+ liga mistrzów stała na o wiele lepszym poziomie zarówno jeśli chodzi o komentarz jak i ogólna oprawę
0
Wiadomo co z Wisłą?
0
Szkoda że canal+ nie puszcza meczu city z leicester tylko liverpool :c
0
Ale celta sobie klepie
0
Barcelona mniej podań XDDDD
1
Suarez dzban xd
1
Tak mi się zdaje że Tam nie było faulu na pique
0
szli 3 na 2 ...
1
szkoda że tak Vidala omijaja w polu karnym , ciągle wchodzi i mogl dostac pare fajnych pilek
0
Śmierdzi to jakimś przekrętem
0
Messi powinien mieć już z 3 jak nie 4 asysty w tym meczu
0
Szli 3 na 1, koncertowo spier******
0
Ciekawe to wygląda ale brakuje trochę kreatywności w pomocy
0
Rakitic wahadłowy Say what? :D
5
Gra busquetsa to jakiś żart xDDD
2
Barcelona bardzo słabo gra w tym meczu prócz bramki dembele i 2 strzałów coutinho zero zagrożenia pod bramka totkow
0
Niby wygrywamy ale jak na razie chaos straszny na boisku z strony Barcelony
0
Może nie będzie to nic groźnego
0
Swoją drogą ale młyn w meczu manu z arsenalem :D
0
po tej bramce może cena za niego będzie większa XD
7
Nie no ale Denis to jakiś dramat co pila to strata XD