0

Levante gra tak słaby futbol ale to i tak nie przeszkadza wygrywać z barcą która gra jeszcze gorzej nawet jednej składnej akcji nie moga przeprowadzić

0

No to wchodzi nasza tajna broń

0

Mayoral to jak juniorów robi graczy barcelony

0

no to ładnie chłopaki strzelaja

5

zdejmuje dembele gdzie teraz jego szybkość może się najbardziej przydać w kontrach ...

0

Co pilka do busquetsa to strata

0

no to ładnie messi teraz to spartolił ...

0

Ale mamy tartak w pomocy

1

Dziwne że Varu nie użyli tam nie było faula na langlecie XD
Vidal tez wcześniej faulował w polu karnym jak dla mnie

3

Obydwaj komentatorzy dają radę, szkoda że liga mistrzów ma takie miernoty w tym polsacie w C+ liga mistrzów stała na o wiele lepszym poziomie zarówno jeśli chodzi o komentarz jak i ogólna oprawę

0

Wiadomo co z Wisłą?

0

Szkoda że canal+ nie puszcza meczu city z leicester tylko liverpool :c

0

Ale celta sobie klepie

0

Barcelona mniej podań XDDDD

1

Suarez dzban xd

1

Tak mi się zdaje że Tam nie było faulu na pique

0

szli 3 na 2 ...

1

szkoda że tak Vidala omijaja w polu karnym , ciągle wchodzi i mogl dostac pare fajnych pilek

0

Śmierdzi to jakimś przekrętem

0

Messi powinien mieć już z 3 jak nie 4 asysty w tym meczu

0

Szli 3 na 1, koncertowo spier******

0

Ciekawe to wygląda ale brakuje trochę kreatywności w pomocy

0

Rakitic wahadłowy Say what? :D

5

Gra busquetsa to jakiś żart xDDD

2

Barcelona bardzo słabo gra w tym meczu prócz bramki dembele i 2 strzałów coutinho zero zagrożenia pod bramka totkow

0

Niby wygrywamy ale jak na razie chaos straszny na boisku z strony Barcelony

0

Może nie będzie to nic groźnego

0

Swoją drogą ale młyn w meczu manu z arsenalem :D

0

po tej bramce może cena za niego będzie większa XD

7

Nie no ale Denis to jakiś dramat co pila to strata XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?