0

No to ładnie City złapało zadyszke

0

Sprzedać go bo aktualnie jest niepotrzebny i tylko blokuje miejsce młodym

0

Wiadomo coś na temat przyszłosci Rafinhi? Taki troche u nas juz nie potrzebny , podobnie ma sie sytuacja z malcomem po transferze griezzmana , chociaż go bym nie skreślał pochopnie

2

Trenowanie tydzień wcześniej chyba nie dało za wiele

0

Jak pójdzie simons do takiego PSG pewnie dostanie tygodniówkę jak piłkarz pierwszej drużyny , kto by tak nie zrobił xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@SelloutCrowd napewno był bardzo medialny

1

Oriol na PO jak dziecko we mgle :D

0

Collado na skrzydle?

0

Ceballos dobry zawodnik ale nie raz nadużywa dryblingu i zamiast podać się kiwa

0

Ma ktoś link do meczu hiszpani ?

0

Kibic na murawie najciekawszym wydarzeniem podczas meczu , w sumie na jego miejscu z nudów zrobiłbym to samo

2

Ale suarez zdzbanił

0

ale ta gra wyglada dramatycznie , zero kreatywności któredy mamy atakować? chyba valvede liczy ze messi sam przejdzie 5 i strzeli 

0

Troszkę szkoda że to już koniec ale z drugiej strony to dobrze ze got się skończył bo bez książek Martina poziom serialu spadał z sezonu na sezon

0

Reakcja alby wymowa lecimy z atakiem i nie ma komu zagrać z przodu tylko kryty Messi, cyk piłeczka do tyłu

2

Będzie mecz w tv dziś Wogole?

0

food tracki to nie tylko burgery mozna tam znalesc inne fajne jedzenie z odległych krajów np. ostatnio jadłem na takim zlocie japońskie i tajskie jedzonko które było naprawde dobre i ciekawe w smaku , albo mini burgery japońskie z ciekawymi dodatkami pochodzącymi z azji

0

Szkoda Navarro będzie z niego pan piłkarz co czuje

6

Swoja drogą podobał mi sie wczoraj Abel Ruiz wszedł starał się i nawet coś mu wychodziło :D mam nadzieje ze w nastepnym sezonie bedzie dostawał wiecej szans

8

Skład na dzisiejszy mecz to lekki żart, szczególnie ta pomoc, ciekawe jak zareaguje kibice na stadionie

1

Jednak PSG przy maszyn wyczynie to jak przedszkolaki

0

To co Valverde out?

0

niech robia z alissona bohatera xd

0

szli 3 na 1 ...

0

Barcelona z szatni nie wyszla ...

0

Dzisiaj obrona Liverpoolu nie jest monolitem , są do ogrania naprawdę większym wynikiem

0

I cyk defensywna zmiana bronimy 1:0 gdzie będą nasz przez cala resztę meczu cisnąć

0

Liverpool zjada nas pressingiem nie potrafimy spod niego wyjść

0

Messi to dzisiaj jak narazie same źle decyzje podejmuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?