0

Grający ofensywie Watford o Manchester United nie istnieje , doskonaly przykład jak z nimi zagrać

0

Jak hiszpania tego nie wygra będzie śmiesznie m tyle sytaucji co oni nie wykorzystali

0

Graja 8 defensywnymi graczami i tak traca bramke XD

0

Vidal to ma jakiś motorek chyba w tyłku , biega jak szalony w te i z powrotem

0

Ale tello kręci tym roberto

0

Suarez zdzbanił

2

Wychodzimy na tak ofensywny Betis takim defensywnym ustawieniem z praktycznie zerowym zagrożeniem z naszej strony z kontr bo nie ma szybkości

5

nie powołał wielu zawodników thiago czy saula

4

Messi dziś prócz karnego i 2 odbiorów nic wielkiego nie pokazuje , póki co :)

1

Dzisiejsza skuteczność to jest jakiś dramat

0

Nie wykorzystane sytaucje lubią się mścić

0

To ładnie City pozamiatało schalke :)
65 minuta wchodzi młodziutki Foden

6

Maszyna :D
Atletico do domu za ten antyfutbol powinni odpaść

0

Jak atletico tutaj nie istnieje XD

0

PSG w swoim żywiole :D

8

Fajnie pośmiać się z Realu ale nie zapominajcie że jak na razie to my też nie awansowaliśmy dalej w LM

0

A tam nie wyszła piłka czasami?

0

Ale ajax strasznie dużo akcji psuje

0

No to ładnie :D

0

Gra Barcelony dramat, gdzie ta kontrola nad środkiem boiska?

0

Co to za czasy że Barcelona gra 3 defensywnymi pilkarzami w pomocy :c

0

Żałosna jest grą Barcelony w tym meczu

0

No a tutaj na horyzoncie dwa mecze z Realem xD

1

Barcelona zero zagrożenia pod bramka Sevilli jak narazie

2

Piła do Messiego i może coś zrobi, zero pomysłu na grę, pomoc to statusu, suarez dramat

0

Boże jak oni partacza akcje...
Lyon takie błędy robi daje im tyle prezentów

1

Ale piłe zabrał suarez coutinho ...

1

I cyk jeden z lepszych na boisku schodzi

0

Lopes sie polozyl zanim strzelil, dembele mogl spojrzec i podnies pileczke :/

0

Kurła takie trzeba strzelić :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?