Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Grający ofensywie Watford o Manchester United nie istnieje , doskonaly przykład jak z nimi zagrać
0
Jak hiszpania tego nie wygra będzie śmiesznie m tyle sytaucji co oni nie wykorzystali
0
Graja 8 defensywnymi graczami i tak traca bramke XD
0
Vidal to ma jakiś motorek chyba w tyłku , biega jak szalony w te i z powrotem
0
Ale tello kręci tym roberto
0
Suarez zdzbanił
2
Wychodzimy na tak ofensywny Betis takim defensywnym ustawieniem z praktycznie zerowym zagrożeniem z naszej strony z kontr bo nie ma szybkości
5
nie powołał wielu zawodników thiago czy saula
4
Messi dziś prócz karnego i 2 odbiorów nic wielkiego nie pokazuje , póki co :)
1
Dzisiejsza skuteczność to jest jakiś dramat
0
Nie wykorzystane sytaucje lubią się mścić
0
To ładnie City pozamiatało schalke :)
65 minuta wchodzi młodziutki Foden
6
Maszyna :D
Atletico do domu za ten antyfutbol powinni odpaść
0
Jak atletico tutaj nie istnieje XD
0
PSG w swoim żywiole :D
8
Fajnie pośmiać się z Realu ale nie zapominajcie że jak na razie to my też nie awansowaliśmy dalej w LM
0
A tam nie wyszła piłka czasami?
0
Ale ajax strasznie dużo akcji psuje
0
No to ładnie :D
0
Gra Barcelony dramat, gdzie ta kontrola nad środkiem boiska?
0
Co to za czasy że Barcelona gra 3 defensywnymi pilkarzami w pomocy :c
0
Żałosna jest grą Barcelony w tym meczu
0
No a tutaj na horyzoncie dwa mecze z Realem xD
1
Barcelona zero zagrożenia pod bramka Sevilli jak narazie
2
Piła do Messiego i może coś zrobi, zero pomysłu na grę, pomoc to statusu, suarez dramat
0
Boże jak oni partacza akcje...
Lyon takie błędy robi daje im tyle prezentów
1
Ale piłe zabrał suarez coutinho ...
1
I cyk jeden z lepszych na boisku schodzi
0
Lopes sie polozyl zanim strzelil, dembele mogl spojrzec i podnies pileczke :/
0
Kurła takie trzeba strzelić :/