Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@krzychu1526 sad story , znam ten ból
0
morata naszych jak juniorów drybluje xd
3
Ostatnie 20 minut Barcelony to jest jakiś dramat zero gry w piłkę no i zmiana ala typowy valverde zamiast odzyskać kontrolę dać vidala który kuleje w rozgrywaniu piłki
0
I cyk tryb oszczędnościowy włączony
24
Ale meczycho city z Chelsea, miła Odmiana dla tego marazmu jakim był mecz Barcelony
1
Borussia strzeż sie potężnej barcelony nadchodzimy !
0
Vidal za griezmana xD
3
ostatnie w tabelileganes takie potężne że barca nie może oddać strzału na bramkę
0
@Hushovt aktor jednej roli niestety
1
Jest jeden plus kiedy kadra gra mecz :D Stan kadry na weszło zapinamy pasy i startujemy
0
Izrael próbuje grać piłka ale nie mają na to umiejętności
2
Po powtórkach wydaje mi się że był spalony przy golu salaha, czego var nie narysowala tej swojej Lini jak w innych sytuacjach?
0
@Suzu taktyczna kropka .
0
FPX totalnie przejechało sie po G2, az dziwne ze az tak widać bylo różnice poziomów liczyłem ze bedzie wyrównanie a tu taki gwałt
0
Ter Stegen chyba mogl to obronić albo chociaż zachować się lepiej, wogóle nie zrobił korku w lewo tylko odrazu sie rzucil i zabrakło dzięki temu troche do obrony a strzał wcale w jakies okno nie był
16
Swoją drogą Messi miał dziś 3 setki, gdyby to nie Messi każdy by wieszal na nim psy
0
Zero pomysłu na grę, dembele to dziś przez 15 chyba celnie nawet nie podał :D
0
Pique z piłką i nie ma do kogo zagrać tylko w bok do langleta, komiczne to
1
No to Barcelona w młodzieżowej lidze mistrzów narobił sobie problemów przegrywając z Slavia u siebie xd możliwe że z grupy nie wyjdą
0
Jest zdjęcie stopy Gomesa nie wygląda to za wesoło :/
1
@WisniaKala g2 daje sie wylapywac w glupi sposo a caps dziś to craps
0
Skrypt Messi się zlagował i barcelona nie istnieje normalka
0
@wojtuh10 juz niedlugo
0
@Coutinho007 podzieli sie ktoś linkiem?
0
Swoją drogą oglądanie gry Liverpoolu to miód dla oczu jeśli jesteś fanem Piłki nożnej
0
Narazie mało entuzjazmu w tym komentarzu ostrego, pewnie chłop ma treme ale myślę że to kwestia czasu aż złapie luz
0
Co pilka to dembele to strata xd
0
@Czak18 będzie miał debiut chyba za tydzień jako komentator
0
Fati pewnie szykowany na pierwszy skład na slavie w środe :D
8
ale bym takiego ansu pooglądał