3

@krzychu1526 sad story , znam ten ból

0

morata naszych jak juniorów drybluje xd

3

Ostatnie 20 minut Barcelony to jest jakiś dramat zero gry w piłkę no i zmiana ala typowy valverde zamiast odzyskać kontrolę dać vidala który kuleje w rozgrywaniu piłki

0

I cyk tryb oszczędnościowy włączony

24

Ale meczycho city z Chelsea, miła Odmiana dla tego marazmu jakim był mecz Barcelony

1

Borussia strzeż sie potężnej barcelony nadchodzimy !

0

Vidal za griezmana xD

3

ostatnie w tabelileganes takie potężne że barca nie może oddać strzału na bramkę

0

@Hushovt aktor jednej roli niestety

1

Jest jeden plus kiedy kadra gra mecz :D Stan kadry na weszło zapinamy pasy i startujemy

0

Izrael próbuje grać piłka ale nie mają na to umiejętności

2

Po powtórkach wydaje mi się że był spalony przy golu salaha, czego var nie narysowala tej swojej Lini jak w innych sytuacjach?

0

@Suzu taktyczna kropka .

0

FPX totalnie przejechało sie po G2, az dziwne ze az tak widać bylo różnice poziomów liczyłem ze bedzie wyrównanie a tu taki gwałt

0

Ter Stegen chyba mogl to obronić albo chociaż zachować się lepiej, wogóle nie zrobił korku w lewo tylko odrazu sie rzucil i zabrakło dzięki temu troche do obrony a strzał wcale w jakies okno nie był

16

Swoją drogą Messi miał dziś 3 setki, gdyby to nie Messi każdy by wieszal na nim psy

0

Zero pomysłu na grę, dembele to dziś przez 15 chyba celnie nawet nie podał :D

0

Pique z piłką i nie ma do kogo zagrać tylko w bok do langleta, komiczne to

1

No to Barcelona w młodzieżowej lidze mistrzów narobił sobie problemów przegrywając z Slavia u siebie xd możliwe że z grupy nie wyjdą

0

Jest zdjęcie stopy Gomesa nie wygląda to za wesoło :/

1

@WisniaKala g2 daje sie wylapywac w glupi sposo a caps dziś to craps

0

Skrypt Messi się zlagował i barcelona nie istnieje normalka

0

@wojtuh10 juz niedlugo

0

@Coutinho007 podzieli sie ktoś linkiem?

0

Swoją drogą oglądanie gry Liverpoolu to miód dla oczu jeśli jesteś fanem Piłki nożnej

0

Narazie mało entuzjazmu w tym komentarzu ostrego, pewnie chłop ma treme ale myślę że to kwestia czasu aż złapie luz

0

Co pilka to dembele to strata xd

0

@Czak18 będzie miał debiut chyba za tydzień jako komentator

0

Fati pewnie szykowany na pierwszy skład na slavie w środe :D

8

ale bym takiego ansu pooglądał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?