Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mecz barcy tylko na eleven ?
2
@TheMugShot ważny, liczy się że jest x w kratce
0
człowiek wiedział a jednak się ludzil
0
powrót umtitiego przy golu to byl jakiś zart
0
@PatrychoO zobacz na wiek , arhur mogł jeszcze odpalić, jak był w formie miał przebłyski i mógłby być z niego dobry gracz, a pjanic? blizej mu do emerytury
0
Odepchniecie odepchnięciem, ale co z pozycja bale przecież on ruszył do piłki a jak dla mnie mógł być tam spalony
0
@Gaucho bardzo ofensywne ustawienie jestem ciekaw co pokażą
11
I niech Setien znowu powie ze wychowankowie nie mają jakości xd
1
@Jakchcesz LGBT było tylko oliwą do ogromnego ognia jakim jest fabula
0
@Don Lucas ja co do książekk mam "fetysz" Że lubię mieć je jako moja własność, uważam je za coś prywatnego dlatego zawsze kupuję i rzadko kiedy korzystam z biblioteki
0
@Hushovt ogólnie okocim ma najlepsze radlerki przynajmniej dla mnie
0
@Don Lucas tylko książki papierowe, uwielbiam zapach
0
@Gomess odsyłam do przeczytania konferencji , co powiedzial nasz trener na temat wychowanków
0
@macio_944 dopiero w czwartek? :c
27
I to się nazywa przebojowosc skrzydłowego coś czego Barcelona nie ma
53
@Bykunn jakie zabójstwo, mógł schować broń dać się pochlastać nożem i dopiero strzelić?
0
@tomono chłopie czekaj co będzie dalej, bo grubo polecieli z fabułą
1
@El dominatore ale co ty od niego wymagasz , to nie jest gracz który pojdzie 1v1 xd nie jego wina ze gra na skrzydle
1
Nie rozumiem decyzji wprowadzania kolejnego pomocnika zamiast fatiego na skrzydło
0
Braithwaite wyglada jak junior wśród seniorów
2
Messi ma szczęście że nie wyleciał za to , zapewne gdyby to był ktoś inny by czerwo poleciało
2
Sevilla nie istniejej przydałoby sie udowodnić to jakąs bramką , żeby zaraz jakis farfocel sevilli nie przeszedł
0
@sebasek99 znając fabułe nie robi się takich rzeczy , plus pierwsza część epicka przygoda, walka o lekarstwo dla ludzkości, a w drugiej no właśnie nie chce spojlerować ale nie ma to z pierwszą częścią nic wspólnego
0
@sebasek99 widze ładnie ludzie na metactiric lecą z oceną tego
0
Co to są za pytania, boże xd
1
Ostatnie w tabeli Leganes ciśnie Barcelonę na Camp Nou :o
7
Dobra po pół godziny straciłem entuzjazm że barcelona znowu będzie grac
1
@damianex10 właściciel dziany gościu, na treningu zwyciezcy gierki wewnętrznej jako nagrodę 15 tysięcy dostali xd
0
@Ghotti na pewno nie az tyle
2
Liczyłem że pokażą nowego god of wara , w tedy konsola od razu by u mnie wylądowała