0

Mecz barcy tylko na eleven ?

2

@TheMugShot ważny, liczy się że jest x w kratce

0

człowiek wiedział a jednak się ludzil

0

powrót umtitiego przy golu to byl jakiś zart

0

@PatrychoO zobacz na wiek , arhur mogł jeszcze odpalić, jak był w formie miał przebłyski i mógłby być z niego dobry gracz, a pjanic? blizej mu do emerytury

0

Odepchniecie odepchnięciem, ale co z pozycja bale przecież on ruszył do piłki a jak dla mnie mógł być tam spalony

0

@Gaucho bardzo ofensywne ustawienie jestem ciekaw co pokażą

11

I niech Setien znowu powie ze wychowankowie nie mają jakości xd

1

@Jakchcesz LGBT było tylko oliwą do ogromnego ognia jakim jest fabula

0

@Don Lucas ja co do książekk mam "fetysz" Że lubię mieć je jako moja własność, uważam je za coś prywatnego dlatego zawsze kupuję i rzadko kiedy korzystam z biblioteki

0

@Hushovt ogólnie okocim ma najlepsze radlerki przynajmniej dla mnie

0

@Don Lucas tylko książki papierowe, uwielbiam zapach

0

@Gomess odsyłam do przeczytania konferencji , co powiedzial nasz trener na temat wychowanków

0

@macio_944 dopiero w czwartek? :c

27

I to się nazywa przebojowosc skrzydłowego coś czego Barcelona nie ma

53

@Bykunn jakie zabójstwo, mógł schować broń dać się pochlastać nożem i dopiero strzelić?

0

@tomono chłopie czekaj co będzie dalej, bo grubo polecieli z fabułą

1

@El dominatore ale co ty od niego wymagasz , to nie jest gracz który pojdzie 1v1 xd nie jego wina ze gra na skrzydle

1

Nie rozumiem decyzji wprowadzania kolejnego pomocnika zamiast fatiego na skrzydło

0

Braithwaite wyglada jak junior wśród seniorów

2

Messi ma szczęście że nie wyleciał za to , zapewne gdyby to był ktoś inny by czerwo poleciało

2

Sevilla nie istniejej przydałoby sie udowodnić to jakąs bramką , żeby zaraz jakis farfocel sevilli nie przeszedł

0

@sebasek99 znając fabułe nie robi się takich rzeczy , plus pierwsza część epicka przygoda, walka o lekarstwo dla ludzkości, a w drugiej no właśnie nie chce spojlerować ale nie ma to z pierwszą częścią nic wspólnego

0

@sebasek99 widze ładnie ludzie na metactiric lecą z oceną tego

0

Co to są za pytania, boże xd

1

Ostatnie w tabeli Leganes ciśnie Barcelonę na Camp Nou :o

7

Dobra po pół godziny straciłem entuzjazm że barcelona znowu będzie grac

1

@damianex10 właściciel dziany gościu, na treningu zwyciezcy gierki wewnętrznej jako nagrodę 15 tysięcy dostali xd

0

@Ghotti na pewno nie az tyle

2

Liczyłem że pokażą nowego god of wara , w tedy konsola od razu by u mnie wylądowała

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?