1

@Coutinho007 merino to chyba juz z 5 razy na 3 metry niecelnie podał xddd

0

@DonAndrzejos jak całą hiszpania

2

Jakieś Canalesy Meriny w pomocy hiszpani, ale tam bieda nastała

7

Czyżby premier obsrał zbroje przed spotkaniem z rolnikami i poszedl na Kwarantanne? :D to może wicepremier Kaczyński z nimi porozmawia

0

@xVENUMx od kiedy ma to wejsc wiadomo cos? :D

0

@Arkon canal+ potrafił w LM, fajne studia, dobzi komentatorzy Polsat nie ma Podjazdu. Chętnie bym zobaczył spowrotem ligę mistrzów w canalu z lat liga ta sama sytuacja

0

@Mat_Cat stawiam ze canal+ zgarnie la lige

0

Komentator mówi że nie daliśmy się zdominować hahaha większość meczu nas Włochy cisnęli, rozgrywali piłeczkę jak na treningu miejscami

0

@busquets5 przeca my nic nie gramy, mamy farta że Włosi partaczą wszystko pod nasza bramka xd

0

@Messiah10 jak jest 10 do 2 okazji bramkowych dla Włoch xDD

0

Bez szału ta hiszpania dziś, masa niedokładności

0

@bartekvisca większe zakazy to będzie gwóźdź do trumny dla gospodarki

2

Ludzie piszą jakby Sevilla to był jakiś zespół z dołu tabeli, tym momencie Sevilla to najlepiej grający zespół w Hiszpanii więc biorąc Pod uwagę w jakim miejscu znajdujemy się z taktyka oraz ustawieniem pod nowym trenerem mimo wszystko remis powinien nas cieszyć

0

Zero ruchu o przegrywamy środek pola ewidentnie

0

Fati i Griezmann do zmiany

0

Znowu narzekam i odrazu bramkę strzelają xD

0

Należy się, Barcelona nie istnieje póki co

0

@Survier no i to mi sie podoba :D

2

messi musi sie obudzić bo póki co słabizna

0

@justfootball kto to wogóle jest ? xD

1

Lenglet to ma, on po porstu jest mało inteligentny juz nie raz taka akcje odwalał z głupimi faulami

0

@Boromir4 polakami może są ale wybrali reprezentacje hiszpanii i tam będą grać raczej

1

@Boromir4 niby są ale z tego co wiem grają dla Hiszpanii

1

@PatrickoBarca ten matheus kto to wogole jest xd

2

@BarcaInfo ale te dresy to sztosik są

0

ale kurtuła ratuje dupe realowi

0

Wszystko spoko tylko czemu oni oddali piłkę Villarrealowi i nic nie grają?

1

Busquets dziś to póki co najgorszy zawodnik Barcelony

1

@maatiixx zrobił karnego dość głupiego

1

Nie rozumiem jaka idea stoi za tym że Griezmanna gra na skrzydle , mamy tylu skrzydłowych dembele pedri trincao ....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?