Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Coutinho007 merino to chyba juz z 5 razy na 3 metry niecelnie podał xddd
0
@DonAndrzejos jak całą hiszpania
2
Jakieś Canalesy Meriny w pomocy hiszpani, ale tam bieda nastała
7
Czyżby premier obsrał zbroje przed spotkaniem z rolnikami i poszedl na Kwarantanne? :D to może wicepremier Kaczyński z nimi porozmawia
0
@xVENUMx od kiedy ma to wejsc wiadomo cos? :D
0
@Arkon canal+ potrafił w LM, fajne studia, dobzi komentatorzy Polsat nie ma Podjazdu. Chętnie bym zobaczył spowrotem ligę mistrzów w canalu z lat liga ta sama sytuacja
0
@Mat_Cat stawiam ze canal+ zgarnie la lige
0
Komentator mówi że nie daliśmy się zdominować hahaha większość meczu nas Włochy cisnęli, rozgrywali piłeczkę jak na treningu miejscami
0
@busquets5 przeca my nic nie gramy, mamy farta że Włosi partaczą wszystko pod nasza bramka xd
0
@Messiah10 jak jest 10 do 2 okazji bramkowych dla Włoch xDD
0
Bez szału ta hiszpania dziś, masa niedokładności
0
@bartekvisca większe zakazy to będzie gwóźdź do trumny dla gospodarki
2
Ludzie piszą jakby Sevilla to był jakiś zespół z dołu tabeli, tym momencie Sevilla to najlepiej grający zespół w Hiszpanii więc biorąc Pod uwagę w jakim miejscu znajdujemy się z taktyka oraz ustawieniem pod nowym trenerem mimo wszystko remis powinien nas cieszyć
0
Zero ruchu o przegrywamy środek pola ewidentnie
0
Fati i Griezmann do zmiany
0
Znowu narzekam i odrazu bramkę strzelają xD
0
Należy się, Barcelona nie istnieje póki co
0
@Survier no i to mi sie podoba :D
2
messi musi sie obudzić bo póki co słabizna
0
@justfootball kto to wogóle jest ? xD
1
Lenglet to ma, on po porstu jest mało inteligentny juz nie raz taka akcje odwalał z głupimi faulami
0
@Boromir4 polakami może są ale wybrali reprezentacje hiszpanii i tam będą grać raczej
1
@Boromir4 niby są ale z tego co wiem grają dla Hiszpanii
1
@PatrickoBarca ten matheus kto to wogole jest xd
2
@BarcaInfo ale te dresy to sztosik są
0
ale kurtuła ratuje dupe realowi
0
Wszystko spoko tylko czemu oni oddali piłkę Villarrealowi i nic nie grają?
1
Busquets dziś to póki co najgorszy zawodnik Barcelony
1
@maatiixx zrobił karnego dość głupiego
1
Nie rozumiem jaka idea stoi za tym że Griezmanna gra na skrzydle , mamy tylu skrzydłowych dembele pedri trincao ....