Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
3 straty w 5 minut i brameczka, sami sobie są winni
1
Pedri nie raz robi takie błędy podczas przyjęcia piłki, widać że młodzik
9
Za dużo tych "typowych" 10 w pierwszym składzie xd coś czuje że Coutinho będzie się dziś kopał po czole
0
@cat_r37 jakby nie wyszlo komanowi cyk xavi a tu xavi jednak chce zostać do 2022 i plan runął
1
@sebasek99 ahh Scarlett
4
Alenia wszedł i chłop nie wie co na boisku robi o trincao to juz szkoda gadac xd
1
ostatnie 25 minut to barcelona nie istnieje
2
Mingueza robi dziecinne błędy
2
Pomału zaczyna sie robić z tego klubu mem xd
0
Nie oglądam meczu ale patrzę na wynik i nie wierze...
1
@clyde powinni to zrobić jak RDR2 i sponiowo wypuścic na określone Platformy, przyszłości dodawać kolejne a nie od razu na wszystkie i teraz zbierają tego żniwa
0
Na metacriticu zaczynają pojawiać się opinie graczy na temat Cyberpunka póki co ledwo 6.0 trzyma w sumie się nie dziwie
0
@Borneo jedyna Platforma na której jest Mandalorian nie jest dostępna w Polsce xd
0
Jak patrzę jakie drużyny zajęły pierwsze miejsce to ja zaczynam się bać kolejnej rundy ligi Mistrzów, jeśli nic się nie zmieni czeka nas kolejna kompromitacja
2
Z taką grą to ja serio zaczynam sie bać o top 4 w lidze w tym sezonie xddd
1
Końcówka pokazała że przyciśnięte juve się gubi, szkoda ze barca tylko 10 minut pograla a przez pierwsze pół godziny nie istnieli
1
Karny karnym ale my tu nic nie gramy, zero pomysłu na grę
0
@Sysia11 taki scenariusz oznacza koniec Barcelony xddd
1
Chłopy dwa podania i akcja bramkowa
0
Wszystko fajnie spoko tylko czego nie wyszliśmy ze skrzydłowym na przeciwnika który gra w taki sposób
0
Oni atakują w 2-3 osoby a i tak brameczkę zdobyli xddddd
1
Jak można na tak usposobionego rywala wyjść bez skrzydłowych?
1
De jong to stoperem nie będzie, krycie dramat
6
Busquets to nawet za chłopakami z Węgier nie nadąża
0
Taki trochę się zrobił w drugiej połowie FC chaos
0
Znowu nie wykorzystuja, zaraz pójdzie kontra o się skończy
0
@GadulkiGembulki tez ostatnio taka mi wyskoczyła i takie wtf xd
0
@PawkoFCB stawiam ciri ale na pewno Geralt gościnnie się pojawi
0
@koksik2700 napewno coś z Wiedźminem, ale stawiam że nic z geraltem
0
Jak patrze na tabele to aż nie wierzę które miejsce zajmuje barcelona w najgorszym wypadku w tej kolejce może spaść jeszcze o 2-3 miejsca, przecież to jakiś dramat na tak wielki kub