0

3 straty w 5 minut i brameczka, sami sobie są winni

1

Pedri nie raz robi takie błędy podczas przyjęcia piłki, widać że młodzik

9

Za dużo tych "typowych" 10 w pierwszym składzie xd coś czuje że Coutinho będzie się dziś kopał po czole

0

@cat_r37 jakby nie wyszlo komanowi cyk xavi a tu xavi jednak chce zostać do 2022 i plan runął

1

@sebasek99 ahh Scarlett

4

Alenia wszedł i chłop nie wie co na boisku robi o trincao to juz szkoda gadac xd

1

ostatnie 25 minut to barcelona nie istnieje

2

Mingueza robi dziecinne błędy

2

Pomału zaczyna sie robić z tego klubu mem xd

0

Nie oglądam meczu ale patrzę na wynik i nie wierze...

1

@clyde powinni to zrobić jak RDR2 i sponiowo wypuścic na określone Platformy, przyszłości dodawać kolejne a nie od razu na wszystkie i teraz zbierają tego żniwa

0

Na metacriticu zaczynają pojawiać się opinie graczy na temat Cyberpunka póki co ledwo 6.0 trzyma w sumie się nie dziwie

0

@Borneo jedyna Platforma na której jest Mandalorian nie jest dostępna w Polsce xd

0

Jak patrzę jakie drużyny zajęły pierwsze miejsce to ja zaczynam się bać kolejnej rundy ligi Mistrzów, jeśli nic się nie zmieni czeka nas kolejna kompromitacja

2

Z taką grą to ja serio zaczynam sie bać o top 4 w lidze w tym sezonie xddd

1

Końcówka pokazała że przyciśnięte juve się gubi, szkoda ze barca tylko 10 minut pograla a przez pierwsze pół godziny nie istnieli

1

Karny karnym ale my tu nic nie gramy, zero pomysłu na grę

0

@Sysia11 taki scenariusz oznacza koniec Barcelony xddd

1

Chłopy dwa podania i akcja bramkowa

0

Wszystko fajnie spoko tylko czego nie wyszliśmy ze skrzydłowym na przeciwnika który gra w taki sposób

0

Oni atakują w 2-3 osoby a i tak brameczkę zdobyli xddddd

1

Jak można na tak usposobionego rywala wyjść bez skrzydłowych?

1

De jong to stoperem nie będzie, krycie dramat

6

Busquets to nawet za chłopakami z Węgier nie nadąża

0

Taki trochę się zrobił w drugiej połowie FC chaos

0

Znowu nie wykorzystuja, zaraz pójdzie kontra o się skończy

0

@GadulkiGembulki tez ostatnio taka mi wyskoczyła i takie wtf xd

0

@PawkoFCB stawiam ciri ale na pewno Geralt gościnnie się pojawi

0

@koksik2700 napewno coś z Wiedźminem, ale stawiam że nic z geraltem

0

Jak patrze na tabele to aż nie wierzę które miejsce zajmuje barcelona w najgorszym wypadku w tej kolejce może spaść jeszcze o 2-3 miejsca, przecież to jakiś dramat na tak wielki kub

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?