Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Busquets dziś to póki co najgorszy zawodnik Barcelony
1
@maatiixx zrobił karnego dość głupiego
1
Nie rozumiem jaka idea stoi za tym że Griezmanna gra na skrzydle , mamy tylu skrzydłowych dembele pedri trincao ....
1
@Tomo1989 mecze towarzyskie xd
0
Czyli Alenia w oczach trenera jest lepszy od puiga, ciekawe
0
My tu gadu gadu a gdzie są czystki w kadrze? Mamy za dużo zawodników i przestaną to młodzi będą tracić szanse na jakieś większe ilości występów
1
@Bartek22 chciałbym żeby dali szanse młodemu a nie kupowali jakiegoś kolejnego zawodnika
24
Fati pedri trincao bedzie z nich pociecha
1
Ale ładnie leje, a dziś człowiek poligon ma wręcz idealnie
0
Ale ludzie czego wy sie spodziewaliście, serio myśleliście se my to wygramy? Jeszcze z takim Składem , setien obsral zbroje już na starcie i przegrał ten mecz wystawiając taka 11
0
@LucaBrasi pytanie retoryczne takie trochę, bardziej chodzi mi o to że koronawirus zmienia ;D np porannej zaprawy nie ma
1
@LucaBrasi ja od jutra zaczynam 1,5msc szkolenie wojskowe , ciekawe jak to będzie wyglądać ???? już na start podobno w namiotach mamy spać
0
@LucaBrasi gdzie pracujesz?
0
@chosenone myślę że prędzej czy później północ Polski dołączy sie do nabijania statystyk
1
@Comentateiro weź pomyśł trochę zanim coś napiszesz, albo rozpędź się i przywitaj że ścianą może pomoże xd
1
A co z monchu ?
0
@pawelg9002 interesujące, taktyk
1
@Jaca27 co to za odpoczynek stać kilka godzin w kolejce albo tłuc się zatłoczonym szlakiem w górach xd
0
@chosenone już pomijając fakt ze 80% ludzi bez maseczek i olewaja odległości zalecane zresztą i tak w wielu przypadkach nie ma jak jej zachować bo taki ścisk
2
@tristan87 nie dziwie sie patrząc na to co się dzieje w górach i nad morzem, kolega ostatnio stał 4h żeby wjechać kolejka na Kasprowy, szlaki są tak oblegane że nie ma szans na samotne wspinanie
0
@tristan87 stawiam na stal, lepsza formę mają plus nie grali dogrywki, kibice Resovi mieliby fajne życie w stalowej ????????????
0
@kamilo0066 jeśli chodzi o drużyny z Rzeszowa możliwe że będą grać na stadionie Stali Rzeszów bo prezydent miasta ma dać hajs na murawę
0
@Maearss na 100% 9 , właśnie sprawdziłem na karcie powołania 09.08 do 12.00
0
9 sierpnia zaczynam szkolenie wojskowe w ramach Legii Akademickiej, ktoś z użytkowników brał w tym udział bądź wie czym to jest? ;D
1
@gurales felix też przeciez mlody :D
1
@xVENUMx copa mundiale to najlepsze buty do pilki jakie stworzyli polecam :D
0
@BarcaInfo co to za "perełka"?
0
@A_Gomesinho_21 według mnie Barca to za wysokie progi dla alenii ale obym się mylił
1
@Encore skład Leona to taki trochę aktualny pierwszy skład reprezentacji :D
0
@Enerio u nas mu nie wyszło, ale i w Bayernie nie sprostał, kolejna szanse ma dostać ?