1

Busquets dziś to póki co najgorszy zawodnik Barcelony

1

@maatiixx zrobił karnego dość głupiego

1

Nie rozumiem jaka idea stoi za tym że Griezmanna gra na skrzydle , mamy tylu skrzydłowych dembele pedri trincao ....

1

@Tomo1989 mecze towarzyskie xd

0

Czyli Alenia w oczach trenera jest lepszy od puiga, ciekawe

0

My tu gadu gadu a gdzie są czystki w kadrze? Mamy za dużo zawodników i przestaną to młodzi będą tracić szanse na jakieś większe ilości występów

1

@Bartek22 chciałbym żeby dali szanse młodemu a nie kupowali jakiegoś kolejnego zawodnika

24

Fati pedri trincao bedzie z nich pociecha

1

Ale ładnie leje, a dziś człowiek poligon ma wręcz idealnie

0

Ale ludzie czego wy sie spodziewaliście, serio myśleliście se my to wygramy? Jeszcze z takim Składem , setien obsral zbroje już na starcie i przegrał ten mecz wystawiając taka 11

0

@LucaBrasi pytanie retoryczne takie trochę, bardziej chodzi mi o to że koronawirus zmienia ;D np porannej zaprawy nie ma

1

@LucaBrasi ja od jutra zaczynam 1,5msc szkolenie wojskowe , ciekawe jak to będzie wyglądać ???? już na start podobno w namiotach mamy spać

0

@LucaBrasi gdzie pracujesz?

0

@chosenone myślę że prędzej czy później północ Polski dołączy sie do nabijania statystyk

1

@Comentateiro weź pomyśł trochę zanim coś napiszesz, albo rozpędź się i przywitaj że ścianą może pomoże xd

1

A co z monchu ?

0

@pawelg9002 interesujące, taktyk

1

@Jaca27 co to za odpoczynek stać kilka godzin w kolejce albo tłuc się zatłoczonym szlakiem w górach xd

0

@chosenone już pomijając fakt ze 80% ludzi bez maseczek i olewaja odległości zalecane zresztą i tak w wielu przypadkach nie ma jak jej zachować bo taki ścisk

2

@tristan87 nie dziwie sie patrząc na to co się dzieje w górach i nad morzem, kolega ostatnio stał 4h żeby wjechać kolejka na Kasprowy, szlaki są tak oblegane że nie ma szans na samotne wspinanie

0

@tristan87 stawiam na stal, lepsza formę mają plus nie grali dogrywki, kibice Resovi mieliby fajne życie w stalowej ????????????

0

@kamilo0066 jeśli chodzi o drużyny z Rzeszowa możliwe że będą grać na stadionie Stali Rzeszów bo prezydent miasta ma dać hajs na murawę

0

@Maearss na 100% 9 , właśnie sprawdziłem na karcie powołania 09.08 do 12.00

0

9 sierpnia zaczynam szkolenie wojskowe w ramach Legii Akademickiej, ktoś z użytkowników brał w tym udział bądź wie czym to jest? ;D

1

@gurales felix też przeciez mlody :D

1

@xVENUMx copa mundiale to najlepsze buty do pilki jakie stworzyli polecam :D

0

@BarcaInfo co to za "perełka"?

0

@A_Gomesinho_21 według mnie Barca to za wysokie progi dla alenii ale obym się mylił

1

@Encore skład Leona to taki trochę aktualny pierwszy skład reprezentacji :D

0

@Enerio u nas mu nie wyszło, ale i w Bayernie nie sprostał, kolejna szanse ma dostać ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?