0

@ShinobiQWE [ponad 500 wyzdrowiałych osób , jakiś pozytyw w tym wszystkim

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mekston Juventus napewno nie dołączy xD

3

Potwierdzono koronawirus u Ruganiego czyli pewnie cały Juventus do kwarantanny, mówimy papa lidze mistrzów?

32

Swoją drogą piłkarze atalanty są z Rejonu najbardziej dotknięte epidemia koronawirusa we Włoszech i oni od tak sobie przylecieli z całym sztabem do Valencii teraz sobie wrócą?

0

@Gaucho twoje życie musi być ciekawe jeśli używasz takich portali :D

1

@l0Messini udajesz czy serio jesteś tak malo rozumny? Polecam stronę Kikś na fb powinna się doinformowac ;)

0

Spalony był Fatiego

1

Nowa taktyka, piła na braithwaita i może coś się uda xD

1

De jong de jongiem ale Messi to coś dziś gra?

0

Szkoda ze nie udało się nic strzelić bo były okazje :/

0

@xVENUMx wrzucił 1 raczej a nie 3

1

Może lepiej teraz odpasc z Napoli po w miarę wyrównany meczu niż później dalej przejść i dostać w dupe potężnie od jakiegoś Liverpoolu

2

Messi to chyba z Barcelony nie wyleciał jak narazie może na 2 połowę dotrze

1

@DaPi Medieval sztosik mozna na tym spedzic setki godziny plus jest to gra która ma multum fajnych modów typu Władca Pierścieni czy Skyrim

3

Firpo jest tak mało inteligentnym piłkarzem że to szok do tego dochodzi to że nieraz nie umie podać piłki na 2 metry

1

Griezzmana prawa noga to chyba tylko do wsiadania do tramwaju służy

0

Barcelona to Messi, nie ma Messiego w meczu to nie ma Barcelony

0

Potężne Eibar nie pozwala wyjść spod pola karnego Barcelonie

4

Real na wyjeździe , Napoli na wyjeździe oj to będzie trudne :/

0

Dziś Fati prócz jednego dryblingu i multum strat to nic nie zrobił

0

@FLYP tyle że neymar miał o wiele lepszą technike

6

No jak messi takich nie strzela to serio coś mu nie idzie ostatnio z bramkami

1

Ciekawe co powiedział , stawiam że mu obraził mame

0

Oj messi messi coś ostatnio skuteczność u niego słabiutka

1

Smutne jest to że my nie umiemy wyjść spod pressingu

0

Jak roberto specjalnie go podciął , widać było ruch pod koniec

2

Busquets z 3 tempa za pozno wszedl i jeszcze sie kłóci , ma farta ze kartki nie dostał

1

Z taką grą Napoli to się po nas przejedzie za 2tyg xD

2

Spokojnie athletic zaraz siądzie, zaraz po romie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?