Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ShinobiQWE [ponad 500 wyzdrowiałych osób , jakiś pozytyw w tym wszystkim
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mekston Juventus napewno nie dołączy xD
3
Potwierdzono koronawirus u Ruganiego czyli pewnie cały Juventus do kwarantanny, mówimy papa lidze mistrzów?
32
Swoją drogą piłkarze atalanty są z Rejonu najbardziej dotknięte epidemia koronawirusa we Włoszech i oni od tak sobie przylecieli z całym sztabem do Valencii teraz sobie wrócą?
0
@Gaucho twoje życie musi być ciekawe jeśli używasz takich portali :D
1
@l0Messini udajesz czy serio jesteś tak malo rozumny? Polecam stronę Kikś na fb powinna się doinformowac ;)
0
Spalony był Fatiego
1
Nowa taktyka, piła na braithwaita i może coś się uda xD
1
De jong de jongiem ale Messi to coś dziś gra?
0
Szkoda ze nie udało się nic strzelić bo były okazje :/
0
@xVENUMx wrzucił 1 raczej a nie 3
1
Może lepiej teraz odpasc z Napoli po w miarę wyrównany meczu niż później dalej przejść i dostać w dupe potężnie od jakiegoś Liverpoolu
2
Messi to chyba z Barcelony nie wyleciał jak narazie może na 2 połowę dotrze
1
@DaPi Medieval sztosik mozna na tym spedzic setki godziny plus jest to gra która ma multum fajnych modów typu Władca Pierścieni czy Skyrim
3
Firpo jest tak mało inteligentnym piłkarzem że to szok do tego dochodzi to że nieraz nie umie podać piłki na 2 metry
1
Griezzmana prawa noga to chyba tylko do wsiadania do tramwaju służy
0
Barcelona to Messi, nie ma Messiego w meczu to nie ma Barcelony
0
Potężne Eibar nie pozwala wyjść spod pola karnego Barcelonie
4
Real na wyjeździe , Napoli na wyjeździe oj to będzie trudne :/
0
Dziś Fati prócz jednego dryblingu i multum strat to nic nie zrobił
0
@FLYP tyle że neymar miał o wiele lepszą technike
6
No jak messi takich nie strzela to serio coś mu nie idzie ostatnio z bramkami
1
Ciekawe co powiedział , stawiam że mu obraził mame
0
Oj messi messi coś ostatnio skuteczność u niego słabiutka
1
Smutne jest to że my nie umiemy wyjść spod pressingu
0
Jak roberto specjalnie go podciął , widać było ruch pod koniec
2
Busquets z 3 tempa za pozno wszedl i jeszcze sie kłóci , ma farta ze kartki nie dostał
1
Z taką grą Napoli to się po nas przejedzie za 2tyg xD
2
Spokojnie athletic zaraz siądzie, zaraz po romie