0

Dembele też miał być transferem jednego z okienek xd

1

@Jakubeusz ja tam Ciągle wychodzę i to nie do prach bo wolne :D

0

@LuisSalvano w ciągu tygodnia przepracowalem jakieś 32h tylko, mam stawkę godzinowa a nie stała więc nie ma co na szefa liczyć :D

1

@VamosGirl ja to samo, w firmie ogarnia ja jak to wygląda i o co z tym chodzi, inna sprawa że jeśli dobrze rozumiem trzeba będzie w miesiącu poprzedzającym złożenie wniosku czyli w marcu mieć przychód w wysokości 50% najniższej krajowej gdzie ja pracowałem tylko tydzień bo szef zamknął i napewno nie mam takiego progu więc te 2k nie dostanę xdd

0

@IronSanHybrid jak to nie koniec , jak jest propozycja żeby komisje wyborcze stworzyli policjanci i żołnierze

1

@Keriox ta i w jaki sposób będą karać te osoby nie majac podstawy prawnej xd

2

W sumie to tylko to zamknięcie parków itp jakkolwiek jest warte a reszta to czcze gadanie bez stanu wyjątkowego xD

0

@Janiama bez stanu wyjątkowego to gówno mogą :D

0

@ViscaBarca123 jakiś perspektywiczny grajek to był?

1

@ArterkHD tez ostatnio słuchałem ich , zgadzam się to była muzyka a nie to co teraz i mówi to rocznik 96 :P

1

@tobiasson92 czytałem że wczoraj ktoś urządził imprezę z okazji chrzcin na 20 osób, czytając komentarze wielu popierało i mówili że też będą się spotykać, bez wprowadzenia stanu wyjątkowego te całe obstrzenia to jest jedna wielka fikcja a ludzie zaraz się ogarną i zdadzą sobie z tego sprawę że nie można im mandatu żadnego dać ani nic

5

Ale Alves to był dzik w tamtych czasach

0

Szkoda ze Laskowski już nie komentuje w canal +, przyjemnie się go słucha

0

@Criss18Barca ja mojemu daje denta sticks ale to jest bardziej na to aby zęby były zdrowe , a co do zapachu to nic nie dostaje innego dostaje dobrą karmę i nie ma nie miłego zapachu z pyska

0

@Misugi14 jakim Cudem jak wszystkie wydarzenia są odwoływanie ta śmieszna gala ma miejsce?

0

@BaRcA!FaN ta taki trochę pic na wodę to wszystko albo brak dokładnej regulacji, podejrzewam że wiele osób jest w takiej sytuacji jak ja

0

@BaRcA!FaN czyli jak złożę wniosek w kwietniu, wezmą pod uwagę marzec? Gdzie ja w marcu pracowałem tylko 4 dni bo później zatrzymał szef działalność czy biorą pod uwagę luty ?

0

Rząd wprowadził Świadczenie dla zatrudnionych na umowy zlecenia lub o dzieło oraz samozatrudnionych i mam pytanie na jakich zasadach i kogo to obejmuje, bo tak czytam i mam problem z ogarnięciem dokładnych wytycznych, ktoś wie co i jak? :D

0

@Uukasz_93 akcja lot do domu trwa jeszcze czy już się skończyła? I ile ich mniej więcej przywieźli?

0

@barcafan9512 u mnie urząd skarbowy zamknięty na klientów od 2 tygodni jest ponad

0

@tobiasson92 cóż czego sie nie robi żeby tylko były wybory , zamiast wprowadzić stan wyjątkowy i ogarnąć to jakoś to nie , zaraz sie okaże że tak czy siak będa musieli wybory przesunąć

2

@msmsms żaden europejski kraj nie pozwoli sobie zamknąc w praktycznie areszcie domowym 60mln ludzi :D

0

@LuisSalvano może i aarazie młodzi tak bardzo nie umierają ale nie znaczy to że nie przechodzą cięzko choroby przykład włochów pokazuje że młodzi ludzie również mogą ją przechodzić w sposób cięzki i muszą być podpięci do respiratorów

0

@Jaca27 a ja kapcie zmieniłem w furce :/

19

Teraz zobaczymy dla kogo Barcelona to coś więcej niż tylko farma hajsu

1

Właśnie okazało się że SOR w Rzeszowie przyjął pacjentek z koronawirusa i cały SOR musi zostać poddany kwarantannie, jedyny SOR w Rzeszowie, tyle się mówi nie przychodz jak masz podejrzenia tylko zadzwoń nie narazaj innych jak grochem o ścianę, normalnie ręce opadają

0

@ShinobiQWE to jest raport z 12h bodajże ;)

0

@Piotr89Sand jak wróci do polski to na wstępie ma 14 dni kwarantanny nawet zarażony przyjechać może

1

@deyna2018 wg mnie brak działań doprowadzi do scenariusza z Włoch a może nawet gorzej

0

@MesQueUnClub_87 seriio , same dramaty ? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?