Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alenia jest tak niechlujny w podaniaach strasznie to razi w oczy
0
Ale to wygląda bardzo słabo
0
No Messi no party
0
Ten Alejandro Marques to jakis kocur bo tak strzela ?
1
No Chelsea musisz
0
Taki miękki ten karny
4
Nie wiem jak u was ale u mnie, Podkarpacie zapowiadało się na mocna burze straszna duchota cały dzień no i nie przyszła niestety a w nocy było już tylko gorzej spać się nie dało tak duszno :/ i idzie człowiek do pracy nie wyspany
7
Co jak co ale Footroll dosadnie i w punkt wyjaśnił kwestię neymara , w pełni się z nim zgadzam.
0
@RobiS szejki w maku są tak słabe w Porównaniu z tymi z KFC że szkoda gadać, nie mają najmniejszego podjazdu do tych w KFC
1
Tak patrzę na składy Chelsea i ManU i bez szału szczerze mówiąc
1
szkoda ze abela nie wpuścił na szpice tylko rafinhe
0
Ogólnie to obrona kuleje mocno
11
bez messiego ta druzyna praktycznie nie stwarza zagrożenia
8
Zamiast roberto Arthur i bylo by idealnie
1
Dziś leon pokazał co umie, a będzie Tylko lepiej jak się zgra z chłopakami jeszcze bardziej :D a jak wróci jeszcze Kurek to ta ekipa będzie nie do zajechania...
0
Ładna akcja, no ale spalony był minimalny ale był
0
@Kajtek77 dałem 3 z City Aguero Cancelo i Gundogan i nikt oczywiście nie gra xD
1
@Transu96 no ja cancelo jeszcze dałem bo liczyłem na jego debiut ale oczywiście nie gra
0
Aguero na ławce a mam go w skladzie moglem jednak brac jesusa ...
1
@Lamora ja mam 18 xd
4
@fajny_football ten rok będzie jego!
2
@Huberc1kk Aby dołączyć do Ligi trzeba kliknąć zakładkę „Leagues”. Następnie kliknąć w przycisk „Create and join new leagues”, później „Join a league” i „Join a private league”. I wpisać kod djqr49
1
@Socjopata ja postawilem na pewniaczków van dijka oraz vertonghena i ryzykownie na maguirea
0
@BigShaq mam to samo
2
@KhazFCB djqr49
1
@Kredon też poproszę
0
Napoli co gra to szok, a u nas FC chaos
0
Messi to fajne klapki ma
0
pressing barcy dziś to zabójczy
1
Ta drużyna nie istnieje bez Messiego