1

@BarcaInfo tez bym poprosił link ;D

0

@Hushovt wiadomo cokolwiek na temat fabuły? Albo jaki okres będzie obejmować?

0

@Messibestplayerintheworld no to z 10 lat i możesz starać się o awans na kaprala ;D

9

@Kwiatek67 fajny film sensacyjny , o wiele lepsze niż "dzieła" papryki vegi

1

@Hushovt lore władcy jest tak ogromne że można tam zrobić jeszcze dziesiątki seriali i filmów, byleby z głową a nie jak hobbita

0

@BarcaInfo niby takie Chucherko trochę nie pozorny, a umie kropnąć z daleka

0

@DonAndresFCB a to tylko jeden z kilku perełek jakie grają w szkolce

0

@Coutinho007 dla mnie on nie może zostać ma następny sezon, będzie tylko zajmować miejsce chociaz by takiemu collado

0

meczy tylko w eleven ? wydawała mi sie że na canal+ też bedzie

1

@Chwytliwy kupiliśmy że znajomymi basen i dmuchanego jednorożca, po składaniu i wypełnianiu woda przez ponad 3h właśnie przed chwilą wskoczylismy do niego, ogólnie jest zimno ale i całkiem śmiesznie

0

@BarcaInfo i dobrze niech tam zagra jeszcze z 2 sezony i pokaże co potrafi, ewentualnie dopiero później Barcelona

0

@ddanioofcb masz przykład digne, poszedł do Evertonu i jest jednym z najlepszych obrońców a wystarczyło facet mu większą szanse żeby odpalił

0

@escarabajo jak mogłem to oglądałem mecze barcy B i chłopak sie wyróżniał , według mnie jest juz w tym wieku lepszym graczem niz Braithwaite a przynajmniej lepiej pasuje do barcelony ;)

0

@escarabajo już wolałbym żeby dawali szanse collado zamiast jemu, wielkiej różnicy by nie było a collado ma o wiele większy potencjał

1

@NeroTFP ajaja jaram się na nowy sezon, tylko szkoda ze akurat w tedy będę zakoszarowany na jednostce wojskowej i dopiero z miesięcznym poślizgiem dam rady obejrzeć :(

0

@FafitFCB szkoda ze nie żyje jestem pewny że jeszcze wiele dobrego by nam dał przez te wszystkie lata, nie osiadlby na laurach jak polskie zespoły z tego okresu nadal żyjące muzyka przeszłości

7

Setien mówi że gracze Barcy zmęczeni bo muszą grać co 3 dni, a gracze Valladolid na wakacjach od 3 miesięcy? z tego co wiem też grają co 3-4 dni podobnie jak Barca

6

Ilu mamy w tym momencie ofensywnych graczy? Messi i suarez ? Reszta to typowi defensywni pomocnicy i obrońcy

3

gramy 3 defensywnymi pomocnikami i dalej przeciwnik nas robi jak chce

1

@Coutinho007 napisałem "aktualnie" :D

0

semedo to nie obrońca a skrzydłowy , aktualnie chyba najszybszy nasz zawodnik :D

1

@Transu96 jak miało by to wyglądać jak te nowe star warsy to może lepiej że anulują

0

@Orlik00 nie wiadomo w jakiej formie będzie, nie liczylbym go jako wzmocnienie xd

0

@olikwierk10 dostanie zawieszenia pewnie 2-3 mecze w najgorszym wypadku

4

co za porażka 5 obrońców
z ostatnim w tabeli espanyolem

1

@Majkel12 moze już w tym sezonie nie zagrać bo za takie wejście moga dac 3 mecze zawieszenia

0

@Azi spójrz na tabele ;)

5

Suarez po kontuzji kolejny mecz 90min?
I czemu ten sołtys nie wpuści puiga

0

@BarcaInfo a na eleven powiedzieli ze fati został najmłodszym graczem który otrzymał czerwoną kartkę, to dobrzy komentatorzy xd

0

@Firestone i co byczqu zmieniło się coś przez nastepne pół godziny? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?