Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BarcaInfo tez bym poprosił link ;D
0
@Hushovt wiadomo cokolwiek na temat fabuły? Albo jaki okres będzie obejmować?
0
@Messibestplayerintheworld no to z 10 lat i możesz starać się o awans na kaprala ;D
9
@Kwiatek67 fajny film sensacyjny , o wiele lepsze niż "dzieła" papryki vegi
1
@Hushovt lore władcy jest tak ogromne że można tam zrobić jeszcze dziesiątki seriali i filmów, byleby z głową a nie jak hobbita
0
@BarcaInfo niby takie Chucherko trochę nie pozorny, a umie kropnąć z daleka
0
@DonAndresFCB a to tylko jeden z kilku perełek jakie grają w szkolce
0
@Coutinho007 dla mnie on nie może zostać ma następny sezon, będzie tylko zajmować miejsce chociaz by takiemu collado
0
meczy tylko w eleven ? wydawała mi sie że na canal+ też bedzie
1
@Chwytliwy kupiliśmy że znajomymi basen i dmuchanego jednorożca, po składaniu i wypełnianiu woda przez ponad 3h właśnie przed chwilą wskoczylismy do niego, ogólnie jest zimno ale i całkiem śmiesznie
0
@BarcaInfo i dobrze niech tam zagra jeszcze z 2 sezony i pokaże co potrafi, ewentualnie dopiero później Barcelona
0
@ddanioofcb masz przykład digne, poszedł do Evertonu i jest jednym z najlepszych obrońców a wystarczyło facet mu większą szanse żeby odpalił
0
@escarabajo jak mogłem to oglądałem mecze barcy B i chłopak sie wyróżniał , według mnie jest juz w tym wieku lepszym graczem niz Braithwaite a przynajmniej lepiej pasuje do barcelony ;)
0
@escarabajo już wolałbym żeby dawali szanse collado zamiast jemu, wielkiej różnicy by nie było a collado ma o wiele większy potencjał
1
@NeroTFP ajaja jaram się na nowy sezon, tylko szkoda ze akurat w tedy będę zakoszarowany na jednostce wojskowej i dopiero z miesięcznym poślizgiem dam rady obejrzeć :(
0
@FafitFCB szkoda ze nie żyje jestem pewny że jeszcze wiele dobrego by nam dał przez te wszystkie lata, nie osiadlby na laurach jak polskie zespoły z tego okresu nadal żyjące muzyka przeszłości
7
Setien mówi że gracze Barcy zmęczeni bo muszą grać co 3 dni, a gracze Valladolid na wakacjach od 3 miesięcy? z tego co wiem też grają co 3-4 dni podobnie jak Barca
6
Ilu mamy w tym momencie ofensywnych graczy? Messi i suarez ? Reszta to typowi defensywni pomocnicy i obrońcy
3
gramy 3 defensywnymi pomocnikami i dalej przeciwnik nas robi jak chce
1
@Coutinho007 napisałem "aktualnie" :D
0
semedo to nie obrońca a skrzydłowy , aktualnie chyba najszybszy nasz zawodnik :D
1
@Transu96 jak miało by to wyglądać jak te nowe star warsy to może lepiej że anulują
0
@Orlik00 nie wiadomo w jakiej formie będzie, nie liczylbym go jako wzmocnienie xd
0
@olikwierk10 dostanie zawieszenia pewnie 2-3 mecze w najgorszym wypadku
4
co za porażka 5 obrońców
z ostatnim w tabeli espanyolem
1
@Majkel12 moze już w tym sezonie nie zagrać bo za takie wejście moga dac 3 mecze zawieszenia
0
@Azi spójrz na tabele ;)
5
Suarez po kontuzji kolejny mecz 90min?
I czemu ten sołtys nie wpuści puiga
0
@BarcaInfo a na eleven powiedzieli ze fati został najmłodszym graczem który otrzymał czerwoną kartkę, to dobrzy komentatorzy xd
0
@Firestone i co byczqu zmieniło się coś przez nastepne pół godziny? xD