2

@fcbarcafan19 kozak wygląda

0

@macio_944 śmieszy mnie to, kim procz bycia córka prezydenta jest Kinga Duda ?

4

@tobiasson92 szkoda ze od początku nie nagrane i wyjaśnione , tylko zmanipulowane, gość udostępnił to co chciał po prostu xd nie zdziwię się jak w pełnej wersji filmu ta smarkula skacze do policjantów, a samego uderzenia nie było

1

@IronSanHybrid spokojnie w środę będzie jednodniowa przerwa w polityce na mecz Barcy

3

@puyol_presidend5 w tym momencie władza działa wedle zasady divide et impera ( dziel i rządź)

22

Pięknie pis dzieli społeczeństwo swoimi zagrywkami i odsuwa uwagę od tego co naprawdę w tym momencie powinno nas interesować. Co jak co ale chapeau bas dla nich , tylko czy oni tacy sprytni czy społeczeństwo takie głupie

5

@pride1899 co za patologia xD

0

@arraco jestem z Podkarpacia, myślę że jest z x2 tyle chorych, praktycznie codziennie nawet w mojej okolicy ktoś ma pozytywny test

0

@klemens100 wystarczy wpisac w google , zniszczone została fasady kościołów i pomników m.in. Jana Pawła II

1

Dałbym pedriego do środka, za Coutinho Dembele na skrzydło, w takich meczach z lepszymi widać jakie braki motoryczne ma Busquets

2

Pedri póki co to chyba na murawę nie wyszedł

0

Przecież to jest jakiś kryminał, jak w okręgówce błędy w obronie

0

Ale dziś piękny dzień dla fana piłki nożnej, city west ham później Barca a na deserek United z Chelsea

0

@wojopancer wcześniej też był zakaz zgromadzeń do określonej liczby osób ale np na orliki wymienili jako coś innego, teraz tego nie ma, a aktywności fizyczna na wolnym powietrzu to nie zgromadzenie przynajmniej tak mi się wydaje

0

Ktoś jest mi w stanie powiedzieć jak wygląda sytuacja z orlikami? Zawsze gramy w soboty rano i pytanie czy będzie można czy nie ?

0

@tomek256 ja znam pare osób komu ktoś zmarł, plus sam w moim otoczeniu już mam znajomą osobę która zmarła na covid

0

@kamilkrycha że starszych gier polecam Fallouta 3 i Fallouta New Vegas, jest akurat promocja na Steamie i można za grosze dostać, Fallout 4 też w ostateczności można kupić

0

@Hosh ile testów zrobili?

3

Pjanic piękne dał na kontre

0

Messi schodząc robi dziurę w ataku gramy gramy a w polu karnym nie ma nikogo, brakuje tej typowej 9 :/

4

Dest co odwalił przy tej akcji przeciwnika...

1

@Ermitano i ponad 500 zajętych kolejnych łóżek

4

@macio_944 kurde redzi umieją w marketing

0

Zobaczymy co Barca pokaże na tle lidera ligi węgierskiej we wtorek, liczę że będzie lepiej niż z getafe

0

Bednarek dziś ładnie gra

0

Ale Thiago to jest kocur, co piłeczki daje miód malina

0

Ale wjechał w van dijka bramkarz

1

@tobiasson92 jak nie moga sobie dać rady z ukrainą która gra naprawde piach xd

0

Zszedł Fati zaliczył niestety dość słaby występ

1

@Coutinho007 merino to chyba juz z 5 razy na 3 metry niecelnie podał xddd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?