Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@fcbarcafan19 kozak wygląda
0
@macio_944 śmieszy mnie to, kim procz bycia córka prezydenta jest Kinga Duda ?
4
@tobiasson92 szkoda ze od początku nie nagrane i wyjaśnione , tylko zmanipulowane, gość udostępnił to co chciał po prostu xd nie zdziwię się jak w pełnej wersji filmu ta smarkula skacze do policjantów, a samego uderzenia nie było
1
@IronSanHybrid spokojnie w środę będzie jednodniowa przerwa w polityce na mecz Barcy
3
@puyol_presidend5 w tym momencie władza działa wedle zasady divide et impera ( dziel i rządź)
22
Pięknie pis dzieli społeczeństwo swoimi zagrywkami i odsuwa uwagę od tego co naprawdę w tym momencie powinno nas interesować. Co jak co ale chapeau bas dla nich , tylko czy oni tacy sprytni czy społeczeństwo takie głupie
5
@pride1899 co za patologia xD
0
@arraco jestem z Podkarpacia, myślę że jest z x2 tyle chorych, praktycznie codziennie nawet w mojej okolicy ktoś ma pozytywny test
0
@klemens100 wystarczy wpisac w google , zniszczone została fasady kościołów i pomników m.in. Jana Pawła II
1
Dałbym pedriego do środka, za Coutinho Dembele na skrzydło, w takich meczach z lepszymi widać jakie braki motoryczne ma Busquets
2
Pedri póki co to chyba na murawę nie wyszedł
0
Przecież to jest jakiś kryminał, jak w okręgówce błędy w obronie
0
Ale dziś piękny dzień dla fana piłki nożnej, city west ham później Barca a na deserek United z Chelsea
0
@wojopancer wcześniej też był zakaz zgromadzeń do określonej liczby osób ale np na orliki wymienili jako coś innego, teraz tego nie ma, a aktywności fizyczna na wolnym powietrzu to nie zgromadzenie przynajmniej tak mi się wydaje
0
Ktoś jest mi w stanie powiedzieć jak wygląda sytuacja z orlikami? Zawsze gramy w soboty rano i pytanie czy będzie można czy nie ?
0
@tomek256 ja znam pare osób komu ktoś zmarł, plus sam w moim otoczeniu już mam znajomą osobę która zmarła na covid
0
@kamilkrycha że starszych gier polecam Fallouta 3 i Fallouta New Vegas, jest akurat promocja na Steamie i można za grosze dostać, Fallout 4 też w ostateczności można kupić
0
@Hosh ile testów zrobili?
3
Pjanic piękne dał na kontre
0
Messi schodząc robi dziurę w ataku gramy gramy a w polu karnym nie ma nikogo, brakuje tej typowej 9 :/
4
Dest co odwalił przy tej akcji przeciwnika...
1
@Ermitano i ponad 500 zajętych kolejnych łóżek
4
@macio_944 kurde redzi umieją w marketing
0
Zobaczymy co Barca pokaże na tle lidera ligi węgierskiej we wtorek, liczę że będzie lepiej niż z getafe
0
Bednarek dziś ładnie gra
0
Ale Thiago to jest kocur, co piłeczki daje miód malina
0
Ale wjechał w van dijka bramkarz
1
@tobiasson92 jak nie moga sobie dać rady z ukrainą która gra naprawde piach xd
0
Zszedł Fati zaliczył niestety dość słaby występ
1
@Coutinho007 merino to chyba juz z 5 razy na 3 metry niecelnie podał xddd