1

niech strzelą 3 bo zaraz wpadnie jakiś babol i sie skończy

0

Ale jeden wielki chaos

0

@RosjaninBut jego gra obrona to ogólnie w wielu przypadkach kryminał

7

Ale bym takiego Konrada obejrzał za Griezmanna

1

@Rothan1 mi z kolei Pedro pasuje tak średnio do tej roli ;c

0

Zmiany? A na co to komu niech oddychają rękawami

2

Nam strzelać nie kazano

1

Było mówione że kluczem na szanse powalczenia z PSG będzie przejęcie środka pola, póki co nasz środek pola nie daje rady z Sevilla, która totalnie miażdży naszych pomocników
P. s. Firpo jest strasznie słaby nie wiem co się stało z chłopem który grał w Betisie, ma problemy piłkę przyjąć

1

Obrońca co robi nasza defensywę jak juniorów xd

0

Messi rozkojarzony, głupie straty spowodowane za długim trzymaniem piłki, no i 100% okazja Niewykorzystana

0

gdzie byla nasza obrona ? XDDDD

0

nie wygladalo to jakos poważnie , moze nic wielkiego sie nie stalo , sam wiele razy tak mialem tydzien i przechodzilo

2

Grali dwie dogrywki żeby przegrać z Granada xDD

0

Przecież to jest jakiś mem, oni strzelać nie umieją

0

@BarcaInfo Barcelona to finansowy wrak

3

@NaFazieHitman Mes que un club xd

2

Tęsknię za czasami kiedy odpalalo się mecz Barcelony w niedzielne popołudnie, 4-5 bramek, dużo strzałów, piękna gra ehhh

0

@BXOD ma grać w meczu Barcelony B

0

@tadzik447 warto to oglądać? Ja chyba skończyłem na 6 sezonie jak pojawił się ten ziomek z kijem xD

1

i cyk kolejna dogrywka , bardzo wazny okres czasu to męczmy bardziej zawodników

4

Potęzny 3 ligowiec którego pilkarze o wlasne nogi sie potykają prowadzi wyrównaną walkę z Barceloną

52

Informacja o brzeczku skutecznie odwróciła uwagę La rambli od blamażu w superpucharze xd

3

PSG coraz bliżej a nie widać żadnej zmiany w grze, Neymar z taka obrona zrobi rzeź, współczuję chłopakom

0

No to jedyne trofeum w tym sezonie papą

0

Capa to Griezzmana jak juniora dziś przestawia

0

@BarcaInfo on przynajmniej wyciaga wnioski

0

ale wylew w obronie , alba to kogo tam krył?

0

@tobiasson92 ciekawe jak ich rzad spacyfikuje

1

@Sangria to nie jest Puchar króla

0

odpadniecie nie bylo by takie złe w sumie
przeciez w finale bedzie oddychanie rekawami a po finale 3 dni kolejny mecz...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?