Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
niech strzelą 3 bo zaraz wpadnie jakiś babol i sie skończy
0
Ale jeden wielki chaos
0
@RosjaninBut jego gra obrona to ogólnie w wielu przypadkach kryminał
7
Ale bym takiego Konrada obejrzał za Griezmanna
1
@Rothan1 mi z kolei Pedro pasuje tak średnio do tej roli ;c
0
Zmiany? A na co to komu niech oddychają rękawami
2
Nam strzelać nie kazano
1
Było mówione że kluczem na szanse powalczenia z PSG będzie przejęcie środka pola, póki co nasz środek pola nie daje rady z Sevilla, która totalnie miażdży naszych pomocników
P. s. Firpo jest strasznie słaby nie wiem co się stało z chłopem który grał w Betisie, ma problemy piłkę przyjąć
1
Obrońca co robi nasza defensywę jak juniorów xd
0
Messi rozkojarzony, głupie straty spowodowane za długim trzymaniem piłki, no i 100% okazja Niewykorzystana
0
gdzie byla nasza obrona ? XDDDD
0
nie wygladalo to jakos poważnie , moze nic wielkiego sie nie stalo , sam wiele razy tak mialem tydzien i przechodzilo
2
Grali dwie dogrywki żeby przegrać z Granada xDD
0
Przecież to jest jakiś mem, oni strzelać nie umieją
0
@BarcaInfo Barcelona to finansowy wrak
3
@NaFazieHitman Mes que un club xd
2
Tęsknię za czasami kiedy odpalalo się mecz Barcelony w niedzielne popołudnie, 4-5 bramek, dużo strzałów, piękna gra ehhh
0
@BXOD ma grać w meczu Barcelony B
0
@tadzik447 warto to oglądać? Ja chyba skończyłem na 6 sezonie jak pojawił się ten ziomek z kijem xD
1
i cyk kolejna dogrywka , bardzo wazny okres czasu to męczmy bardziej zawodników
4
Potęzny 3 ligowiec którego pilkarze o wlasne nogi sie potykają prowadzi wyrównaną walkę z Barceloną
52
Informacja o brzeczku skutecznie odwróciła uwagę La rambli od blamażu w superpucharze xd
3
PSG coraz bliżej a nie widać żadnej zmiany w grze, Neymar z taka obrona zrobi rzeź, współczuję chłopakom
0
No to jedyne trofeum w tym sezonie papą
0
Capa to Griezzmana jak juniora dziś przestawia
0
@BarcaInfo on przynajmniej wyciaga wnioski
0
ale wylew w obronie , alba to kogo tam krył?
0
@tobiasson92 ciekawe jak ich rzad spacyfikuje
1
@Sangria to nie jest Puchar króla
0
odpadniecie nie bylo by takie złe w sumie
przeciez w finale bedzie oddychanie rekawami a po finale 3 dni kolejny mecz...