Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Uukasz_93 ano , Wolskiego wyrzucenie to błąd ale i z tym canal+ ma bardzo dobrą ekipe kometujących w każdej lidze tym bardziej że smoku i borek komentują w canal okzajonalnie
2
@AmigoBlancos za free
1
Jeszcze zacząć czystki składu i jesteśmy w domu
0
@BoreekxD urody nie da się jej odmówić :D
0
@Yosemite był bestia w fifie 14
0
Ale Villareal w ataku to paralitycy
2
Ale te starty Villarealu irytują
1
Ale taki fati jak znalazł by pasował w tej reprezentacji hiszpanii w ataku
1
@Katalonbar jego miejsce zajął Garcia, dziwny wybór
2
Spadkowicz gra jak równy z równym z Barcelona no gratuluję
0
@Bykunn ludzie Hamas i Hezbollah to są organizacje terrorystyczne a ktoś jeszcze ich broni xdd
6
Jak to było? Gramy 5 finałów , wszystko zależy od nas jesteśmy w gazie, a w międzyczasie 2 remisy i 2 porażki , gen frajerstwa kolejny rok z rzędu
0
defensywna gra 3 środkowymi, a i tak tracimi wiecej bramek niż z grą w 2 środkowych xdd
3
Prawda jest taka że szanse na mistrza straciliśmy w meczu z Granadą, w tedy też w głowach się zaczelo robić nie fajnie i mentalnie Siadło wszystko
34
Oni w 3 mecze stracili wszystko na co pół roku pracowali, gratuluję
2
Mam wrażenie że nieraz Pedri to ma Problem z najzwyklejszym podaniem
1
Weźcie już też sezon skończcie bo to jest parodia, mają tyle okazji nic nie strzelają de jong za to zachowanie przed bramka levante powinien dostać taki opier***
5
Jest taka wielka dziura na środku że to jakiś żart jest, Pedri to chyba dodatkowe treningi strzeleckie musi mieć 2 sety zmarnował
0
Nie mogę oglądać meczu ale Widzę po statystykach że Barcelona gra piach?
1
@MesQueUnClub96 akurat ten test ósmoklasisty nie jest tak ważny jak matura
1
I teraz można żałować meczu z Granadą :c
0
Ale oni zesrani już są
0
@barcowy1899 w meczu z psq miał na 2:0 do szatni o różnie mogło by się skończyć
8
Ale paździerz, jak w tydzień stracić szanse na mistrzostwo by Barcelona
0
@PatrychoO śmiali się z Ronaldo
1
Dest tak prowadzi piłkę że to nie problem mu odebrać on odebrać wbiega w gościa i dopiero zaczyna drybling zamiast wcześniej zacząć xd
5
Tyle co oni w tym roku sytuacji nie wykorzystuja to wola o pomstę do nieba
0
Najgorsze jest to że jeśli wszystko wygramy do końca to jeżeli Real też wygra (na co są duże szanse znając ich nastawienie na ciężkie mecze i fart) to oni zostaną mistrzem Dzięki naszemu zwycięstwu z atletico
0
@LuisSalvano grunt to trzeba Valencie pokonać a nie o atletico myśleć byczku XD
2
Atletico się odpali na koniec sezonu i się skończą marzenia o mistrzu przez własne frajerstwo