0

@Uukasz_93 ano , Wolskiego wyrzucenie to błąd ale i z tym canal+ ma bardzo dobrą ekipe kometujących w każdej lidze tym bardziej że smoku i borek komentują w canal okzajonalnie

2

@AmigoBlancos za free

1

Jeszcze zacząć czystki składu i jesteśmy w domu

0

@BoreekxD urody nie da się jej odmówić :D

0

@Yosemite był bestia w fifie 14

0

Ale Villareal w ataku to paralitycy

2

Ale te starty Villarealu irytują

1

Ale taki fati jak znalazł by pasował w tej reprezentacji hiszpanii w ataku

1

@Katalonbar jego miejsce zajął Garcia, dziwny wybór

2

Spadkowicz gra jak równy z równym z Barcelona no gratuluję

0

@Bykunn ludzie Hamas i Hezbollah to są organizacje terrorystyczne a ktoś jeszcze ich broni xdd

6

Jak to było? Gramy 5 finałów , wszystko zależy od nas jesteśmy w gazie, a w międzyczasie 2 remisy i 2 porażki , gen frajerstwa kolejny rok z rzędu

0

defensywna gra 3 środkowymi, a i tak tracimi wiecej bramek niż z grą w 2 środkowych xdd

3

Prawda jest taka że szanse na mistrza straciliśmy w meczu z Granadą, w tedy też w głowach się zaczelo robić nie fajnie i mentalnie Siadło wszystko

34

Oni w 3 mecze stracili wszystko na co pół roku pracowali, gratuluję

2

Mam wrażenie że nieraz Pedri to ma Problem z najzwyklejszym podaniem

1

Weźcie już też sezon skończcie bo to jest parodia, mają tyle okazji nic nie strzelają de jong za to zachowanie przed bramka levante powinien dostać taki opier***

5

Jest taka wielka dziura na środku że to jakiś żart jest, Pedri to chyba dodatkowe treningi strzeleckie musi mieć 2 sety zmarnował

0

Nie mogę oglądać meczu ale Widzę po statystykach że Barcelona gra piach?

1

@MesQueUnClub96 akurat ten test ósmoklasisty nie jest tak ważny jak matura

1

I teraz można żałować meczu z Granadą :c

0

Ale oni zesrani już są

0

@barcowy1899 w meczu z psq miał na 2:0 do szatni o różnie mogło by się skończyć

8

Ale paździerz, jak w tydzień stracić szanse na mistrzostwo by Barcelona

0

@PatrychoO śmiali się z Ronaldo

1

Dest tak prowadzi piłkę że to nie problem mu odebrać on odebrać wbiega w gościa i dopiero zaczyna drybling zamiast wcześniej zacząć xd

5

Tyle co oni w tym roku sytuacji nie wykorzystuja to wola o pomstę do nieba

0

Najgorsze jest to że jeśli wszystko wygramy do końca to jeżeli Real też wygra (na co są duże szanse znając ich nastawienie na ciężkie mecze i fart) to oni zostaną mistrzem Dzięki naszemu zwycięstwu z atletico

0

@LuisSalvano grunt to trzeba Valencie pokonać a nie o atletico myśleć byczku XD

2

Atletico się odpali na koniec sezonu i się skończą marzenia o mistrzu przez własne frajerstwo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?