Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@doc obrona taka sama jak w pamiętnym 8-2 xD
5
Wstań ktoś za mnie i idź do pracy
0
@Woland10 +1 , wyróżnia się jedynie tym że nie był szkolony w Polsce, najpierw niech pokaże co potrafi w romie
1
Co to ma być, z San Marino taktyka na tysiąc wrzutek xd
0
@Ratamahatta też tak miałem 2 lata relacji , parę miesięcy zajęło mi pozbieranie się tylko u mnie była inna sytuacja bo po czasie się okazało się bylem wykorzystywany i mnie zdradzała dzięki czemu łatwiej było wymazać jej obraz z głowy i stworzyć inna narrację
0
@tbas pierwszy mecz w Barcelonie też mial słabiutki
1
@zadafcb pięknie fetują ten sport w USA :D Szkoda że u nas taki niszowy a jestem zawodnikiem jednego z klubów to wiem co mowie
1
@DonMatteo901 fajna póki nie otworzy buzi i zacznie mówić
0
@Wittgenstein czyli wychodzi na to że film nie będzie brutalny?
0
I gdzie ta potężna Hiszpania z euro, żeby się nie skończyło że nie awansują na mundial xD
0
@Kgorecki2500 bez szału ten składzik
3
Oglądam te filmiki z sesji treningowych to Umtiti wydaje się w dobrej formie fizycznej, jakby zszedł z wynagrodzenia plus pamiętajmy że w prime byl to zawodnik na topie. Niewykluczone że może wrócić do formy
0
@DonMajkeL czołg z drzwiami :D
0
@Virusk3 tutaj tak ale były też inne akcje jak z Mendym z City
0
@Criss18Barca nie rozumiem tych gwałtów, mają tyle kasy przecież co to za problem zapłacić albo poszukać innej co się zgodzi za kasę mało takich nie ma xd
0
@Encore sevilla xd zwycieżca le villareal
1
Czemu oni nie strzelają xd
0
Ale tak bez skrzydłowego i 4-3-3? Chyba że zmiana ustawienia
0
Masa niedokładności ze strony Barcelony jeden wielki chaos, aż źle to się ogląda
0
Znów masa niedokładności, ja nie wiem co się dzieje z tą drużyna, griezzman dramat póki co
1
Bramka dla Getafe to w części błąd ter stegena
0
Ale niewiele trzeba żeby strzelić bramkę Barcelonie, Bayern to lubi
3
Roberto musi mieć jakieś taśmy, to jest tak nijaki gracz że to głowa mała. Słaby w ataku, słaby w obronie mistrz podań w poprzek
0
Liverpool gra, Chelsea strzela
0
@SamuraJack jest ktoś na kogo warto zwrócić uwagę pod kontekstem pierwszego zespołu?
5
Ale liga angielska w tym roku zapowiada się soczyście, chelsea city united czy Liverpool mają takie paki że aż będzie się z przyjemnością ich oglądać, ewidentnie najlepsza liga świata bez podjazdu
0
@kiper09 jedynie czym sie wyróżnia to emocje , jest idealny dopełnieniem do kogoś kto ma wiedze i jest merytoryczny
3
@Dojaar na papierze skład jest bardzo mocny, gorzej z forma zawodników. Jakby Coutinho był tym z Liverpoolu i Dembele z Borussii o matko skład kozak
0
@Kgorecki2500 nie wiem czy się śmiać czy płakać z twojej głupoty czytając te posty xdd
9
@DonMatteo901 w dzisiejszych czasach to aż strach, mam 25 lat a jak miałem te 15 to dziewczyny w tamtym czasie w porównaniu z tym co teraz to niebo a ziemia