4

@doc obrona taka sama jak w pamiętnym 8-2 xD

5

Wstań ktoś za mnie i idź do pracy

0

@Woland10 +1 , wyróżnia się jedynie tym że nie był szkolony w Polsce, najpierw niech pokaże co potrafi w romie

1

Co to ma być, z San Marino taktyka na tysiąc wrzutek xd

0

@Ratamahatta też tak miałem 2 lata relacji , parę miesięcy zajęło mi pozbieranie się tylko u mnie była inna sytuacja bo po czasie się okazało się bylem wykorzystywany i mnie zdradzała dzięki czemu łatwiej było wymazać jej obraz z głowy i stworzyć inna narrację

0

@tbas pierwszy mecz w Barcelonie też mial słabiutki

1

@zadafcb pięknie fetują ten sport w USA :D Szkoda że u nas taki niszowy a jestem zawodnikiem jednego z klubów to wiem co mowie

1

@DonMatteo901 fajna póki nie otworzy buzi i zacznie mówić

0

@Wittgenstein czyli wychodzi na to że film nie będzie brutalny?

0

I gdzie ta potężna Hiszpania z euro, żeby się nie skończyło że nie awansują na mundial xD

0

@Kgorecki2500 bez szału ten składzik

3

Oglądam te filmiki z sesji treningowych to Umtiti wydaje się w dobrej formie fizycznej, jakby zszedł z wynagrodzenia plus pamiętajmy że w prime byl to zawodnik na topie. Niewykluczone że może wrócić do formy

0

@DonMajkeL czołg z drzwiami :D

0

@Virusk3 tutaj tak ale były też inne akcje jak z Mendym z City

0

@Criss18Barca nie rozumiem tych gwałtów, mają tyle kasy przecież co to za problem zapłacić albo poszukać innej co się zgodzi za kasę mało takich nie ma xd

0

@Encore sevilla xd zwycieżca le villareal

1

Czemu oni nie strzelają xd

0

Ale tak bez skrzydłowego i 4-3-3? Chyba że zmiana ustawienia

0

Masa niedokładności ze strony Barcelony jeden wielki chaos, aż źle to się ogląda

0

Znów masa niedokładności, ja nie wiem co się dzieje z tą drużyna, griezzman dramat póki co

1

Bramka dla Getafe to w części błąd ter stegena

0

Ale niewiele trzeba żeby strzelić bramkę Barcelonie, Bayern to lubi

3

Roberto musi mieć jakieś taśmy, to jest tak nijaki gracz że to głowa mała. Słaby w ataku, słaby w obronie mistrz podań w poprzek

0

Liverpool gra, Chelsea strzela

0

@SamuraJack jest ktoś na kogo warto zwrócić uwagę pod kontekstem pierwszego zespołu?

5

Ale liga angielska w tym roku zapowiada się soczyście, chelsea city united czy Liverpool mają takie paki że aż będzie się z przyjemnością ich oglądać, ewidentnie najlepsza liga świata bez podjazdu

0

@kiper09 jedynie czym sie wyróżnia to emocje , jest idealny dopełnieniem do kogoś kto ma wiedze i jest merytoryczny

3

@Dojaar na papierze skład jest bardzo mocny, gorzej z forma zawodników. Jakby Coutinho był tym z Liverpoolu i Dembele z Borussii o matko skład kozak

0

@Kgorecki2500 nie wiem czy się śmiać czy płakać z twojej głupoty czytając te posty xdd

9

@DonMatteo901 w dzisiejszych czasach to aż strach, mam 25 lat a jak miałem te 15 to dziewczyny w tamtym czasie w porównaniu z tym co teraz to niebo a ziemia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?