7

Mam Polsat premium ale chyba trzeba będzie Viaplay kupić bo tam Liga Europy ehh

5

Koeman już przegrał ten mecz ustawieniem i personaliami w pierwszym składzie fakt nie opinia

2

Widzę po komentarzach że wiele nie tracę nie oglądając meczu

2

@Jakchcesz przeca za 97 mln my ledwo pierwszy skład który aktualnie jest damy radę utrzymać

0

Mieć taki potencjał w ataku i grać taki piach

16

@doc Depay 9.2? Chyba przesada

0

@marcin62 czekam na ekranizację 2 części TLOU i ten hejt i płacz o wydarzenia z niego :D

0

Niech wsadzą 3 bo się czuję nie pewnie

0

Ale obrona Levante autostradę otworzyła xD

0

Real chyba autostrada w tym roku do mistrza patrząc na grę Atletico czy Barcelony

0

@Cyzix nawet top4 ale z taka gra będzie ciężko

0

@Encore a taki real tylko się rozpędza, Bayern grał na 2 biegu i było 3:0 , real hamulca nie zarzuci w meczu z nami

1

@Batys 100 na levante w ciemno , barca wygra cieszę się jako kibic, przegra to chociaż portfel się ucieszy

3

Gavi dziś dał radę, Nico po wejściu też się podobał. Czekam na więcej meczy Balde i powrót fatiego może to co pomoże...

0

@Ascend taktyczny pelikan

0

Nie oglądałem meczu , myślę żeby go nadrobić jutro w pracy. Warto czy nie? Czy az tak źle to wyglądało jak la bamba pokazuje?

0

Idę grać w piłkę, ciekawe jak o 23 skończę jaki wynik mnie przywita

5

Odpalam sobie meczyk w lol-a w dobrych humorach Valencia wygrywa 1:0 , psg przegrywa 1:0. Po ponad godzinnym meczu, który przegrałem zły wchodzę z nadziejami na flashscore żeby zobaczyć czy wspomniane drużyny przegrały o i **** wielki i bombelki

0

Kiedy jeszcze słowenia nas eliminowała na wielkich imprezach?

0

@patry295 perm ban?

0

@agaFCB na jego kanale na YouTube

1

Polecam odcinek Tomka Ćwiąkały o meczu Barcelony pięknie podsumował Garcię, taktykę, a właściwie jej brak oraz chyba co najważniejsze - zagrożenie w postaci potencjalnej chęci odejścia zawodników tych starszych i młodszych, które jest spowodowane taka postawą Barcelony

11

Koeman to taktyczny inwalida i nawet z tym nie handlujcie

0

@FC1899Barca z dynamem i Benfica jak równy z równym będziemy grać

1

@przemop szkoda że to ostatnia część w tych klimatach ma być, tam Tylu bogów do zabicia :D

5

@przemop a wkrótce premiera kolejnej części która będzie jeszcze bardziej epicka

0

@Sulimo poproszę o link :D

0

@barcanawieki a to pewne że będzie ostatnia część? Słyszałem że to ma być trylogia

3

Pake to ma potężna Manchester United, ale brakuje tam trenera z topki żeby to poukladal

0

@Criss18Barca masz dopasowanie na Badoo :3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?