Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Mam Polsat premium ale chyba trzeba będzie Viaplay kupić bo tam Liga Europy ehh
5
Koeman już przegrał ten mecz ustawieniem i personaliami w pierwszym składzie fakt nie opinia
2
Widzę po komentarzach że wiele nie tracę nie oglądając meczu
2
@Jakchcesz przeca za 97 mln my ledwo pierwszy skład który aktualnie jest damy radę utrzymać
0
Mieć taki potencjał w ataku i grać taki piach
16
@doc Depay 9.2? Chyba przesada
0
@marcin62 czekam na ekranizację 2 części TLOU i ten hejt i płacz o wydarzenia z niego :D
0
Niech wsadzą 3 bo się czuję nie pewnie
0
Ale obrona Levante autostradę otworzyła xD
0
Real chyba autostrada w tym roku do mistrza patrząc na grę Atletico czy Barcelony
0
@Cyzix nawet top4 ale z taka gra będzie ciężko
0
@Encore a taki real tylko się rozpędza, Bayern grał na 2 biegu i było 3:0 , real hamulca nie zarzuci w meczu z nami
1
@Batys 100 na levante w ciemno , barca wygra cieszę się jako kibic, przegra to chociaż portfel się ucieszy
3
Gavi dziś dał radę, Nico po wejściu też się podobał. Czekam na więcej meczy Balde i powrót fatiego może to co pomoże...
0
@Ascend taktyczny pelikan
0
Nie oglądałem meczu , myślę żeby go nadrobić jutro w pracy. Warto czy nie? Czy az tak źle to wyglądało jak la bamba pokazuje?
0
Idę grać w piłkę, ciekawe jak o 23 skończę jaki wynik mnie przywita
5
Odpalam sobie meczyk w lol-a w dobrych humorach Valencia wygrywa 1:0 , psg przegrywa 1:0. Po ponad godzinnym meczu, który przegrałem zły wchodzę z nadziejami na flashscore żeby zobaczyć czy wspomniane drużyny przegrały o i **** wielki i bombelki
0
Kiedy jeszcze słowenia nas eliminowała na wielkich imprezach?
0
@patry295 perm ban?
0
@agaFCB na jego kanale na YouTube
1
Polecam odcinek Tomka Ćwiąkały o meczu Barcelony pięknie podsumował Garcię, taktykę, a właściwie jej brak oraz chyba co najważniejsze - zagrożenie w postaci potencjalnej chęci odejścia zawodników tych starszych i młodszych, które jest spowodowane taka postawą Barcelony
11
Koeman to taktyczny inwalida i nawet z tym nie handlujcie
0
@FC1899Barca z dynamem i Benfica jak równy z równym będziemy grać
1
@przemop szkoda że to ostatnia część w tych klimatach ma być, tam Tylu bogów do zabicia :D
5
@przemop a wkrótce premiera kolejnej części która będzie jeszcze bardziej epicka
0
@Sulimo poproszę o link :D
0
@barcanawieki a to pewne że będzie ostatnia część? Słyszałem że to ma być trylogia
3
Pake to ma potężna Manchester United, ale brakuje tam trenera z topki żeby to poukladal
0
@Criss18Barca masz dopasowanie na Badoo :3