Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zaszczepilem się wczoraj Johnsonem powiem wam ze trochę mnie zmięło i w głowie się kręci :D
5
Kurde szkoda że Nico się rozchorował chętnie bym go zobaczył w tym meczu, Ilias też mógłby coś pokazać ale covid :c
0
@amanter dej pan na priv
1
@eydeem cała seria divinity jest fajna, pierwsza część trochę toporna ale 2 i 3 są naprawdę wciągające
4
@Rust_Cohle albo taki zestaw za 2zl:
- chipsy maczugi za 1zl
- oranżada albo jakiś inny napój smakowy gazowany no pomarańczowy 0,5l w butelce szklanej takiej z kapslem co się zwracało za 50gr
- zestaw 4 okrągłych gum co po 2 minutach już trąciła smak 0,50gr
0
@masq ja polecam film Coco również od pixara :D
1
@Kgorecki2500 moja mama pracuje w sklepie i akurat on działa jako placówka i nie jest powieszona zbytnio z tego powodu że musi chodzić do pracy w niedzielę , punkt widzenia zależy od punktu siedzenia
0
@Janas11224 ale jak by tak prześledzić jego poczynania w pierwszej drużynie to na palcach jednej ręki mozna policzyc jego jakies super wsytępy, głównie wchodzil i niczym specjalnym sie nie wykazywal
2
Randomowy chłop co do Stanowskiego przyszedł dał donejta w gotówce i se usiadł jakby nigdy nic xD
0
Dopiero co oglądałem na fanpage Barcelony na Facebooku filmik z moriba jak pokazuje czym dla niego jest Barcelona a teraz takie kwiatki z kontraktem :o
0
Jak to jest limit płac PSG nie obowiązuje? Czy we Francji są jakieś dziwne przepisy
3
Busquets zszedł i pomoc hiszpanii nie istnieje
0
Myślę że Donnarumma wyjąłby ten strzał chiesy
4
Hiszpania ma ładnych paralitykow w ataku xd
2
Albo wrzutka na kontra a Garcia w obronie dramat, jakby nie wiedział że chiesa zejdzie na prawą nogę xd
0
@Arkon chlop przyjęcie to ma padake, taką piła od pedriego dostał i zepsuł to koncertowo
1
Czuje się jakbym oglądał Barcelonę z ta skutecznością
0
Morata i olmo dno xd
20
Jakbym oglądam mecz Barcelony, stracony gol i psycha siada
1
Oglądając Hiszpanie mam wrażenie se to taka wersja Barcelony tylko że bez dodatku w postaci Messiego
0
W Hiszpanii brakuje kogoś kto by zrobił to coś
1
I co z tego że mają posiadanie jak jeden celny strzał póki co i z 2 szanse ewentualne groźniejsze
0
Krychowiak do zmiany, tylko kto za niego? Linetty do tyłu i kozłowski?
1
Ogólnie tam na boku chłop ich porobił jak juniorów, kryminał trochę
1
Bramkarz mógł wyjąć
1
Ale że bez spalonego ?
1
Ale fart ze zagwizdał spalonego którego nie było xd
2
Tydzień do turnieju a Hiszpania w izolacji no ciekawie nie powiem, szanse polski rosną
2
W dobie tego syfu co sie tutaj wylewa przez ostatni czas zaczynam Tęsknić za niektórymi użytkownikami i ich postach o neymarze
8
Laporta zniszczyłeś nam dzień , nie dałeś transferu dziś żadnego i na La Bambi wywaliło jakieś zastępcze tematy aż się czytać tego nie chce