1

Zaszczepilem się wczoraj Johnsonem powiem wam ze trochę mnie zmięło i w głowie się kręci :D

5

Kurde szkoda że Nico się rozchorował chętnie bym go zobaczył w tym meczu, Ilias też mógłby coś pokazać ale covid :c

0

@amanter dej pan na priv

1

@eydeem cała seria divinity jest fajna, pierwsza część trochę toporna ale 2 i 3 są naprawdę wciągające

4

@Rust_Cohle albo taki zestaw za 2zl:
- chipsy maczugi za 1zl
- oranżada albo jakiś inny napój smakowy gazowany no pomarańczowy 0,5l w butelce szklanej takiej z kapslem co się zwracało za 50gr
- zestaw 4 okrągłych gum co po 2 minutach już trąciła smak 0,50gr

0

@masq ja polecam film Coco również od pixara :D

1

@Kgorecki2500 moja mama pracuje w sklepie i akurat on działa jako placówka i nie jest powieszona zbytnio z tego powodu że musi chodzić do pracy w niedzielę , punkt widzenia zależy od punktu siedzenia

0

@Janas11224 ale jak by tak prześledzić jego poczynania w pierwszej drużynie to na palcach jednej ręki mozna policzyc jego jakies super wsytępy, głównie wchodzil i niczym specjalnym sie nie wykazywal

2

Randomowy chłop co do Stanowskiego przyszedł dał donejta w gotówce i se usiadł jakby nigdy nic xD

0

Dopiero co oglądałem na fanpage Barcelony na Facebooku filmik z moriba jak pokazuje czym dla niego jest Barcelona a teraz takie kwiatki z kontraktem :o

0

Jak to jest limit płac PSG nie obowiązuje? Czy we Francji są jakieś dziwne przepisy

3

Busquets zszedł i pomoc hiszpanii nie istnieje

0

Myślę że Donnarumma wyjąłby ten strzał chiesy

4

Hiszpania ma ładnych paralitykow w ataku xd

2

Albo wrzutka na kontra a Garcia w obronie dramat, jakby nie wiedział że chiesa zejdzie na prawą nogę xd

0

@Arkon chlop przyjęcie to ma padake, taką piła od pedriego dostał i zepsuł to koncertowo

1

Czuje się jakbym oglądał Barcelonę z ta skutecznością

0

Morata i olmo dno xd

20

Jakbym oglądam mecz Barcelony, stracony gol i psycha siada

1

Oglądając Hiszpanie mam wrażenie se to taka wersja Barcelony tylko że bez dodatku w postaci Messiego

0

W Hiszpanii brakuje kogoś kto by zrobił to coś

1

I co z tego że mają posiadanie jak jeden celny strzał póki co i z 2 szanse ewentualne groźniejsze

0

Krychowiak do zmiany, tylko kto za niego? Linetty do tyłu i kozłowski?

1

Ogólnie tam na boku chłop ich porobił jak juniorów, kryminał trochę

1

Bramkarz mógł wyjąć

1

Ale że bez spalonego ?

1

Ale fart ze zagwizdał spalonego którego nie było xd

2

Tydzień do turnieju a Hiszpania w izolacji no ciekawie nie powiem, szanse polski rosną

2

W dobie tego syfu co sie tutaj wylewa przez ostatni czas zaczynam Tęsknić za niektórymi użytkownikami i ich postach o neymarze

8

Laporta zniszczyłeś nam dzień , nie dałeś transferu dziś żadnego i na La Bambi wywaliło jakieś zastępcze tematy aż się czytać tego nie chce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?