Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BarcaInfo +1, zgadzam się w 100% na tym bym zamknął dyskusję o Neymarze i Barcelonie
17
Ja tam lubie Kowala, czasem odpali się i gada głupoty ale go lubie :D
2
Zieliński to mem, chłop ucieka Od gry ciągle
0
O co chodzi z ta Hiszpania że taki piach grają
4
My tu gadu gadu a potężna Hiszpania remisuje z słaba Grecja
0
Jakbym oglądał obronę Barcelony w tym Sezonie
6
Szczęsny to nie wiem co w tej bramce robił, nawet się nie rzucił xd a bednarek jak wóz z węglem widać to też w meczach w lidze angielskiej jak był objeżdżany
0
@Chaoss nie mam eleven :c wiem ze byly jakies stronki ze mozna bylo po angielsku ogladac
0
nie moglem oglądać meczu ma ktoś może link do pełnego meczyku ?
6
Ale to Atletico jest mierne
1
Ta Atalanta strasznie irytująca. Grają mocno niedokładnie i ciągle z głupimi stratami, widać że trochę jakości brakuje
1
Oglądając ta drużynę grająca z Beniaminkiem broniącym się przed spadkiem czuje niepokój nad wynikiem, to chyba tak nie powinno wyglądać
0
@Encore kolega prosi o link
0
@ViscaBarca123 aż miło się ogląda barcelone która walczy o każdą piłke
1
@Wossi61FCB dembele mu się włączył
19
Pamiętajcie że my też jeszcze gramy z Getafe :D
3
@Encore 7 pkt straty
0
Zaraz suarez jakiegoś szczura da i sie skończy
2
@Kurkmen to nie poświęcenie a obowiązek szczególnie coutinho
0
@tobiasson92 jako stoper tak ale chętnie bym go obejrzał jako skrajny środkowy obrońca w ustawieniu z 3-5-2
0
@MateS to daj jeszcze numery na lotka
0
@MateS a co jeśli to było hej za rok wygrywamy ligę mistrzów razem
0
Zaraz jedna kontra pójdzie i PSG strzeli i by było na tyle
0
Pedri kolejny mecz z kimś poważnym i znów dramat
0
Jak to seta była... 12 min jakby strzelili zaczeloby się nerwowo robić w PSG
0
Sevilla w dwa tygodnie przegrała sezon xdd kibice to w depresję wpadną, jeszcze niech top 4 stracą w lidze, a są na to szanse
0
@FC1899Barca Fati na ławce? Depay w pierwszym ?
0
@Dzemix111 ah te dzisiejsze szesnastolatki
0
@masq w sumie to mało co wiadomo na temat struktury klubu ciągle tylko czytam że Laporte by chciał a nie że już ktoś jest na najważniejszych stanowiskach
0
Ciekaw jestem czy teraz kandydaci nawiążą jakąś współpracę