1

@BarcaInfo +1, zgadzam się w 100% na tym bym zamknął dyskusję o Neymarze i Barcelonie

17

Ja tam lubie Kowala, czasem odpali się i gada głupoty ale go lubie :D

2

Zieliński to mem, chłop ucieka Od gry ciągle

0

O co chodzi z ta Hiszpania że taki piach grają

4

My tu gadu gadu a potężna Hiszpania remisuje z słaba Grecja

0

Jakbym oglądał obronę Barcelony w tym Sezonie

6

Szczęsny to nie wiem co w tej bramce robił, nawet się nie rzucił xd a bednarek jak wóz z węglem widać to też w meczach w lidze angielskiej jak był objeżdżany

0

@Chaoss nie mam eleven :c wiem ze byly jakies stronki ze mozna bylo po angielsku ogladac

0

nie moglem oglądać meczu ma ktoś może link do pełnego meczyku ?

6

Ale to Atletico jest mierne

1

Ta Atalanta strasznie irytująca. Grają mocno niedokładnie i ciągle z głupimi stratami, widać że trochę jakości brakuje

1

Oglądając ta drużynę grająca z Beniaminkiem broniącym się przed spadkiem czuje niepokój nad wynikiem, to chyba tak nie powinno wyglądać

0

@Encore kolega prosi o link

0

@ViscaBarca123 aż miło się ogląda barcelone która walczy o każdą piłke

1

@Wossi61FCB dembele mu się włączył

19

Pamiętajcie że my też jeszcze gramy z Getafe :D

3

@Encore 7 pkt straty

0

Zaraz suarez jakiegoś szczura da i sie skończy

2

@Kurkmen to nie poświęcenie a obowiązek szczególnie coutinho

0

@tobiasson92 jako stoper tak ale chętnie bym go obejrzał jako skrajny środkowy obrońca w ustawieniu z 3-5-2

0

@MateS to daj jeszcze numery na lotka

0

@MateS a co jeśli to było hej za rok wygrywamy ligę mistrzów razem

0

Zaraz jedna kontra pójdzie i PSG strzeli i by było na tyle

0

Pedri kolejny mecz z kimś poważnym i znów dramat

0

Jak to seta była... 12 min jakby strzelili zaczeloby się nerwowo robić w PSG

0

Sevilla w dwa tygodnie przegrała sezon xdd kibice to w depresję wpadną, jeszcze niech top 4 stracą w lidze, a są na to szanse

0

@FC1899Barca Fati na ławce? Depay w pierwszym ?

0

@Dzemix111 ah te dzisiejsze szesnastolatki

0

@masq w sumie to mało co wiadomo na temat struktury klubu ciągle tylko czytam że Laporte by chciał a nie że już ktoś jest na najważniejszych stanowiskach

0

Ciekaw jestem czy teraz kandydaci nawiążą jakąś współpracę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?