Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zaraz im strzela i się skończy zabawa
0
Niech strzela dwie a nie się bronią...
1
Idealna piłka na pustaka, w takich meczach potrzeba nam Messiego , z kim jak nie z sevilla mógłby się odpalić
0
Potrzebujemy Messiego...
3
Będziemy teraz cierpieć że nie udało się nam strzelić drugiego gola w pierwszej połowie
1
Szkoda że nie udało się strzelić 2 bramki bo okazję do tego były
1
Dest poziomem nie dojechał do reszty drużyny, a Messi póki co też nie błyszczy
0
Przydała by się bramka w końcu
3
To były 2 setki...
0
@messi564 pół składu musi odejść albo dokonać redukcji wynagrodzeń aby w limicie się zmieścić, to też oznacza ze zapewne żaden transfer nie będzie dokonany
0
@horang też mógłbym prosić?
0
@Murazor można prosić o link?
2
Widać że Barcelona na codzień nie gra w tym ustawieniu, trochę brakuje graczy z przodu jak jest kontra
0
Wiadomo coś na temat projektu sportowego? Czy póki co omijany jest ten aspekt ?
0
@KacperVEB barcelona to chyba najmniejsze szanse , sukcesem i celem na sezon powinno być utrzymanie w top 4
5
No to o Sevilla wygrywa z słabą Osasuną i Barcelona spada na 4 miejsce, a za plecami już się czai real Sociedad, walkę o top 4 pora zacząć( mecze z Realem, Atletico , Sociedad czy Villarrealem w lidze jeszcze przed nami) trzeba porzucić mrzonki o Pucharze albo lidze Mistrzów xD
0
No i to jest cały Puig niby łatwa sytuacja, łatwe podanie i źle to zrobił a była by bramkowa akcja
1
Kiedyś Messi to takie sytuacje z zamkniętymi oczami kończył, cyk podcinka
0
@Maker0 tyle że w ewentualnej porażce z Sevilla w lidze oni nas wyprzedzają
0
@Janiama ja szczerze to się boję tego meczu, jak jeszcze Neymar wróci to będzie dramat
0
No nic pozostaje walka żeby się utrzymać w top4 laliga w tym sezonie i to by było na tyle z tego roku
0
@LuisSalvano ty znowu o tym xD uświadom sobie ze on nigdy nie chciał wrócić i taka jest prawda
2
@Trepyveb ja czekam tylko na Fatiego bo w coutinho już nie wierzę w barcelonie jest jednym z kilku graczy do pozbycia się po sezonie
0
Było mówione że pomoc będzie kluczowa, tak jak z Sevilla nasza pomoc nie istnieje, już tam było widać co gramy w pomocy na tle lepszego rywala i nic od tamtego meczu się nie zmieniło
0
Chłopaki 20 minut pograli pilnowali pozycji i to by było na tyle, wiadomo na kogo będą grac o tak odpuścili te stronę
2
Czyste konto? Nie znam
Dembele nie wykorzytuje setki i mają
1
Dobra po ostatniej powtórce widać że karny, ale z poczatku wyglądało na symulkę
0
Nie będzie karnego
3
Takie okazje trzeba wykorzystywać ...
0
Pique który nie grał 3 msc w piłkę wychodzi w pierwszym składzie, oni nawet bez neyamara zjedzą nasza defensywę