0

Zaraz im strzela i się skończy zabawa

0

Niech strzela dwie a nie się bronią...

1

Idealna piłka na pustaka, w takich meczach potrzeba nam Messiego , z kim jak nie z sevilla mógłby się odpalić

0

Potrzebujemy Messiego...

3

Będziemy teraz cierpieć że nie udało się nam strzelić drugiego gola w pierwszej połowie

1

Szkoda że nie udało się strzelić 2 bramki bo okazję do tego były

1

Dest poziomem nie dojechał do reszty drużyny, a Messi póki co też nie błyszczy

0

Przydała by się bramka w końcu

3

To były 2 setki...

0

@messi564 pół składu musi odejść albo dokonać redukcji wynagrodzeń aby w limicie się zmieścić, to też oznacza ze zapewne żaden transfer nie będzie dokonany

0

@horang też mógłbym prosić?

0

@Murazor można prosić o link?

2

Widać że Barcelona na codzień nie gra w tym ustawieniu, trochę brakuje graczy z przodu jak jest kontra

0

Wiadomo coś na temat projektu sportowego? Czy póki co omijany jest ten aspekt ?

0

@KacperVEB barcelona to chyba najmniejsze szanse , sukcesem i celem na sezon powinno być utrzymanie w top 4

5

No to o Sevilla wygrywa z słabą Osasuną i Barcelona spada na 4 miejsce, a za plecami już się czai real Sociedad, walkę o top 4 pora zacząć( mecze z Realem, Atletico , Sociedad czy Villarrealem w lidze jeszcze przed nami) trzeba porzucić mrzonki o Pucharze albo lidze Mistrzów xD

0

No i to jest cały Puig niby łatwa sytuacja, łatwe podanie i źle to zrobił a była by bramkowa akcja

1

Kiedyś Messi to takie sytuacje z zamkniętymi oczami kończył, cyk podcinka

0

@Maker0 tyle że w ewentualnej porażce z Sevilla w lidze oni nas wyprzedzają

0

@Janiama ja szczerze to się boję tego meczu, jak jeszcze Neymar wróci to będzie dramat

0

No nic pozostaje walka żeby się utrzymać w top4 laliga w tym sezonie i to by było na tyle z tego roku

0

@LuisSalvano ty znowu o tym xD uświadom sobie ze on nigdy nie chciał wrócić i taka jest prawda

2

@Trepyveb ja czekam tylko na Fatiego bo w coutinho już nie wierzę w barcelonie jest jednym z kilku graczy do pozbycia się po sezonie

0

Było mówione że pomoc będzie kluczowa, tak jak z Sevilla nasza pomoc nie istnieje, już tam było widać co gramy w pomocy na tle lepszego rywala i nic od tamtego meczu się nie zmieniło

0

Chłopaki 20 minut pograli pilnowali pozycji i to by było na tyle, wiadomo na kogo będą grac o tak odpuścili te stronę

2

Czyste konto? Nie znam
Dembele nie wykorzytuje setki i mają

1

Dobra po ostatniej powtórce widać że karny, ale z poczatku wyglądało na symulkę

0

Nie będzie karnego

3

Takie okazje trzeba wykorzystywać ...

0

Pique który nie grał 3 msc w piłkę wychodzi w pierwszym składzie, oni nawet bez neyamara zjedzą nasza defensywę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?