1

@szymonekk ewentualnie jakby odszedł poza Europę też byłoby łatwiejsze do przełknięcia

3

Mówcie co chcecie ale Laporta dostanie latke gościa za którego kadencji odszedł najwybitniejszy piłkarz wszech czasów

0

@Encore PSG to chyba jedyny klub który stać na Messiego patrząc jakie ruchy robi City ( Kane możliwe że też przejdzie do nich )

4

@kaamil1910 mówił też że z Messim wszystko idzie dobrze i podpisze xd

3

Messi Messim , ale jak to wpłynie na Laporte i zaufanie do niego? Chłop od miesiąca mówi że jest git że wszystko idzie dobrze ze messi zostanie. Robi transfery innych graczy a zara sie okaże że ani nie będzie Messiego ani innych graczy bo nie będzie można ich zarejestrować. Musiał sobie zdawać sprawę jak wygląda budżet nie rozumiem tego

1

@KrychaFCB w hiszpańskiej lidze jak odejdzie Messi nie ma praktycznie już żadnego zawodnika mogącego walczyć o złota piłkę

0

@QUNJ bardzo logiczne , pokazuje sytuacje ekonomiczna dwóch klubów

0

@amanter teraz ludzie sobie zdadzą sprawę z tego ile on przychodów generował

1

My nie możemy zarejestrować Messiego a w tym samym czasie City za ponad 100mln kupuje zawodnika xDDD

1

@LaRoja ona już się z serie A nie bije, stawiam ja już na równo z niemiecką czyli 3 miejsce a niemiecka będzie tylko uciekać

2

To ustawienie bez messiego ktory jedyny robil różnicę jest strasznie słabe

1

wahadła nie istnieją to i ofensywa w tym ustawieniu bezzębna

2

Swoją drogą ładnie gra salzburg

2

Alba kolejny raz pod wlasnym polem karnym zagrywa do przeciwnika xddd chłop osrany

2

Blok nie istnieje

0

@cat_r37 ekipa mocarna

0

Można tam jakieś KO fatality zrobić czy takie klepanie się do końca?

0

@clyde powiedz to mojej mamie która pracuje w sklepie spożywczym i musi pracować w weekendy kiedy inni mają w każdy weekend wolne :D

0

@Sulimo juz pomijajac fabułe to jak ten film wygląda słabo w kwestii technicznej ja nie wiem jak mozna bylo to tak zepsuc

2

Wzięło mnie na ponowne oglądnięcie Władcy Pierścieni i po kilku latach Hobbita. Właśnie kończę tę nowszą trylogię i teraz moge powiedzieć jak ona jest słaba w porównaniu z Władcą. Różnica tylu lat, nowości technologiczne a praktycznie wszystko jest tam gorsze nawet CGI sie nie umywa do władcy. Trochę szkoda ze tak to zepsuli liczę że serial wynagrodzi krzywdy Hobbita.

0

Ale kopanina ten emcz Hiszpani :D

0

Na jakim numerze na canal+ leci Hiszpania?

0

@cat_r37 przeca to taka ekipa ze powinny rozniesc te igrzyska

7

W porównaniu z Puigiem w grze Gaviego widać to co ma Pedri czyli dojrzałość

2

Może Depay wprowadzi trochę nowej Magii do Barcelony

2

Depay z getrami powyżej kolan co tu się :o

0

Manaj chyba urwał głowy to pewnie nic poważnego

1

@SinMistico póki co nic nie pokazał

0

@Encore fan edm ? :D

0

@KrwawiaceoczyVEB mój błąd, ale chyba obaj mają corone

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?