Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@szymonekk ewentualnie jakby odszedł poza Europę też byłoby łatwiejsze do przełknięcia
3
Mówcie co chcecie ale Laporta dostanie latke gościa za którego kadencji odszedł najwybitniejszy piłkarz wszech czasów
0
@Encore PSG to chyba jedyny klub który stać na Messiego patrząc jakie ruchy robi City ( Kane możliwe że też przejdzie do nich )
4
@kaamil1910 mówił też że z Messim wszystko idzie dobrze i podpisze xd
3
Messi Messim , ale jak to wpłynie na Laporte i zaufanie do niego? Chłop od miesiąca mówi że jest git że wszystko idzie dobrze ze messi zostanie. Robi transfery innych graczy a zara sie okaże że ani nie będzie Messiego ani innych graczy bo nie będzie można ich zarejestrować. Musiał sobie zdawać sprawę jak wygląda budżet nie rozumiem tego
1
@KrychaFCB w hiszpańskiej lidze jak odejdzie Messi nie ma praktycznie już żadnego zawodnika mogącego walczyć o złota piłkę
0
@QUNJ bardzo logiczne , pokazuje sytuacje ekonomiczna dwóch klubów
0
@amanter teraz ludzie sobie zdadzą sprawę z tego ile on przychodów generował
1
My nie możemy zarejestrować Messiego a w tym samym czasie City za ponad 100mln kupuje zawodnika xDDD
1
@LaRoja ona już się z serie A nie bije, stawiam ja już na równo z niemiecką czyli 3 miejsce a niemiecka będzie tylko uciekać
2
To ustawienie bez messiego ktory jedyny robil różnicę jest strasznie słabe
1
wahadła nie istnieją to i ofensywa w tym ustawieniu bezzębna
2
Swoją drogą ładnie gra salzburg
2
Alba kolejny raz pod wlasnym polem karnym zagrywa do przeciwnika xddd chłop osrany
2
Blok nie istnieje
0
@cat_r37 ekipa mocarna
0
Można tam jakieś KO fatality zrobić czy takie klepanie się do końca?
0
@clyde powiedz to mojej mamie która pracuje w sklepie spożywczym i musi pracować w weekendy kiedy inni mają w każdy weekend wolne :D
0
@Sulimo juz pomijajac fabułe to jak ten film wygląda słabo w kwestii technicznej ja nie wiem jak mozna bylo to tak zepsuc
2
Wzięło mnie na ponowne oglądnięcie Władcy Pierścieni i po kilku latach Hobbita. Właśnie kończę tę nowszą trylogię i teraz moge powiedzieć jak ona jest słaba w porównaniu z Władcą. Różnica tylu lat, nowości technologiczne a praktycznie wszystko jest tam gorsze nawet CGI sie nie umywa do władcy. Trochę szkoda ze tak to zepsuli liczę że serial wynagrodzi krzywdy Hobbita.
0
Ale kopanina ten emcz Hiszpani :D
0
Na jakim numerze na canal+ leci Hiszpania?
0
@cat_r37 przeca to taka ekipa ze powinny rozniesc te igrzyska
7
W porównaniu z Puigiem w grze Gaviego widać to co ma Pedri czyli dojrzałość
2
Może Depay wprowadzi trochę nowej Magii do Barcelony
2
Depay z getrami powyżej kolan co tu się :o
0
Manaj chyba urwał głowy to pewnie nic poważnego
1
@SinMistico póki co nic nie pokazał
0
@Encore fan edm ? :D
0
@KrwawiaceoczyVEB mój błąd, ale chyba obaj mają corone