9

@DonMatteo901 w dzisiejszych czasach to aż strach, mam 25 lat a jak miałem te 15 to dziewczyny w tamtym czasie w porównaniu z tym co teraz to niebo a ziemia

0

@Criss18Barca straszna bieda straca angielska , flagową lige przez wiele lat z tych ciekawszych zostanie tylko hiszpańska która i tak z eleven dzielą

0

@Keriox od następnego sezonu bedzie straszna bieda na canal+, strata angielskiej ligi to cios w plecy ogromny

1

@Kurkmen niby posłowie a nie mają kszty pojęcia o prawie xd

3

Demir chyba się spalił

0

Ładny wyblok widać że przygotowane rozegranie

0

Neto się przywitał już w 2 połowie, a dest to już chyba z 3 raz piłki przyjac nie umie

0

Obrona i te kiksy jak w A klasie

1

Neto zesrany, już druga sytuacja jak nie wyszedł

1

Ekstraklasa Baraithwaita xdd

4

@Ciule123 znam ten ból, albo poznasz dziewczynę nie pyknie i 2tyg później ma chłopaka

0

@Grubson06 znów bez Coutinho

0

@amanter wygląda to obiecująco, szkoda moriby ma potencjał chłopak ale w bani się przewróciło

1

@MontelQ znajomego z pewnością nie, a tym bardziej przyjaciela, ale taka losową jak najbardziej

0

@RosjaninBut albo zyskają "sojusznika " w konflikcie z Iranem bo wiadomo ze taliby się nie lubią z Iranem, już teoria spiskowe może być to że celowo wycofali się znając napięcia na linii wspomnianych Narodów aby wywołać kolejny konflikt

6

@FCB_dimiC szczerze to on nic nie pokazał , wszedł parę razy niczym się nie wyróżniał grał po poprostu poprawnie a wielkie halo się zrobiło bo 18 lat

1

@Kengo oby udało się zatrzymać tych zawodników z la masii

0

@donleo12 zacznie się wyprzedaż piłkarzy zapewne

9

@Cochise niestety tak to wygląda, stary dziad doszedł do władzy i pociągnie ten kraj na dno

0

@kaamil1910 poratujesz linkiem? Też w robocie bym obejrzał :D

1

Jak chłop tam przy lini 3 porobil , emerson nie pokrył dobrze ale gol nie na jego konto w pełni

0

Ta kadra naprawdę nie wygląda słabo do tego jak dojdzie jeszcze Mats czy Fati, może Coutinho się obudzi, jest w niej spory potencjał, cieszy dużaa liczba młodych zawodników tylko czy trener da rade to poukładać

0

@Robert_Kubica wiedziałem że będzie duża frekwencja ale stawiałem ze z 80k max bedzie ludzi xdd

0

@BombowiecKrawczyk w tamtym sezonie też często odstawali taktycznie szczególnie w drugiej części

0

Niby Bielsa taki taktyk, a w tym meczu tak taktycznie posyssa Leeds do tego takie dziury w ustawieniu ma jego zespół xd

2

Ale bym takiego Gaviego obok Pedriego jutro zobaczył

0

@Kengo pięknie lewy mu 2 asysty zabrał xd

0

@LuisSalvano Griezmanna bym nie skreślal tak szybko, fatimskich za demira raczej

0

@matirix20 a Barca kiedyś jako jedyna miała. Wartość ponad miliard

0

@FC1899Barca dostanie 115mln jak zostanie na 3 rok w PSG? :o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?