Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@DonMatteo901 w dzisiejszych czasach to aż strach, mam 25 lat a jak miałem te 15 to dziewczyny w tamtym czasie w porównaniu z tym co teraz to niebo a ziemia
0
@Criss18Barca straszna bieda straca angielska , flagową lige przez wiele lat z tych ciekawszych zostanie tylko hiszpańska która i tak z eleven dzielą
0
@Keriox od następnego sezonu bedzie straszna bieda na canal+, strata angielskiej ligi to cios w plecy ogromny
1
@Kurkmen niby posłowie a nie mają kszty pojęcia o prawie xd
3
Demir chyba się spalił
0
Ładny wyblok widać że przygotowane rozegranie
0
Neto się przywitał już w 2 połowie, a dest to już chyba z 3 raz piłki przyjac nie umie
0
Obrona i te kiksy jak w A klasie
1
Neto zesrany, już druga sytuacja jak nie wyszedł
1
Ekstraklasa Baraithwaita xdd
4
@Ciule123 znam ten ból, albo poznasz dziewczynę nie pyknie i 2tyg później ma chłopaka
0
@Grubson06 znów bez Coutinho
0
@amanter wygląda to obiecująco, szkoda moriby ma potencjał chłopak ale w bani się przewróciło
1
@MontelQ znajomego z pewnością nie, a tym bardziej przyjaciela, ale taka losową jak najbardziej
0
@RosjaninBut albo zyskają "sojusznika " w konflikcie z Iranem bo wiadomo ze taliby się nie lubią z Iranem, już teoria spiskowe może być to że celowo wycofali się znając napięcia na linii wspomnianych Narodów aby wywołać kolejny konflikt
6
@FCB_dimiC szczerze to on nic nie pokazał , wszedł parę razy niczym się nie wyróżniał grał po poprostu poprawnie a wielkie halo się zrobiło bo 18 lat
1
@Kengo oby udało się zatrzymać tych zawodników z la masii
0
@donleo12 zacznie się wyprzedaż piłkarzy zapewne
9
@Cochise niestety tak to wygląda, stary dziad doszedł do władzy i pociągnie ten kraj na dno
0
@kaamil1910 poratujesz linkiem? Też w robocie bym obejrzał :D
1
Jak chłop tam przy lini 3 porobil , emerson nie pokrył dobrze ale gol nie na jego konto w pełni
0
Ta kadra naprawdę nie wygląda słabo do tego jak dojdzie jeszcze Mats czy Fati, może Coutinho się obudzi, jest w niej spory potencjał, cieszy dużaa liczba młodych zawodników tylko czy trener da rade to poukładać
0
@Robert_Kubica wiedziałem że będzie duża frekwencja ale stawiałem ze z 80k max bedzie ludzi xdd
0
@BombowiecKrawczyk w tamtym sezonie też często odstawali taktycznie szczególnie w drugiej części
0
Niby Bielsa taki taktyk, a w tym meczu tak taktycznie posyssa Leeds do tego takie dziury w ustawieniu ma jego zespół xd
2
Ale bym takiego Gaviego obok Pedriego jutro zobaczył
0
@Kengo pięknie lewy mu 2 asysty zabrał xd
0
@LuisSalvano Griezmanna bym nie skreślal tak szybko, fatimskich za demira raczej
0
@matirix20 a Barca kiedyś jako jedyna miała. Wartość ponad miliard
0
@FC1899Barca dostanie 115mln jak zostanie na 3 rok w PSG? :o