Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dest destem ale ten wślizg to idiotyczny
0
@maroon to już niedługo, trzeba zaczekać do końca tego sezonu i można zacząć oficjalnie to mówić
0
Brak awansu do LM nastepnym sezonie jest bardzo realny , czy to będzie oznaczać wyprzedaż żeby klub nie zbankrutował?
0
@Kubix93 arcane to nie anime
30
Bayern już obsrany widząc taka Barcelonę
1
@Krystian_mix Może w warce ? Ewentualnie Corner
0
@TR3YWAY legit, firma z mojego miasta często u nich buty kupowałem jeszcze jak mieli sklep w takiej małej galerii
2
@Striker shakesa polecam bo dalej rozwijają i fajnie się gra, plemiona też spoko ale już umiera powolutku coraz mniejsze światy i zazwyczaj ekipy grają już stare mało jest jakiś świeżaków
2
@patryk355 ciekawe czy historia Sheparda czy coś innego wymyślą
1
Barcelona w lidze Europy? Znów trzeba będzie kupować kolejna po Canal+ i polsacie platformę do oglądania meczów :c już tak abstrahując od tego Barcelona w LE w następnym sezonie będzie oznaczać koniec Barcy jaka znamy?
2
Co daje depay w tym meczu prócz złych decyzji i zwalniania gry?
0
Trochę denerwuje ten brak dokładności w ataku i depay mógłby się obudzić
1
@DonAndrzejos a taki dobry byl, austriacki
0
@kamiVeB jest starszy 2 lata ale potencjał większy ma ilias
7
Gavi to nie zawodnik na skrzydło, chłopak się tylko tam tłamsi
1
@TheMugShot 9 odcinków, średnio po 40min każdy
1
Jeśli ktoś nie oglądał to polecam Arcane na Netflixie od twórców League of Legends, jeden z lepszych seriali animowanych jaki widziałem w życiu. Klimat, muzyka, fabuła, postacie, to jak wygląda świat totalne kozak! Nie trzeba grać w lola albo znać się na lore żeby zrozumieć serial więc tym bardziej plus.
3
I co sie dziwicie że Puchacz nie gra w klubie, chłop to taktyczne nemo jedyne co umie to wypuścić piłkę i biec za nią, a dalej schody z dośrodkowaniami i boiskową inteligencją
126
wiecznie kontuzjowany i ze sporym zjazdem formy to juz nie ten pilkarz co kiedys
0
@TheNekro94 ogólnie Narcos o escobarze było lepsze ale to z Meksyku też nie jest złe, ciekaw jestem czy będzie kontynuacja bo zbliżają się coraz bardziej do czasów współczesnych, a jak wiadomo w Meksyku od 2006 roku trwa regularną wojna o której mało się słyszy na świecie
0
@Aqualitek skok na kasę ten remaster niestety
4
@Barca1992 czemu obrażasz? Są tam dobrowolnie i poświęcają swój czas. Jak kolega wspomniał wiekszosc kadry dowódczej to doświadczeni zawodowi oficerowie i podoficerowie po misjach, niekiedy są to byli specjalsi
0
@Gall czemu jesteś taki nie miły, też się tam przydadzą po to zostali stworzeni żeby działać na swoim terenie który znają lepiej niż jakieś oddziały z drugiego końca Polski
1
@Barca1992 abstrahując od skali to granica jest trochę większą niż dom Kaczyńskiego xd
8
@NaFazieHitman to jest mur po stronie Białorusi przecież a nie ten Polski, oni weszli przez mur białoruski na strefę międzygraniczną czyli taka ziemię niczyją, widać ram funkcjonariuszy białoruskich granicą Polski jest dopiero dalej na prawo
4
Taktyka na Barcelona, oddać piłkę niech se grają są tak słabi że nie strzela chociażby klepali do rana, a moze jakaś konterka wejdzie
0
Fati to jest na boisku czy kontuzje ma jeszcze?
0
Busquets piękna strata i kontra
0
De jong to chłop do zmiany, nic nie biega, nie wraca się i odpuszcza ciągle
0
Wziąłem tego amazon prima na rok i na tej ich platformie jest masa fajnych seriali a czasu brak :c