0

Dest destem ale ten wślizg to idiotyczny

0

@maroon to już niedługo, trzeba zaczekać do końca tego sezonu i można zacząć oficjalnie to mówić

0

Brak awansu do LM nastepnym sezonie jest bardzo realny , czy to będzie oznaczać wyprzedaż żeby klub nie zbankrutował?

0

@Kubix93 arcane to nie anime

30

Bayern już obsrany widząc taka Barcelonę

1

@Krystian_mix Może w warce ? Ewentualnie Corner

0

@TR3YWAY legit, firma z mojego miasta często u nich buty kupowałem jeszcze jak mieli sklep w takiej małej galerii

2

@Striker shakesa polecam bo dalej rozwijają i fajnie się gra, plemiona też spoko ale już umiera powolutku coraz mniejsze światy i zazwyczaj ekipy grają już stare mało jest jakiś świeżaków

2

@patryk355 ciekawe czy historia Sheparda czy coś innego wymyślą

1

Barcelona w lidze Europy? Znów trzeba będzie kupować kolejna po Canal+ i polsacie platformę do oglądania meczów :c już tak abstrahując od tego Barcelona w LE w następnym sezonie będzie oznaczać koniec Barcy jaka znamy?

2

Co daje depay w tym meczu prócz złych decyzji i zwalniania gry?

0

Trochę denerwuje ten brak dokładności w ataku i depay mógłby się obudzić

1

@DonAndrzejos a taki dobry byl, austriacki

0

@kamiVeB jest starszy 2 lata ale potencjał większy ma ilias

7

Gavi to nie zawodnik na skrzydło, chłopak się tylko tam tłamsi

1

@TheMugShot 9 odcinków, średnio po 40min każdy

1

Jeśli ktoś nie oglądał to polecam Arcane na Netflixie od twórców League of Legends, jeden z lepszych seriali animowanych jaki widziałem w życiu. Klimat, muzyka, fabuła, postacie, to jak wygląda świat totalne kozak! Nie trzeba grać w lola albo znać się na lore żeby zrozumieć serial więc tym bardziej plus.

3

I co sie dziwicie że Puchacz nie gra w klubie, chłop to taktyczne nemo jedyne co umie to wypuścić piłkę i biec za nią, a dalej schody z dośrodkowaniami i boiskową inteligencją

126

wiecznie kontuzjowany i ze sporym zjazdem formy to juz nie ten pilkarz co kiedys

0

@TheNekro94 ogólnie Narcos o escobarze było lepsze ale to z Meksyku też nie jest złe, ciekaw jestem czy będzie kontynuacja bo zbliżają się coraz bardziej do czasów współczesnych, a jak wiadomo w Meksyku od 2006 roku trwa regularną wojna o której mało się słyszy na świecie

0

@Aqualitek skok na kasę ten remaster niestety

4

@Barca1992 czemu obrażasz? Są tam dobrowolnie i poświęcają swój czas. Jak kolega wspomniał wiekszosc kadry dowódczej to doświadczeni zawodowi oficerowie i podoficerowie po misjach, niekiedy są to byli specjalsi

0

@Gall czemu jesteś taki nie miły, też się tam przydadzą po to zostali stworzeni żeby działać na swoim terenie który znają lepiej niż jakieś oddziały z drugiego końca Polski

1

@Barca1992 abstrahując od skali to granica jest trochę większą niż dom Kaczyńskiego xd

8

@NaFazieHitman to jest mur po stronie Białorusi przecież a nie ten Polski, oni weszli przez mur białoruski na strefę międzygraniczną czyli taka ziemię niczyją, widać ram funkcjonariuszy białoruskich granicą Polski jest dopiero dalej na prawo

4

Taktyka na Barcelona, oddać piłkę niech se grają są tak słabi że nie strzela chociażby klepali do rana, a moze jakaś konterka wejdzie

0

Fati to jest na boisku czy kontuzje ma jeszcze?

0

Busquets piękna strata i kontra

0

De jong to chłop do zmiany, nic nie biega, nie wraca się i odpuszcza ciągle

0

Wziąłem tego amazon prima na rok i na tej ich platformie jest masa fajnych seriali a czasu brak :c

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?