0

@kosmos91 z taka grą o lige europy będzie ciężko, a liga konferencji to bylby wstyd

1

a było tak fajnie zaczęło sie kleić biegali, była intensywność, pressing zaczął sie pojawiać ale od 2-3 spotkań wraca era koemana i chyba prędko sie to nie zmieni

0

Onie nie umieją zdominować 19 drużyny w lidze , liga mistrzów odpływa jak nawet z nimi nie uda sie zdobyc 3 punktów

2

Abde jest tragiczny

1

szkoda że bez Nico :c

3

@Dankhog nie byłbym taki spokojny prócz Betisu który zaczął coś grać jest zawsze groźne Sociedad i mogące wkoncu odpalić Atletico

0

Jutgla i abde w ataku plus dramatyczna obrona czego wy sie spodziewaliście z solidnym i wybieganym bilbao

9

ciekawe kiedy xavi zacznie siwieć z tego wszystkiego

0

@HERORICH2 na zleceniu idzie tyle zarobić ale na umowie o pracę możesz pomarzyć :D

4

Abde wędkę powinien dostać

2

@michal26 a top 3 moglo byc juz nasze :c

17

A mogło być Top 3 i już psychicznie by się ludzie uspokoili no ale niestety DNA ostatnich lat Barcelony się odpaliło

3

Też uważacie że wczorajszy wynik nie patrząc na kartkę Gaviego to w dużej mierze wina minimalizmu? Zamiast dobić rywala który lezal na łopatkach to bawili się w podchody

0

Gacvi gavim ale Xavi zepsuł ten mecz zmianami

0

Abde to taki jeździec bez głowy że to szok do tego chłop strzelać nie umie a ktoś go do Viniciusa porównywał

1

Razi jak bardzo Barcelona jest niechlujna, źle przyjęcia, holowanie piłki

0

Ale wjechał jak w masełko jak w juniorów

0

@FC1899Barca ten dodatek nie powinien nosić miana dodatku tylko ze względu na swój ogrom i dopracowanie jako pełnoprawna część gothica

3

Neto jest tragiczny, nogami grać nie umie do tego jest takim zapalnikiem w bramce że ja już Pinto bym wolał

9

Może lepiej żeby odpaść z Pucharu króla, można będzie się skupić na lidze i lidze Europy

5

Pół godziny gry zero konkretów bezsensowne klepanie i masa niedokładności

0

Za bardzo chyba xavi zakombinował bo póki co chaos wielki

0

Puig wszędzie się wpycha nie tylko na zdjęciach ale i na boisku, parę razy była sytuacja jak pilka szła do kolegi a on ja brał i zwalniał akcje zamiast przepuścić co mnie irytuje mocno

0

A może by tak trener rakowa Papszun do reprezentacji

0

@deyna2018 mimo wszystko nie ta klasa co vinicius

0

Ogólnie abde może gaz ma i drybling ale chłopak to strzelać nie umi

0

@Worny Nico ma to przyjęcie i ten balans

1

Przecież 2 bramka to jest jakiś cyrk że strony obrony, szczególnie Araujo

3

Trochę zepsuli tą ostatnią akcje , mogl szybciej do dembele na pustaka grac, gavi tez mógł lepiej uderzyć

0

Źle jutgla przyjął bo do boku się wyrzucił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?