Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kosmos91 z taka grą o lige europy będzie ciężko, a liga konferencji to bylby wstyd
1
a było tak fajnie zaczęło sie kleić biegali, była intensywność, pressing zaczął sie pojawiać ale od 2-3 spotkań wraca era koemana i chyba prędko sie to nie zmieni
0
Onie nie umieją zdominować 19 drużyny w lidze , liga mistrzów odpływa jak nawet z nimi nie uda sie zdobyc 3 punktów
2
Abde jest tragiczny
1
szkoda że bez Nico :c
3
@Dankhog nie byłbym taki spokojny prócz Betisu który zaczął coś grać jest zawsze groźne Sociedad i mogące wkoncu odpalić Atletico
0
Jutgla i abde w ataku plus dramatyczna obrona czego wy sie spodziewaliście z solidnym i wybieganym bilbao
9
ciekawe kiedy xavi zacznie siwieć z tego wszystkiego
0
@HERORICH2 na zleceniu idzie tyle zarobić ale na umowie o pracę możesz pomarzyć :D
4
Abde wędkę powinien dostać
2
@michal26 a top 3 moglo byc juz nasze :c
17
A mogło być Top 3 i już psychicznie by się ludzie uspokoili no ale niestety DNA ostatnich lat Barcelony się odpaliło
3
Też uważacie że wczorajszy wynik nie patrząc na kartkę Gaviego to w dużej mierze wina minimalizmu? Zamiast dobić rywala który lezal na łopatkach to bawili się w podchody
0
Gacvi gavim ale Xavi zepsuł ten mecz zmianami
0
Abde to taki jeździec bez głowy że to szok do tego chłop strzelać nie umie a ktoś go do Viniciusa porównywał
1
Razi jak bardzo Barcelona jest niechlujna, źle przyjęcia, holowanie piłki
0
Ale wjechał jak w masełko jak w juniorów
0
@FC1899Barca ten dodatek nie powinien nosić miana dodatku tylko ze względu na swój ogrom i dopracowanie jako pełnoprawna część gothica
3
Neto jest tragiczny, nogami grać nie umie do tego jest takim zapalnikiem w bramce że ja już Pinto bym wolał
9
Może lepiej żeby odpaść z Pucharu króla, można będzie się skupić na lidze i lidze Europy
5
Pół godziny gry zero konkretów bezsensowne klepanie i masa niedokładności
0
Za bardzo chyba xavi zakombinował bo póki co chaos wielki
0
Puig wszędzie się wpycha nie tylko na zdjęciach ale i na boisku, parę razy była sytuacja jak pilka szła do kolegi a on ja brał i zwalniał akcje zamiast przepuścić co mnie irytuje mocno
0
A może by tak trener rakowa Papszun do reprezentacji
0
@deyna2018 mimo wszystko nie ta klasa co vinicius
0
Ogólnie abde może gaz ma i drybling ale chłopak to strzelać nie umi
0
@Worny Nico ma to przyjęcie i ten balans
1
Przecież 2 bramka to jest jakiś cyrk że strony obrony, szczególnie Araujo
3
Trochę zepsuli tą ostatnią akcje , mogl szybciej do dembele na pustaka grac, gavi tez mógł lepiej uderzyć
0
Źle jutgla przyjął bo do boku się wyrzucił