2

Stracona bramka to kolejny babol w obronie, akcja może i składna ale przy dobrej obronie Zieliński nie miałby szans na oddanie nawet pierwszego strzału

0

30 metr i oni w ataku grają taką padake, zero szybkości , masa niedokładności

1

Zieliński strzela dobija i nikt dosłownie nikt do niego nie podbiegł, obrona to dno i 7 metrów mułu

0

Przed chwilą oglądałem na fb filmik Barcelony z 2011 jak grali z Napoli w Pucharze Gampera, ale w tedy to była maszyna aż by się chciało wrócić do tych czasów

2

@koziar i dobrze, władca to panteon fantasy a zrobią z niego to samo co z wiedźminem z tym że Władca pierścieni jest o wiele bardziej globalną markę i Amazon dostanie po dupie mocniej niż Netflix

1

A co jeśli prężenie muskułów przez Putina ma na celu "pokojowe wkroczenie" do przyjaciół z donbasu i sprowokowanie tym Ukraińców do walki o zbuntowane republiki :c

0

@barcelonaLM jak dla mnie dziwnie jest to napisane. Za proste słownictwo i stwierdzenia jak na profesjonalny raport

0

Ciężko ocenić ten mecz, jakby nie patrzeć to derby. Espanyol zaangażowaniem zremisował bo nic wielkiego nie pokazali

4

Jeden dobry mecz i dziś takie gówno, dramat. Obrona kryminał

0

Wyszedł największy minus Traore, kończenie sytuacji :(

1

Ktoś jeszcze czeka na premierę Lost Ark? Coś się popsuło i przesunęli :c

0

60 minuta u zapominają jak się gra

0

Amigosi pewnie już pełne spodnie mają

0

Ta Obrona to jest dramat

0

Obrona tragedia, teraz Atletico się zamuruje i się zesraja

0

Liczyłem że balde odpali, myślicie że to zawodnik nie na Barcelonę czy jaki jest jego powód że już drugi trener na niego nie stawia?

0

@kkbarca ale jak to? Bez perełki Gaviego?

0

Zimowe transfery do klubu to chyba koniec przygody Jutgli i Abde z pierwszą drużyna albo chociaz marginesowanie ich roli

0

Wiele nie tracimy na Aubameyangu, jeśli będzie mała pensja do tego bez obowiązku wykupu. Napadzior się przyda podczas nieobecności szklanki Fatiego i Dembele z wiadomych przyczyn. Może akurat odpali u nas

1

Ludzie kochani ale widząc takich inteligentów na stanowiskach jak burmistrz Wielunia zastanawiam się czy Ranczo to napewno był serial czy nie jakaś autobiografia przepowiadająca przyszłość

0

@mielniczas był na treningu bo Polacy mieli zgrupowanie w Hiszpanii przed meczem z Andorą i go Kulesza zaprosił. A on sam fajnie jakby Polskę wybrał ale mając możliwość wybrania Hiszpanii i grania z znajomymi od małego to może być ciężko. Jego ojciec w odcinku na łączy nas piłka mówił, że to będzie jego wybór gdzie będzie grał

0

Ma ktoś link do pvp Najman Stanowski?

0

Nie dajemy rady z drużynami grajacymi wysoko w pressingu , niedajemy rady z druzynami ktore wogole nie pressuja, my z nikim sobie nie dajemy rady xd legia by przyjechała i nas swoimi mitycznymi kontrami skontrowala

0

@kosmos91 z taka grą o lige europy będzie ciężko, a liga konferencji to bylby wstyd

1

a było tak fajnie zaczęło sie kleić biegali, była intensywność, pressing zaczął sie pojawiać ale od 2-3 spotkań wraca era koemana i chyba prędko sie to nie zmieni

0

Onie nie umieją zdominować 19 drużyny w lidze , liga mistrzów odpływa jak nawet z nimi nie uda sie zdobyc 3 punktów

2

Abde jest tragiczny

1

szkoda że bez Nico :c

3

@Dankhog nie byłbym taki spokojny prócz Betisu który zaczął coś grać jest zawsze groźne Sociedad i mogące wkoncu odpalić Atletico

0

Jutgla i abde w ataku plus dramatyczna obrona czego wy sie spodziewaliście z solidnym i wybieganym bilbao

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?