0

@Salchent a takie oh i ahy były jak pokonali t1 i rng w pierwszych meczach xd

7

Dobrze ze ten sezon się kończy bo dramatycznie ogląda się te mecze

2

Szkoda że w polu karnym przeciwnika tak nie odgrywa Traore

5

Gdzie był Alves? Na wakacjach?

2

Torres ani on szybki, ani nie ma dryblingu, skuteczność też kuleje, a jego jedyny plus czyli dochodzenie do sytuacji to już nawet tego nie ma

5

@mysqlav +1 , póki mentalność się nie zmieni i nie skończy się beton to będzie dupa a nie nowoczesne wojsko i żaden nowy sprzęt tego nie zmieni

1

@Bobo25 nie no na pewno nie tak, przecież to strzał w kolano i tylko pudrowanie trupa w takim wypadku. To była by straszna głupota w perspektywie czasu a tym bardziej za ledwo 200mln

3

Przeca Garcia na spalonym był

0

@kiper09 a to nie był czasem as Garcia?

8

Oby nic poważnego, dostał w newralgiczne miejsce. Mógł po prostu stracić przytomność

1

Niezły drybler ten Torres

0

10 minut i straszny FC chaos, niedokładność masakryczna i głupie straty

0

Przecież ten ambasador wyglądał jakby tylko czekał na coś żeby mu zrobili, a że akurat farbą dostał to jeden z wielu scenariuszy i dość spokojny że nie dostał jakiejś lepy na twarz

0

Wiadome to było xD

2

I cyk Torres kolejna setka zmarnowana

2

Zero kombinacyjnych akcji, zero jakiś klepek, prostopadłych piłek. Ciągle tylko laga laga i wrzutka

1

Ale Betis sobie gra z Barcelona jak z juniorami

3

@El dominatore spalony był przy dobitce

6

Ktoś pisał że będzie mecz życia 2 bramkarza, no to zaczynamy pierwsza interwencja

10

No to teraz jeszcze Guardiola niech przerżnie ligę i możemy się witać w alei przegrywów z city

0

To jest fenomen od 3 rund real gra i wiele słabiej niż przeciwnik w tym przykładowo dobre 20 min z psg w dwumeczu i dalej jest w grze xd

0

Zaraz im 4 wsadzą xD

0

Po co on Fatiego wprowadził jak nie biega

4

3 podania potężnej majorki i setka xdd

0

@Hubsao takie nowe pokolenie rośnie na Ukrainie, których siła napędową będzie nienawiść do Rosji i każdy będzie przechodził szkolenie wojskowe

10

Ładna brama ale co robi środkowy obrońca? Dlaczego nie zszedł do niego pod polem karnym tylko czekał aż chłop z pomocy wróci

1

Miały być same finały i na pierwszym co najlepsze najłatwiejszym już z rowerka spadli

5

Żeby na Camp Nou przegrać w ciągu tygodnia 2 mecze z drużynami broniącymi się przed spadkiem ponadto nawet bramki nie strzelić to jest żałosne

0

@AmigoBlancos Mea culpa

0

Wiele nie trzeba jedne strzał rayo i brameczka i cyk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?