Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Salchent a takie oh i ahy były jak pokonali t1 i rng w pierwszych meczach xd
7
Dobrze ze ten sezon się kończy bo dramatycznie ogląda się te mecze
2
Szkoda że w polu karnym przeciwnika tak nie odgrywa Traore
5
Gdzie był Alves? Na wakacjach?
2
Torres ani on szybki, ani nie ma dryblingu, skuteczność też kuleje, a jego jedyny plus czyli dochodzenie do sytuacji to już nawet tego nie ma
5
@mysqlav +1 , póki mentalność się nie zmieni i nie skończy się beton to będzie dupa a nie nowoczesne wojsko i żaden nowy sprzęt tego nie zmieni
1
@Bobo25 nie no na pewno nie tak, przecież to strzał w kolano i tylko pudrowanie trupa w takim wypadku. To była by straszna głupota w perspektywie czasu a tym bardziej za ledwo 200mln
3
Przeca Garcia na spalonym był
0
@kiper09 a to nie był czasem as Garcia?
8
Oby nic poważnego, dostał w newralgiczne miejsce. Mógł po prostu stracić przytomność
1
Niezły drybler ten Torres
0
10 minut i straszny FC chaos, niedokładność masakryczna i głupie straty
0
Przecież ten ambasador wyglądał jakby tylko czekał na coś żeby mu zrobili, a że akurat farbą dostał to jeden z wielu scenariuszy i dość spokojny że nie dostał jakiejś lepy na twarz
0
Wiadome to było xD
2
I cyk Torres kolejna setka zmarnowana
2
Zero kombinacyjnych akcji, zero jakiś klepek, prostopadłych piłek. Ciągle tylko laga laga i wrzutka
1
Ale Betis sobie gra z Barcelona jak z juniorami
3
@El dominatore spalony był przy dobitce
6
Ktoś pisał że będzie mecz życia 2 bramkarza, no to zaczynamy pierwsza interwencja
10
No to teraz jeszcze Guardiola niech przerżnie ligę i możemy się witać w alei przegrywów z city
0
To jest fenomen od 3 rund real gra i wiele słabiej niż przeciwnik w tym przykładowo dobre 20 min z psg w dwumeczu i dalej jest w grze xd
0
Zaraz im 4 wsadzą xD
0
Po co on Fatiego wprowadził jak nie biega
4
3 podania potężnej majorki i setka xdd
0
@Hubsao takie nowe pokolenie rośnie na Ukrainie, których siła napędową będzie nienawiść do Rosji i każdy będzie przechodził szkolenie wojskowe
10
Ładna brama ale co robi środkowy obrońca? Dlaczego nie zszedł do niego pod polem karnym tylko czekał aż chłop z pomocy wróci
1
Miały być same finały i na pierwszym co najlepsze najłatwiejszym już z rowerka spadli
5
Żeby na Camp Nou przegrać w ciągu tygodnia 2 mecze z drużynami broniącymi się przed spadkiem ponadto nawet bramki nie strzelić to jest żałosne
0
@AmigoBlancos Mea culpa
0
Wiele nie trzeba jedne strzał rayo i brameczka i cyk