Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gaucho nie jesteś jedyny :D chyba że jego pomysł to brak pomysłu
0
@Fetta mam wrażenie że cała drużyna nie wie co sie dzieje w obronie
0
tylko ja mam takie wrażenie że oni biegaja po boisku i nie wiedzą co mają robic? czy to obrona czy to atak ale w obronie szczególnie
3
Oni w obronie wyglądają jakby nie wiedzieli co sie dzieje XD jak w jakies b klasie
0
@sokot to nie wina de jonga, sociedad robi to samo co rayo a xavi nic nie poradzil na to , pomoc znow nie istnieje
0
Przeciez oni graja to samo co rayo i xavi nic nie poradzil na to ? XD
0
Widać że Sociedad uczyl sie od rayo bo graja to samo co oni i znow środek odcinaja, oby xavi mial jakis plan na to
0
2 rykoszety i gol z dupy
1
Newcastle pokazuje jak pressingować zespół tak grający jak City , graja podobnie jak Rayo ale mają o wiele większą jakość
0
Klich w tak grającym Leeds nie ma co szukać, szkoda bo mundial a kolejny mocny punkt reprezentacji przyspawany do ławki
0
Jak barca jutro nie daj boże straci pkt to będzie wesoło na la bambie xd
0
Gra w defensywie Celty to kryminał XD ile oni miejsca zostawiaja
0
@Kimirionum Oni przynajmniej strzelają celnie w przeciwieństwie do naszych asów xd
1
@PatrykBarca czemu dziadostwo? Mi sie bardzo podoba
3
@Lionel_Messi10 de jong 14 mln a alba 12mln gdzie casemiro mial kolo 6 mln XD to jest chore co w tym klubie sie działo z drabinką płac
0
Potężne rayo zbiera skalpy z wyjazdów do Barcelońskich drużyn
0
@MesQueUnClub_87 a co z amazonem?
1
@Aragorn33 +1 , zgadzam się we wszystkim, bartosiak stał się celebryta a nie poważnym geopolitykiem , plecie farmazony i łapie się za rzeczy o których nie ma pojęcia. Zychowicz z Historii realnej też jest specyficzny taki z niego historyk jak z koziej dupy trąba. Od czasu wojny o kryzysu zamiast zająć się merytoryka poszedł w stronę clicbaitow i żeby się "mówiło" O nim
0
Atletico widze idzie na mistrza
0
@Kgorecki2500 właśnie dobrze gada, nieważne czy to 1 czy 20 kolejka, mistrza wygrywa się z tymi słabszymi a nie najlepszymi
6
4-3-3 bez ogarniętych bocznych obrońców traci bardzo na wartości, niestety jak ustawia się środkowego obrońcę na boku, a po drugiej stronie gra apatyczny , bezjajeczny i z kelkającą psycha Alba, który już presezon miał słaby widać tego efekty. Już nawet nie wspominając że przegrali środek pola z średniakiem ligowym, gdzie boczni obrońcy mogli by być remedium na słabość środka i wziąć bardziej grę na siebie. I silva by tu nic nie zmienił
1
@Pilka_jest_okragla tu nie chodzi o Silvę tylko o to że taktyka posysala i Xavi nic nie zrobił żeby temu zapobiec
0
Ale za tydzień to już Sociedad zapłaci rachunek zobaczycie
0
Za tydzień będzie tylko ciężej, jak w tedy nie wyjdzie to balonik zrobi takie buuum
1
Ten mecz był tutorialem jak zneutralizować barce Xaviego i niestety trener nie dojeżdża i nie ma planu B
1
No to jeszcze niech rayo walnie bramkę i balonik pęknie z takim hukiem że na śmietankowej się zesrają
1
Dembele zapomniał jak się gra w piłkę
7
Ogolnie taktycznie Xavi zjedzony po raz kolejny
1
Środek Odcięty , Lewandowski przykryty póki co trener przeciwników odrobił lekcje
0
10 minut zero akcji, strzałów wielki chaos i gdzie ta wielka Barcelona?