1

@Gaucho nie jesteś jedyny :D chyba że jego pomysł to brak pomysłu

0

@Fetta mam wrażenie że cała drużyna nie wie co sie dzieje w obronie

0

tylko ja mam takie wrażenie że oni biegaja po boisku i nie wiedzą co mają robic? czy to obrona czy to atak ale w obronie szczególnie

3

Oni w obronie wyglądają jakby nie wiedzieli co sie dzieje XD jak w jakies b klasie

0

@sokot to nie wina de jonga, sociedad robi to samo co rayo a xavi nic nie poradzil na to , pomoc znow nie istnieje

0

Przeciez oni graja to samo co rayo i xavi nic nie poradzil na to ? XD

0

Widać że Sociedad uczyl sie od rayo bo graja to samo co oni i znow środek odcinaja, oby xavi mial jakis plan na to

0

2 rykoszety i gol z dupy

1

Newcastle pokazuje jak pressingować zespół tak grający jak City , graja podobnie jak Rayo ale mają o wiele większą jakość

0

Klich w tak grającym Leeds nie ma co szukać, szkoda bo mundial a kolejny mocny punkt reprezentacji przyspawany do ławki

0

Jak barca jutro nie daj boże straci pkt to będzie wesoło na la bambie xd

0

Gra w defensywie Celty to kryminał XD ile oni miejsca zostawiaja

0

@Kimirionum Oni przynajmniej strzelają celnie w przeciwieństwie do naszych asów xd

1

@PatrykBarca czemu dziadostwo? Mi sie bardzo podoba

3

@Lionel_Messi10 de jong 14 mln a alba 12mln gdzie casemiro mial kolo 6 mln XD to jest chore co w tym klubie sie działo z drabinką płac

0

Potężne rayo zbiera skalpy z wyjazdów do Barcelońskich drużyn

0

@MesQueUnClub_87 a co z amazonem?

1

@Aragorn33 +1 , zgadzam się we wszystkim, bartosiak stał się celebryta a nie poważnym geopolitykiem , plecie farmazony i łapie się za rzeczy o których nie ma pojęcia. Zychowicz z Historii realnej też jest specyficzny taki z niego historyk jak z koziej dupy trąba. Od czasu wojny o kryzysu zamiast zająć się merytoryka poszedł w stronę clicbaitow i żeby się "mówiło" O nim

0

Atletico widze idzie na mistrza

0

@Kgorecki2500 właśnie dobrze gada, nieważne czy to 1 czy 20 kolejka, mistrza wygrywa się z tymi słabszymi a nie najlepszymi

6

4-3-3 bez ogarniętych bocznych obrońców traci bardzo na wartości, niestety jak ustawia się środkowego obrońcę na boku, a po drugiej stronie gra apatyczny , bezjajeczny i z kelkającą psycha Alba, który już presezon miał słaby widać tego efekty. Już nawet nie wspominając że przegrali środek pola z średniakiem ligowym, gdzie boczni obrońcy mogli by być remedium na słabość środka i wziąć bardziej grę na siebie. I silva by tu nic nie zmienił

1

@Pilka_jest_okragla tu nie chodzi o Silvę tylko o to że taktyka posysala i Xavi nic nie zrobił żeby temu zapobiec

0

Ale za tydzień to już Sociedad zapłaci rachunek zobaczycie

0

Za tydzień będzie tylko ciężej, jak w tedy nie wyjdzie to balonik zrobi takie buuum

1

Ten mecz był tutorialem jak zneutralizować barce Xaviego i niestety trener nie dojeżdża i nie ma planu B

1

No to jeszcze niech rayo walnie bramkę i balonik pęknie z takim hukiem że na śmietankowej się zesrają

1

Dembele zapomniał jak się gra w piłkę

7

Ogolnie taktycznie Xavi zjedzony po raz kolejny

1

Środek Odcięty , Lewandowski przykryty póki co trener przeciwników odrobił lekcje

0

10 minut zero akcji, strzałów wielki chaos i gdzie ta wielka Barcelona?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?