Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Taki troche festyn teraz , w pierwszej połowie jakoś szybciej to chodzilo i mieli wieksze chęci
5
Wchodzi praktycznie cały nowy skład na drugą połowe i po nazwiskach jakość podobna jak wyjściowy :o
1
@FcBarcelonaFanMSN ale podanie koncertowo zepsul a szlo 4 gosci
4
oguem Fati słabo i Pedri jakiś taki niewidoczny
3
@aleksandrowielki pierwsze k2 mają być z Korei ale docelowo ma powstać modernizacja K2PL dostosowana do wymogów europejskich i produkowany w Polsce, które mają zastąpić Leopardy bo się chcemy pozbyć tego niemieckiego szrotu
30
Ale bym już taka Barcelonę Xaviego obejrzał
1
@ranger3120 w tym Porozumieniu większość państw między sobą ma jakieś konflikty a pisanie ze chce dołączyć do nich Egipt czy Turcja to jakaś abstrakcja. Indie nie mogą pozwolić na dominację Chin plus mają swoje własne problemy z Pakistanem
0
@messi564 Alonso to bardziej wahadłowym jest, jeśli o mnie chodzi nie widzi mi się ten transfer plus już wiekowy chłop
1
@Cule1234 w sumie tyle transferów może coś być na rzeczy, a co do samego Barca Studios przydałby się ktoś kto to ogarnie i pomoże rozwinąć
0
@Mixtape jak mam Canal+ i mam Dostęp tam Do pakietu z programami canal+ sport itp to będę miał za free viaplay?
5
I cyk na KS telefon do her Borka który siedzi w swoim ulubionym kraju czyli Tajlandi
;D
1
@Suzu piotr pisał że taki box to box więc pewnie coś ala Moriba tylko że lepsiejszy podobno
2
Ten Sousa z Poznania widać że chłop szkolony i coś grał za granicą, ma przegląd pola dobre podanie do tego spod pressingu ładnie wychodzi, balansik ciałem i drybling całkiem całkiem. Potencjał na gwiazdę ligi
0
My tu gadu gadu o lewym a potężna Stal Mielec wygrywa 1:0 z cieniasami z poznania
1
@Kwiatek67 pojawił na końcu z informacja że przdłuzyl kontrakt do 2026
8
@Vebrol chłop co odklejony , chyba najbardziej piekący ból tyłka o lewego jaki widziałem na twitterze
2
@PatrychoO dajcie mu bana na pisanie twittów bo chlop sie osmiesza xd
0
Ciekawe skąd biorą na to wszystko pieniążki
13
Człowiek się kładzie do spania, okno otwarte lekki deszczyk pada do tego leciutko przepływa chłodniejsze powietrze dzięki otwartemu oknu, przykryty kocykiem żyć nie umierać w takich warunkach można zasypiać :D
0
@Kurkmen NATO pomaga ukrainie od 2015 roku tylko sie o tym nie mówiło bo nie było medialne i nie czytaj wp ani onetów bo szkoda tracić na to czas. Dobrze zgodze się iż trzeba być uzbrojonym po zęby, ale na to trzeba czasu, a ten czas nam kupuje Ukraina. Lepiej miec 300 abramsów niz 600 przestarzałych t72
0
@Kurkmen wy serio myślicie że Rosja nas zaatakuje? xD
0
nic sie nie zmienia czy to pierwsza drużyna czy rezerwy jak dziś , kazda pila w pole karne i jest taki chaos az cyrk
0
Ale fajne krzesełka mają, jak u mojej babci na ogrodzie
1
@Barca1922 abde tylko nie dojeżdza a tak to reszta na plus
1
Przy takim potencjale młodych zawodników w obronie szczególnie na środku ten Kounde jest nam potrzebny? :D
0
@Emhyr czemu on teraz jest na topie? Wczensiej mówiło się ciągle o tym Almeidzie a o nim mniej. Większą perełka od niego?
0
Jakby to bylo 50mln plus bonusy i łącznie te 58 to by bylo git a tak to zostaje niesmak
1
To jeszcze reszta naszych pucharowiczów wygra rewanże z ogórkami i w kolejnej rundzie dostaną na dziurę bo przeciwnik już będzie o wiele lepszy
1
@Kgorecki2500 też nie mam wymagań ale jak na dzien dostaniesz 3 takie same ski to człowiekowi się juz troche przejada
1
@Kgorecki2500 najlepsze sa zestawy co maja konserwy i suszoną wołowinkę :D chyba najlepsze jakościowo żarcie w skach