0

Niech teraz pójdą za ciosem i dadzą się nacieszyć kibicom !

19

Coutinho piękna piłeczka

0

Valencia w 2 osoby stwarza większe zagrożenie niż cała nasza ofensywa

1

Suarez na swoim poziomie

1

No zapowiada sie powtórka z rozrywki rzymskiej ,ciekawie ... po takim meczu jak z romą dziś powinni gryźć ziemię i walczyć zacięcie jak nigdy ...

0

Gdyby nie kontuzja rakitica zapewne i on by dzisiaj grał za paulinho

4

Sklad to jakas zenada

0

Blagam zagrajmy 4-3-3!

0

Maxim Lopez bardzo dobry mecz przydalby sie taki mlody gniewny u nas ;)

1

Payet co meczycho gra :o

0

Jak tam ? Chyba nie spuchnęli :)

6

"Strach Valverde sprawia, że po raz kolejny w erze Messiego Barça pozostaje bez Ligi Mistrzów" jakież to prawdziwe i pokazuje jakiego mamy "defensywnego" trenera

1

Trenerze gratulacje zdobycia nagrody frajera roku :)

0

Smialismy sie z psg a zrobilismy to samo co oni przestalismy grac w drugim meczu

0

Ten gol tylko doda im sil :)

1

No roma spuchla niesamowicie

0

Serio wierzycie ze roma spuchnie? XD

0

Dajcie ta przerwe zeby sie otrzasneli...

3

Barca nie jest w stanie wybic autu spod wlasnej pola karnego, wyglada to tragicznie

0

Umtiti niech sie gra zajmie z nie przedluzaniem kontaktu

3

Ja nie wiem dlaczego nie gra szybki dembele na tak ustawiona rome

1

No od 15 minut nie gramy w pilke :)

0

Wynik lepsze niz gra ale jestem dobrej mysli na 2 polowe :D

0

Z tego co kiedyś czytałem nie będzie

6

Ogladam mecz wisly z lechem i czuje sie jak na meczu A klasy :D wyjatkowo dobrze sa ustwione mikrofony na trybuny i ladnie tam ludzie łacina jada

8

Czego zdejmuje dembele ...

0

Nie ma messiego nie ma kto ciągnąc tego wózka bez kół ...

0

No i to by było na tyle szans na wygranie ligi bez porażki ;)

0

Krycie w polu karnym wołało o pomstę do nieba

0

Bez messiego nie ma kto pchać tego wózka ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?