Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech teraz pójdą za ciosem i dadzą się nacieszyć kibicom !
19
Coutinho piękna piłeczka
0
Valencia w 2 osoby stwarza większe zagrożenie niż cała nasza ofensywa
1
Suarez na swoim poziomie
1
No zapowiada sie powtórka z rozrywki rzymskiej ,ciekawie ... po takim meczu jak z romą dziś powinni gryźć ziemię i walczyć zacięcie jak nigdy ...
0
Gdyby nie kontuzja rakitica zapewne i on by dzisiaj grał za paulinho
4
Sklad to jakas zenada
0
Blagam zagrajmy 4-3-3!
0
Maxim Lopez bardzo dobry mecz przydalby sie taki mlody gniewny u nas ;)
1
Payet co meczycho gra :o
0
Jak tam ? Chyba nie spuchnęli :)
6
"Strach Valverde sprawia, że po raz kolejny w erze Messiego Barça pozostaje bez Ligi Mistrzów" jakież to prawdziwe i pokazuje jakiego mamy "defensywnego" trenera
1
Trenerze gratulacje zdobycia nagrody frajera roku :)
0
Smialismy sie z psg a zrobilismy to samo co oni przestalismy grac w drugim meczu
0
Ten gol tylko doda im sil :)
1
No roma spuchla niesamowicie
0
Serio wierzycie ze roma spuchnie? XD
0
Dajcie ta przerwe zeby sie otrzasneli...
3
Barca nie jest w stanie wybic autu spod wlasnej pola karnego, wyglada to tragicznie
0
Umtiti niech sie gra zajmie z nie przedluzaniem kontaktu
3
Ja nie wiem dlaczego nie gra szybki dembele na tak ustawiona rome
1
No od 15 minut nie gramy w pilke :)
0
Wynik lepsze niz gra ale jestem dobrej mysli na 2 polowe :D
0
Z tego co kiedyś czytałem nie będzie
6
Ogladam mecz wisly z lechem i czuje sie jak na meczu A klasy :D wyjatkowo dobrze sa ustwione mikrofony na trybuny i ladnie tam ludzie łacina jada
8
Czego zdejmuje dembele ...
0
Nie ma messiego nie ma kto ciągnąc tego wózka bez kół ...
0
No i to by było na tyle szans na wygranie ligi bez porażki ;)
0
Krycie w polu karnym wołało o pomstę do nieba
0
Bez messiego nie ma kto pchać tego wózka ...