Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciezko bedzie sie ten mecz ogladac
0
Ciekawy składzik ,natomiast celta praktycznie najlepsza wyjściowa 11 oj może być bardzo ciężko o remisik nawet
1
Morata nie umie strzelac nogami xd w poprzednim meczu mogl miec hattricka dzis taka sete zmarnowal, jemu to tylko glowki wychodza
0
To dobre canal+ zamiast meczu city dali golf xd
1
jak narazie real nokautuje barce w środku pola
0
Strasznie słaby strzał na wyjebce podszedł
1
Vidal jest przesłaby
0
Robią z bramkarza przeciwnika bohatera ...
0
Suarez standardowo potyka sie o własne nogi
0
Messiemu jak narazie nie siedzą strzały
0
Zle patrze czy znowu canal+ nie transmituje zadnego meczu ligi angielskiej rozgrywanego o 16?
0
13 luty Chelsea - Barcelona
24 luty ManU - Chelsea
3 marzec ManC - Chelsea
6 marzec Barcelona - Chelsea
ale ścieżka zdrowia :D
2
Trzeba strzelić 2 ... Suarez musi w takiej sytuacji chociaz w bramke trafic ....
0
Piękna akcja , kazde podanie i zachowanie suareza na końcu aż się łezka w oku zakręciła i przypomnieli najlepsze czasy tikitaki
0
Czego paulinho ... rakitic powinien zejsc
1
Widać brak Iniesty i niestety nie ma kto zapełnić tej luki sam messi nie da rady grać na 3-4 pozycjach :/
1
Swego czasu podobnie bylo z papiezem Janem Pawlem II , ale juz minela moda i znalezli sobie kolejna ofiare ;d
0
Jak valencia dziś tez zgubi pkt ten remis nie bedzie taki zły
0
zamiast wykorzystać okazje i dobic na 3:1 to poszła kontra i 2:2 ...
0
Ale mieliśmy szczęście ... szli 3 na 1
2
Swoją droga suarez nieporadnością bardzo pomógł przy tej bramce :D
0
Suarez tańczy z piłką jak baletnica.
2
Deulofeu idealny pilkarz na 3 ligowca :D chociaz i tak nawet tutaj sobie nie daje rady
0
Przydałoby się żeby messi wszedł na boisko , brakuje jego błysku.
1
Suarez dno dna
0
Trudno , zostaje tylko 1 przewagi pkt nad valencia ...
0
Semedo 2 powazna strata piłki , nie można tak grać ...
0
Swoja drogą Surez dziś znow padaka ....
1
1 miejsce w grupie jest :) zwycieski remis, mecz dobry taktycznie ale bez polotu z przodu, messi wszedl i sobie pochodzil pewnie sily na valencie zbiera :D
0
Suarez kolejny slaby mecz