0

Ciezko bedzie sie ten mecz ogladac

0

Ciekawy składzik ,natomiast celta praktycznie najlepsza wyjściowa 11 oj może być bardzo ciężko o remisik nawet

1

Morata nie umie strzelac nogami xd w poprzednim meczu mogl miec hattricka dzis taka sete zmarnowal, jemu to tylko glowki wychodza

0

To dobre canal+ zamiast meczu city dali golf xd

1

jak narazie real nokautuje barce w środku pola

0

Strasznie słaby strzał na wyjebce podszedł

1

Vidal jest przesłaby

0

Robią z bramkarza przeciwnika bohatera ...

0

Suarez standardowo potyka sie o własne nogi

0

Messiemu jak narazie nie siedzą strzały

0

Zle patrze czy znowu canal+ nie transmituje zadnego meczu ligi angielskiej rozgrywanego o 16?

0

13 luty Chelsea - Barcelona
24 luty ManU - Chelsea
3 marzec ManC - Chelsea
6 marzec Barcelona - Chelsea

ale ścieżka zdrowia :D

2

Trzeba strzelić 2 ... Suarez musi w takiej sytuacji chociaz w bramke trafic ....

0

Piękna akcja , kazde podanie i zachowanie suareza na końcu aż się łezka w oku zakręciła i przypomnieli najlepsze czasy tikitaki

0

Czego paulinho ... rakitic powinien zejsc

1

Widać brak Iniesty i niestety nie ma kto zapełnić tej luki sam messi nie da rady grać na 3-4 pozycjach :/

1

Swego czasu podobnie bylo z papiezem Janem Pawlem II , ale juz minela moda i znalezli sobie kolejna ofiare ;d

0

Jak valencia dziś tez zgubi pkt ten remis nie bedzie taki zły

0

zamiast wykorzystać okazje i dobic na 3:1 to poszła kontra i 2:2 ...

0

Ale mieliśmy szczęście ... szli 3 na 1

2

Swoją droga suarez nieporadnością bardzo pomógł przy tej bramce :D

0

Suarez tańczy z piłką jak baletnica.

2

Deulofeu idealny pilkarz na 3 ligowca :D chociaz i tak nawet tutaj sobie nie daje rady

0

Przydałoby się żeby messi wszedł na boisko , brakuje jego błysku.

1

Suarez dno dna

0

Trudno , zostaje tylko 1 przewagi pkt nad valencia ...

0

Semedo 2 powazna strata piłki , nie można tak grać ...

0

Swoja drogą Surez dziś znow padaka ....

1

1 miejsce w grupie jest :) zwycieski remis, mecz dobry taktycznie ale bez polotu z przodu, messi wszedl i sobie pochodzil pewnie sily na valencie zbiera :D

0

Suarez kolejny slaby mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?