Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wie ktoś gdzie obejrzę wersje reżyserską Władcy pierścieni?
0
@Miracle_aligner wiesz może gdzie znajde wersje reżyserksa? :D
0
@TheNekro94 akurat było wiadomo ze stary dziad z komety to Gandalf ( co już samo w sobie jest glupotą) , a że halbrand jest Sauronem to już od pojawienia się tego bohatera na ekranie można było się domyślić
0
@reloaded to było wiadome aż za bardzo kim oni są :D od początku robili debili z widzów, no ale prócz oprawy audiowizualnej ten serial nie ma nic do zaoferowania
25
Tak tematycznie drake'owo :D
https://mobile.twitter.com/nocontextfooty/status/1580652400930885632
1
@Uukasz_93 ja nie wiem jak to może się wam podobać, nawet abstrahując od książek ten serial jest tak głupi i nie trzymający się kupy i robiący z widzą idiotę , jedynie co to ładnie wygląda
0
@Rewolucja123 ja nie rozumiem gość na twitterku zauważa takie rzeczy a xavi co?
0
@mcsarna no póki co od początku sezonu tak to wygląda, jest jeszcze czas żeby zmienić perspektywę
0
@mrboom a czyja wina jak nie Pique? Złamał Linie spalonego już na dzień dobry nawet jakby trzymał linie on by odpowiadał za barelle tak to krył powietrze i środkowy pomocnik gavi chciał ratować sytuację musiał w takiej sytuacji podczas lagi z połowy boiska wbiec między środkowych obrońców przecież to był jakiś cyrk
2
Ale co internety śmieją to ich.
U mnie taki trochę śmiech przez łzy jak widzę te wszystkie memy
https://mobile.twitter.com/TrollFootball/status/1580515139681284096
1
@Kessie już nie ma śmiechów hihów i dziwnych zabaw :D
4
Pisałem to już po którymś meczu niedawnym ale napisze to znów, ten mecz to kolejny przykład jak słabym technicznie trenerem jest Xavi, jest wręcz taktycznym eunuchem. Pomijając pomysł na grę ale defensywa wyglądała jak jakaś B klasa zero jakiekolwiek ustawienia, Alonso i pique nieraz tak się ustawiali że to jakiś cyrk jak dzieci we mgle to raczej Xavi powienien nauczyć ustawienia obrony, oczywiście Abstrahując od błędów indywidualnych
2
@Kamiloza91 obyś tak samo mówił wieczorem W niedzielę xD jak przegrają klasyk psycha im siądzie a w perspektywie mecze a mocnym bilbao i villarealem i w ciągu 2 tyg może być niewesoło
1
Wcześniejsze lata to blamaż w fazie pucharowej teraz już progres bo nie wychodzą z grupy żeby do tego nie dopuścić , co będzie dalej ?
0
@panczo a co pique robił łamiąc spalonego o metr? Jakby stał w lini chłop byłby jego a tak musiał gavi biec za nim i nie zdążył
0
No to teraz co , przyjdzie koniec sezonu, brak kasy z LM i znów zaczną sie cyrki z budżetem i piłkarzami
6
taki smuteczek troche, nawet uefa z nas ma beke
https://x.com/EuropaLeaguuee/status/1580301856227856385
0
lewy to jest dramat na rozegraniu dziś XD
1
kolejny mecz oni nie wychodzą na drugą połowe albo głowa im siada
0
Dobra ide grać w lola szkoda oglądać ten cyrk w 2 połowie
1
i cyk wrzuta i cyk wrzuta i każda niecelna
1
Lewandowski niech sie lepiej nie bierze za rozegranie bo to jest jakis smiech na sali
4
chłop laga w pole karne i piłe dostaje malutki barella i sobie strzela tak o XDDDDD co za cyrk
0
Oby na 2 połowe wyszli z podniesionymi głowami i od początku inter cisnęli , a nie jak z celtą
2
Alonso chyba najsłabszy , co pila do niego to cykam sie że straci
3
No to skrzydła będą chodzić niesamowicie z Roberto i Alonso, może Roberto zacznie podawać w pole Karne zamiast do tyłu
0
@Kaamilos87 to wiem ale co jakiś czas mi z apki znikają z dupy
0
Czy ktoś jeszcze nie ma dostępnego Polsat Sport w apce Canal+ chociaz ma wykupiony pakiet? Xd
0
@FcPortoFan1999 g2 do domu
0
@lucca87 ciekawe skąd wziąć na to pieniążki