Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
lewandowski dziś prócz asysty i bramki to cienizne gra , przegrywa mase pojedynków i miał pare okazji dać prostopadłą piłkę to czegoś zabrakło
0
Gavi zniknął w 2 połowie
4
Teraz te 2 akcje to jak paralitycy zagrali z przodu
0
Teraz najważniejsze nie zrobić tego co podczas ostatnich meczu , po strzeleniu bramki nie przestać grać tlyko dążyć do kolejnej
1
Sztanga niecelne podanie cyk konterka i zagrożenie
0
kurtuła co wyjął
2
4 pomocników a w srodku taki chaos xd
1
Jakim cudem to uznali ? Chlop ruszył do pilki praktycznie ja zastawiał XD
1
Alonso to impostor od 3 meczy
1
Ataki tych zawodników wyglądają jak jakaś paraolimpiada
0
Co to sa sa zmiany XDDDD
1
Ah ten piękny minimalizm Xaviego taktyka, wygrywamy 1:0 trzeba bronić po co atakowac
8
Pograli 20 min i koniec , teraz nawet nie umieją rozegrać składnej akcji
3
Pedri moze zagrac pile na wyjscie dla ferrana i cyk do boku i do tylu , dramat zero podan do przodu
0
@Firestone dla mnie gorszą , Valverde miał chociaż messiego
5
Onie nie umieją jakiejkolwiek składnej akcji zrobić , zero jakiś automatyzmów
0
A jakby tak za busquetsa w śrdoku grał de jong, dać niżej Pedriego i do składu dać Torre , chodziło by to?
0
Oj pedri gorzej się chyba nie dało , nawet bez obrońcy oblak stal do konca by wyłapał
0
cyk cyk 2 piłeczki i zagrozenie pod bramka barcelony typowo
0
Stary fati by ich na zamach wziął , a tak to oddał anemiczny strzał nawet jakby nie zablokowali pewnie Oblak by w zęby złapał
1
oni w butach halowych wyszli czy co o co chodzi ze sie tak slizgają?
2
Malo dostali goli zza 16 jak nikogo przed polem karnym nie było ? XD dalej to robia drużyna i xavi geniusz taktyczny
3
@MesQueUnClub96 za niski poziom? Ta Polska wersja miała żenujacy poziom w tej hiszapńskiej naprawde dobrze grają , nie na jednym orliku by każdy miejscowy składzik ograli bez przeszkód
1
@PatrychoO gdzie to obejrzeć?
1
@Lionel_Messi10 po głowie obrońcy ale i tak ładnie :D
0
@J4no jak to nic nie wnosi , a kto sie doskonale wystawia i znajduje przestrzenie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Balde do nauki przyjęcia, a pozniej do sam na sam
3
co za dramat XD wygrywamy jedną bramka idź my w minimalizm wprowadzmy obronce za napastnika
1
Niech oni to przegrają w karnych a 4 stycznia będzie już znany frajer roku 2023
0
To jest trzeciologowiec który jest w strefie spadkowej i może skończyć w 4 lidze XD