1

lewandowski dziś prócz asysty i bramki to cienizne gra , przegrywa mase pojedynków i miał pare okazji dać prostopadłą piłkę to czegoś zabrakło

0

Gavi zniknął w 2 połowie

4

Teraz te 2 akcje to jak paralitycy zagrali z przodu

0

Teraz najważniejsze nie zrobić tego co podczas ostatnich meczu , po strzeleniu bramki nie przestać grać tlyko dążyć do kolejnej

1

Sztanga niecelne podanie cyk konterka i zagrożenie

0

kurtuła co wyjął

2

4 pomocników a w srodku taki chaos xd

1

Jakim cudem to uznali ? Chlop ruszył do pilki praktycznie ja zastawiał XD

1

Alonso to impostor od 3 meczy

1

Ataki tych zawodników wyglądają jak jakaś paraolimpiada

0

Co to sa sa zmiany XDDDD

1

Ah ten piękny minimalizm Xaviego taktyka, wygrywamy 1:0 trzeba bronić po co atakowac

8

Pograli 20 min i koniec , teraz nawet nie umieją rozegrać składnej akcji

3

Pedri moze zagrac pile na wyjscie dla ferrana i cyk do boku i do tylu , dramat zero podan do przodu

0

@Firestone dla mnie gorszą , Valverde miał chociaż messiego

5

Onie nie umieją jakiejkolwiek składnej akcji zrobić , zero jakiś automatyzmów

0

A jakby tak za busquetsa w śrdoku grał de jong, dać niżej Pedriego i do składu dać Torre , chodziło by to?

0

Oj pedri gorzej się chyba nie dało , nawet bez obrońcy oblak stal do konca by wyłapał

0

cyk cyk 2 piłeczki i zagrozenie pod bramka barcelony typowo

0

Stary fati by ich na zamach wziął , a tak to oddał anemiczny strzał nawet jakby nie zablokowali pewnie Oblak by w zęby złapał

1

oni w butach halowych wyszli czy co o co chodzi ze sie tak slizgają?

2

Malo dostali goli zza 16 jak nikogo przed polem karnym nie było ? XD dalej to robia drużyna i xavi geniusz taktyczny

3

@MesQueUnClub96 za niski poziom? Ta Polska wersja miała żenujacy poziom w tej hiszapńskiej naprawde dobrze grają , nie na jednym orliku by każdy miejscowy składzik ograli bez przeszkód

1

@PatrychoO gdzie to obejrzeć?

1

@Lionel_Messi10 po głowie obrońcy ale i tak ładnie :D

0

@J4no jak to nic nie wnosi , a kto sie doskonale wystawia i znajduje przestrzenie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Balde do nauki przyjęcia, a pozniej do sam na sam

3

co za dramat XD wygrywamy jedną bramka idź my w minimalizm wprowadzmy obronce za napastnika

1

Niech oni to przegrają w karnych a 4 stycznia będzie już znany frajer roku 2023

0

To jest trzeciologowiec który jest w strefie spadkowej i może skończyć w 4 lidze XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?