Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bedzie nie za ciekawie jak okaże sie ze Fati nie bedzie regularnie w Brighton
2
Enzo co piły daje :o
0
Tak na spokojnie patrzac ze zdrowym Pedrim i Arajuo ekipa serio jest naprawde bardzo mocna , jest jeden problem i najwiekszy jej minus - Xavi
1
zamienić Ansu na Felixa ? bez sensu wymiana , chłop w chelsea sie po czole kopał
2
Ogólnie portali fajnie 10 min strzelili 2 brameczki i już pomyśleli że mecz sam Się wygra no i się zdziwili
70
@FutbolFan nie dostał bo go w tym polu karnym nie ma xD
0
Kozak znów zaczynamy sezon bez dwóch filarów , i jak w takiej sytuacji znów na nich liczyć?
0
@4drian0 nam to brakuje nie tylko pomocników co robia liczby ale ogólnie zawodników :D
0
Ledwo sie sezon zaczął i już kontuzja , i jak tu budować sklad na taki wonderkidzie? Szklane zdrowie moze mu kariere zniszczyć
3
Boli widok tak grającej Barcelony, jedyne światełko w tunelu to ten Yamal że dostanie piłkę i coś okiwa i chociaż trochę da emocji
0
Abde dramatyczna zmiana
1
Lewandowski plejmejker xD
1
yamala niech nie wpuszcza lepiej w tym meczu
0
Brazol bez konkretów słane wykończenie i nie ma ostatniego podania dobrego ciągle ładuje pile w obrońce
1
grają na 4 pomocników , wedle zalozen powinni kontrolować środek boiska , no to nieźle im idzie xD Pedri magik na boisko nie wyszedł
0
Halo Pedri to dziś gra?
1
Hohland po raz pierwszy
11
Jedyny plus że przyszedł Za darmo i jakaś kaska Wpadnie , ale 12 mln za takiego grajka śmiech na sali. Bez mydełka jesteśmy brani
0
Ale ten Romero jest męczący
0
@barcelonaLM chyba juz nie ma Czegoś takiego
2
@MesQueUnClub_87 cóż są kibice i kibice jak widać w załączonym obrazku :D
0
z całą pewnościa Xavi zbuduje Fermina ma wkońcu nasz trenejro tyle sukcesów z wypromowaniem i dawaniem szans młodym
0
Zmiany w sparingu ? A na co to komu
0
@Krzysztof_Katalończyk polecam strims top , zero zacięc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
Gundo praktycznie kazda piła przyśpieszenie , gra na jeden kontakt widać że z City chłop przylazł , ale niestety nasi w pomocy nie dojeżdzają intensynowścia
2
@AlexDark00 spójrz na powtórkę i zobacz kto w tej konkretnej sytuacji którą przytoczyłem strzelał
1
a Dembele zrobił Dembele i niczym w meczu z liverpolem postanowil spudłowac
0
@tbas serio czy to jakiś żart? XD
1
@Zoker taka liga orlikowa xD la zabawa
2
@Rust_Cohle Śródziemie top