1

Bedzie nie za ciekawie jak okaże sie ze Fati nie bedzie regularnie w Brighton

2

Enzo co piły daje :o

0

Tak na spokojnie patrzac ze zdrowym Pedrim i Arajuo ekipa serio jest naprawde bardzo mocna , jest jeden problem i najwiekszy jej minus - Xavi

1

zamienić Ansu na Felixa ? bez sensu wymiana , chłop w chelsea sie po czole kopał

2

Ogólnie portali fajnie 10 min strzelili 2 brameczki i już pomyśleli że mecz sam Się wygra no i się zdziwili

70

@FutbolFan nie dostał bo go w tym polu karnym nie ma xD

0

Kozak znów zaczynamy sezon bez dwóch filarów , i jak w takiej sytuacji znów na nich liczyć?

0

@4drian0 nam to brakuje nie tylko pomocników co robia liczby ale ogólnie zawodników :D

0

Ledwo sie sezon zaczął i już kontuzja , i jak tu budować sklad na taki wonderkidzie? Szklane zdrowie moze mu kariere zniszczyć

3

Boli widok tak grającej Barcelony, jedyne światełko w tunelu to ten Yamal że dostanie piłkę i coś okiwa i chociaż trochę da emocji

0

Abde dramatyczna zmiana

1

Lewandowski plejmejker xD

1

yamala niech nie wpuszcza lepiej w tym meczu

0

Brazol bez konkretów słane wykończenie i nie ma ostatniego podania dobrego ciągle ładuje pile w obrońce

1

grają na 4 pomocników , wedle zalozen powinni kontrolować środek boiska , no to nieźle im idzie xD Pedri magik na boisko nie wyszedł

0

Halo Pedri to dziś gra?

1

Hohland po raz pierwszy

11

Jedyny plus że przyszedł Za darmo i jakaś kaska Wpadnie , ale 12 mln za takiego grajka śmiech na sali. Bez mydełka jesteśmy brani

0

Ale ten Romero jest męczący

0

@barcelonaLM chyba juz nie ma Czegoś takiego

2

@MesQueUnClub_87 cóż są kibice i kibice jak widać w załączonym obrazku :D

0

z całą pewnościa Xavi zbuduje Fermina ma wkońcu nasz trenejro tyle sukcesów z wypromowaniem i dawaniem szans młodym

0

Zmiany w sparingu ? A na co to komu

0

@Krzysztof_Katalończyk polecam strims top , zero zacięc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

Gundo praktycznie kazda piła przyśpieszenie , gra na jeden kontakt widać że z City chłop przylazł , ale niestety nasi w pomocy nie dojeżdzają intensynowścia

2

@AlexDark00 spójrz na powtórkę i zobacz kto w tej konkretnej sytuacji którą przytoczyłem strzelał

1

a Dembele zrobił Dembele i niczym w meczu z liverpolem postanowil spudłowac

0

@tbas serio czy to jakiś żart? XD

1

@Zoker taka liga orlikowa xD la zabawa

2

@Rust_Cohle Śródziemie top

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?