Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gaviemu ta 6 coś ciąży bo dziś słabiutko
3
Lewandowski dzis to chyba pilki dobrze jeszcze nie przyjal jak byla jakas akcja xd
0
Czyli wychodzi na to że Dembele wypada na najcięższy okres w tym sezonie :/
2
Jedyne co dzis wychodzi De jongowi to lapanie sie za głowe po złym zagraniu
1
Garcia krycie piekne
0
5 obroncow , brauje tylko kessiego za pedriego i mamy komplet murowanka
0
Raphinia po raz drugi kanał? :D
8
Nie jeden by takiego karnego zagwizdał
0
@SinMistico po co wogóle ja dotykał, gavi mialby setke jakby puścił
1
W zestawie z pedrim powienien wejsc ktos z dwójki alba/balde za alonso
0
Teraz to bedzie piach z przodu XD
0
@betonito a co on mial , duzo biegal xd
1
Dziś zapowiada sie ze skrzydła będą nieźle chodzić xdb
2
Dawać ten real w półfinale
0
@Kuba_1 barcelona nie moze dac gaviemu kontraktu a juz to widze ze da messiemu xd przeciez to bajki są , finanse barcelony są w opłakanym stanie
9
Kto by się spodziewał że Christensen okaże się tak dobry(nie licząc lewego bo to klasa sama w sobie) nasz najlepszy transfer
1
Zamiast strzelic na 2:0 i spokojnie dogrywać to takie coś graja i to na zespół który gra w 10
0
Jak oni stracą kontrole nad meczem z osłabionym przeciwnikiem to ja nie mam pytan xd
0
Balde poki co cienizna , masa błędów i niektóre takie że kontra poszla
0
Kulesze po weekendzie jeszcze trzyma
1
Nie mogę oglądać meczu ale po relacji na la bambie widzę wiele nie tracę
0
@Medium 50/50 sporo dolozyl od siebie i ten upadek w drugie tempo
1
Szkoda ze nie za drewniaka Kessiego, chcialbym zobaczyc jakby torre z gavim latało
6
juz wiadomo dlaczego roberto gra na obronie bo tylko tam mozna jego wady ukryc , czyli wszystkoto co musi miec pomocnik xD
0
To juz na skrzydle chłopaki z barcy atletic by wiece zrobili niz ci bezjajeczni torres i raphinia
1
Garcia każda długa piła nie dokładna na strate xd
1
Bellerin jak dziecko we mgle, chlopaki z 3 ligi go przestawiaja
0
@Cochise to zmienia postac rzeczy :D ale dla mnie lewy i tak nie zagral jakos swietnie , zrobil swoje poprostu
0
@Cochise świetny lewy to na wyrost troche , jedna jaskółka wiosny nie czyni po jednym meczu nie można stwierdzić że wymiata patrząc na poprzednie mecze
29
Dobrze ze zmiany zrobil tak pozno bo by jeszcze sie 3:3 skonczylo