0

Gaviemu ta 6 coś ciąży bo dziś słabiutko

3

Lewandowski dzis to chyba pilki dobrze jeszcze nie przyjal jak byla jakas akcja xd

0

Czyli wychodzi na to że Dembele wypada na najcięższy okres w tym sezonie :/

2

Jedyne co dzis wychodzi De jongowi to lapanie sie za głowe po złym zagraniu

1

Garcia krycie piekne

0

5 obroncow , brauje tylko kessiego za pedriego i mamy komplet murowanka

0

Raphinia po raz drugi kanał? :D

8

Nie jeden by takiego karnego zagwizdał

0

@SinMistico po co wogóle ja dotykał, gavi mialby setke jakby puścił

1

W zestawie z pedrim powienien wejsc ktos z dwójki alba/balde za alonso

0

Teraz to bedzie piach z przodu XD

0

@betonito a co on mial , duzo biegal xd

1

Dziś zapowiada sie ze skrzydła będą nieźle chodzić xdb

2

Dawać ten real w półfinale

0

@Kuba_1 barcelona nie moze dac gaviemu kontraktu a juz to widze ze da messiemu xd przeciez to bajki są , finanse barcelony są w opłakanym stanie

9

Kto by się spodziewał że Christensen okaże się tak dobry(nie licząc lewego bo to klasa sama w sobie) nasz najlepszy transfer

1

Zamiast strzelic na 2:0 i spokojnie dogrywać to takie coś graja i to na zespół który gra w 10

0

Jak oni stracą kontrole nad meczem z osłabionym przeciwnikiem to ja nie mam pytan xd

0

Balde poki co cienizna , masa błędów i niektóre takie że kontra poszla

0

Kulesze po weekendzie jeszcze trzyma

1

Nie mogę oglądać meczu ale po relacji na la bambie widzę wiele nie tracę

0

@Medium 50/50 sporo dolozyl od siebie i ten upadek w drugie tempo

1

Szkoda ze nie za drewniaka Kessiego, chcialbym zobaczyc jakby torre z gavim latało

6

juz wiadomo dlaczego roberto gra na obronie bo tylko tam mozna jego wady ukryc , czyli wszystkoto co musi miec pomocnik xD

0

To juz na skrzydle chłopaki z barcy atletic by wiece zrobili niz ci bezjajeczni torres i raphinia

1

Garcia każda długa piła nie dokładna na strate xd

1

Bellerin jak dziecko we mgle, chlopaki z 3 ligi go przestawiaja

0

@Cochise to zmienia postac rzeczy :D ale dla mnie lewy i tak nie zagral jakos swietnie , zrobil swoje poprostu

0

@Cochise świetny lewy to na wyrost troche , jedna jaskółka wiosny nie czyni po jednym meczu nie można stwierdzić że wymiata patrząc na poprzednie mecze

29

Dobrze ze zmiany zrobil tak pozno bo by jeszcze sie 3:3 skonczylo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?