Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Almeria zapłaci rachunek w weekend
2
Co wy sie spodziewaliście jak połowa pomocy wykluczona z meczu, 4 naszych pomocników jest bardziej defensywna niz ofensywna xd do tego skrzydła które pokazują żałosny poziom
0
Teraz będzie można skupić się na lidze i Pucharze króla
3
Roberto magik chłop znika, Lewandowski prócz karnego to jakiś pożytek z niego jest? Ma problemy z przyjęciem piłki nawet
0
Real taki dobry czy Liverpool tak słaby ?
4
nie żeby coś ale od jakis 20 min CADIZ prowadzi gre na Camp Nou
1
Garcia to tykająca bomba, ja nawet sie boje jak on ma pilke przy nodze i rozgrywa
6
Tak swoją drogą , Lewandowski prócz bramki to same zle decyzje i straty
0
Chłop fatiego podsumował tym kanałem xD
1
Roberto gol i asysta :o
5
@Firestone który to juz będzie raz xD
0
Christensen jest bardziej kreatyny niz cala nasza pomoc razem wzieta
4
Fati dramat chyba tylko z lewym moze konkurować o flop meczu
0
Niczym mój kolega na wf w gimnazjum z tym że Fati sie nie wywalił, a mój kolega glebę zaliczał zawsze
0
To jutro trzeba wygrać żeby znów na spokojnie -8 było w Madrycie
2
Haaland jak lewy, trochę się popsuł po przerwie na mundial
3
Tartak w pomocy Barcelony xD, rewanż zapowiada się ciekawie jak i Gavi wypada
5
No Pedri no party
14
ale paralityczna kontra
1
Raphiania jest beznadziejny xd
1
Od początku 2 polowy , fc choas na boisku z strony barcy
0
Pedri kolejna asyste chcial dac przeciwnikowi
0
Przydala by sie brameczka na 2 zeby spokój złapać
2
@Uukasz_93 z początku KS oglądałem co sie dało , teraz jak pojawilo sie tam multum programów do tego meczyki są to aż z natłoku tego nie chce sie oglądać pozatym nie ma czasu
2
Felix brama czyli 100mln na wykup będzie dane w lecie
0
Potężne manu, dominuje i strzela brameczkę na 2:0
0
ferrari nie jest głupi ze nie poszedl np w k1 tylko z nim xD
0
Chelsea niech wyda jeszcze z 200 mln może wygra mecz jakiś
0
Ten pezzela to ładnie sobie z lewym pogrywa , gdyby nie brameczka lewusa to wystep idealny
1
Raphinia raphinia ale co gra lewandowski, on pilki przyjac nie umie dobrze